روبرتو دزربی از برایتون می‌خواهد «آنطور که می‌خواهم فوتبال شجاعانه بازی کند» | برایتون اند هوو آلبیون

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تیاو از روبرتو دزربی می‌خواهد که اتهامات جدید او برایتون به یک فرمان سه کلمه‌ای خلاصه شود: “بازی کن”. این به معنای «بازی را بساز» در ایتالیایی است و به طور خلاصه از کار حرفه‌ای که بر روی نمایش‌های شجاعانه ساخته شده است صحبت می‌کند. به او یک فرصت منحصر به فرد داده شده است، در حالی که باغ گلگون است، به باشگاه رتبه چهارم لیگ برتر راه می‌رود و آماده است تا آن را با شرایط خودش درک کند.

دزربی در مراسم رونمایی خود در روز سه‌شنبه تعادل محترمانه‌ای برقرار کرد و در موارد متعدد از کار خارق‌العاده گراهام پاتر قدردانی کرد و در عین حال شکی باقی نگذاشت که احساس می‌کند برایتون می‌تواند بیشتر تکامل یابد. او گفت: “در نگاه اول، به نظر من، خیلی بیشتر دوست دارم بازی را کنترل کنم.” یکی از چیزهای این تیم می تواند این باشد که ریتم بازی را خیلی بیشتر کنترل کند.

با توجه به اینکه تیم پاتر به سختی بنفشه‌ها را در جستجوی مالکیت کوچک می‌کردند، این یک قصد جسورانه است. اما تمرکز شدید دی زربی بر روی پای جلویی یکی از دلایلی بود که برایتون سریعاً او را به عنوان بهترین گزینه برای در دست گرفتن فرمان انتخاب کرد و همانطور که او سطح تحقیقاتی را که در تیمی انجام داده است توضیح داد و اذعان داشت که بازی با “خیلی واضح” روشن بود که او تناسب جذابی را تشخیص داد. آن‌ها مهارت‌ها و ویژگی‌های مناسبی برای بازی شجاعانه فوتبال دارند، همانطور که من می‌خواهم.»

هیچ چیز از آنچه پاتر پس از عزیمت به چلسی وصیت کرد شکسته نشد، بنابراین، در وهله اول، دزربی چیز زیادی برای تعمیر ندارد. هیچ اعلامیه جسورانه ای در مورد اینکه جایگاه فعلی آنها در لیگ به کجا منجر می شود وجود نداشت، قصد اعلام شده این بود که آنها در 10 تیم برتر باقی بمانند، اما او حس وسوسه انگیزی از ناشناخته ها را با خود به ارمغان می آورد. در ساسولو، که صعودش در بخش‌های ایتالیا حداقل شباهت‌هایی با بازگشت برایتون از فراموشی دارد، او هر افت خلاقانه‌ای را از بازیکنانش کم کرد و با رویکردی جسورانه که به مهارت‌های فردی می‌داد، آنها را به جایگاه هشتم سری آ رساند. پلت فرم آن

او منابع بیشتری برای بازی در سواحل جنوبی خواهد داشت، حتی اگر تونی بلوم که در سمت راست او نشسته بود، تلاش می کرد هزینه های قابل توجه ژانویه را رد کند. این ثروت شامل تیمی است که در اختیار اوست، که تعدادی هافبک تهاجمی را در خود جای داده است که می توانند به شکل او عمل کنند. او در پاسخ به سوالی درباره فلسفه اش گفت: «توپ را دور نیندازید». ما بازیکنان با کیفیت زیادی داریم [and will] سعی کنید آنها را در بهترین شرایط قرار دهید تا عملکرد مناسبی داشته باشند، مانند بازی یک در مقابل یک، برای حمله به روش درست. و وقتی توپ را در اختیار نداریم، آن را تا جایی که می‌توانیم پس بگیریم.»

پژواک پپ گواردیولا تصادفی نیست. مانند دزربی، سرمربی منچسترسیتی در برشا بازی می کرد. او چندین سال است که به حرفه خود علاقه نشان داده است، اولین ملاقات این زوج در سال 2013 زمانی که دزربی مربی دارفو بوریو کوچک بود، و تأثیر سبکی در آن می درخشد. این دو مدیر یکشنبه عصر بعد از اینکه او این کار را پذیرفت صحبت کردند و گواردیولا آماده ارائه کمک بود. به طور اتفاقی، پیوند دیگری به سیتی وجود دارد: انزو مارسکا، دستیار گواردیولا، از 13 سالگی دوست دزربی در ترکیب جوانان میلان بوده است و به نظر می رسد که علاقه برایتون متبلور شده است. دی زربی خندید: «او حقیقت را به من گفت.

استوان کواچ، داور مسابقه به روبرتو دزربی بازیکن شاختار دونتسک در بازی لیگ قهرمانان اروپا مقابل اینترناسیونال در سال 2021 کارت زرد نشان داد.
استوان کواچ، داور مسابقه به روبرتو دزربی بازیکن شاختار دونتسک در بازی لیگ قهرمانان اروپا مقابل اینترناسیونال در سال 2021 کارت زرد نشان داد. عکس: افرم لوکاتسکی/AP

این یک گام بالقوه تعیین کننده حرفه ای در سالی است که برای دزربی، سرگیجه آور بوده است. او 16 ماه پیش پس از ترک ساسولو به شاختار دونتسک پیوست و زمانی که در 24 فوریه، حمله روسیه به اوکراین این موضوع را نامربوط کرد، یک تیم جذاب ساخت. تا زمانی که بازیکنانش و خانواده‌هایشان با موفقیت از پایگاه خود در کیف تخلیه نشده بودند، هیچ سوالی در ذهن او وجود نداشت که کشور را ترک کند. سرانجام او نیز به خانه بازگشت و به سختی تجربه ای است که کسی بتواند از آن شانه خالی کند.

او گفت: «البته من انتظار نداشتم درگیری آغاز شود. «این بد بود نه تنها به خاطر جنگ، بلکه به این دلیل که اوضاع خوب پیش می رفت. من به شأن مردم اوکراین، بازیکنانی که 8 ماه آموزش دادم و باشگاه احترام می گذارم. این تجربه چیزهای زیادی به من و کادر مربیگری ام آموخت. وقتی کشور خود را برای کار در خارج از کشور ترک می‌کنید، چیزی به این مکان می‌آورید، اما وقتی می‌روید چیزهای زیادی از آن می‌گیرید و من از اوکراین چیزهای زیادی برداشتم. بعضی چیزها برای همیشه در درون شما خواهند ماند. البته جدایی و خداحافظی با بازیکنان دردناک بود.»

شاید فوتبال انگلیس برای کسی که آژیرهای حمله هوایی و پناهگاه بمب را می شناسد، ترس نسبتا کمی داشته باشد. دی زربی که روز شنبه شاهد شکست برایتون در دیداری دوستانه مقابل پاترز چلسی بود، اما فرصت صحبت با سلف خود را پیدا نکرد، در اول اکتبر در لیورپول تعظیم خواهد کرد و کار به طور جدی آغاز می شود: او باید تداوم را با چه نوآوری ترکیب کند. او مناسب می بیند

پاتر کار بزرگی انجام داد: همه می دانند که پاتر اینجا چه ساخته است، اما من پاتر نیستم. برایتون در شرف کشف دقیق دزربی است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

تماشای زنده: جایزه صلح نوبل 2022 به چه کسی تعلق می گیرد؟

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، برنده یا برندگان جایزه صلح نوبل …