خانواده مردی که توسط پلیس در یورکشایر به ضرب گلوله کشته شد در تحقیقات در هم شکستند | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اعضای خانواده مردی که توسط پلیس در یورکشایر به ضرب گلوله کشته شد، در تحقیقات او در روز سه‌شنبه در حالی که از ویرانی خود در از دست دادن او صحبت می‌کردند، شکست خوردند.

یاسر یعقوب، 28 ساله، مسافر یک آئودی A4 بود که در 2 ژانویه 2017 توسط خودروهای پلیس بدون علامت در تقاطع 24 M62 در هادرسفیلد محاصره شده بود.

تحقیقات در دادگاه ولیعهد لیدز شنید که یک افسر مسلح معروف به B39 از پنجره ماشین خود به بیرون خم شد و سه گلوله شلیک کرد.

یک قبضه تپانچه مملو از در محل پا زیر صندلی سرنشین جلو کشف شد. یک صدا خفه کن و مهمات بیشتر در جعبه دستکش پیدا شد.

هیئت منصفه در بازجویی گفته شد که چهار خودروی پلیس بدون نشان یعقوب و همکارانش را قبل از اینکه از برادفورد به هادرسفیلد سفر کنند، «ردیابی» می کردند. محسن امین در حال رانندگی آئودی A4 بود. پشت سر آنها یک VW Scirocco بود که دو مرد دیگر به نام‌های Rexhino Arapaj و David Butlin را حمل می‌کرد.

هنگامی که دو خودرو از M62 خارج شدند، چهار ماشین پلیس آنها را داخل جعبه کردند. سپس B39 شیشه جلویی آفساید را پایین آورد، از آن به بیرون خم شد و با اسلحه خود شلیک کرد. در تحقیقات شنیده شد که افسر B39 حدود 1.5 متر دورتر از یعقوب بود که به او شلیک کرد و دو گلوله به قفسه سینه او اصابت کرد و باعث “از دست دادن خون فاجعه بار” شد.

قاضی گفت: «تعجب نخواهید کرد اگر بدانید که توقف خودروهای آئودی و فولکس واگن به طور ناگهانی اتفاق نیفتاده است. خواهید شنید که پلیس برای مدتی قبل از 2 ژانویه 2017 به آقای یعقوب علاقه مند بوده است.

ضبط کننده لیدز، قاضی گای کرل، به هیئت منصفه گفت که آنچه پس از آن گفته شد و دقیقاً چه اقداماتی توسط سرنشینان خودروها انجام شد، “در قلب این تحقیق” است.

اعضای خانواده در دادگاه از یعقوب ادای احترام کردند.

خواهر یعقوب، آنیلا کائوسر، با اشک هایش مبارزه کرد و گفت برادرش مهربان است و عشق زیادی برای دادن دارد.

«زندگی بدون یاسار بسیار سخت بوده است. من احساس گمشده، تنهایی و مضطرب کرده ام.»

پدر یعقوب، محمد یعقوب، هنگام ادای احترام به پسرش در دادگاه، از کار افتاد.

او در جامعه به خوبی مورد احترام بود و هرگز بدون شغل نبود. زمان رفتن او نرسیده بود و ما امیدواریم که از فقدان ما درس بگیریم تا خانواده های دیگر هرگز مجبور نباشند ناراحتی ما را با ما در میان بگذارند.

بیانیه ای در دادگاه از طرف شریک زندگی یعقوب، زوئی سامرز، مادر دو فرزند او که هنگام مرگ او شش ماه و 11 سال داشتند، قرائت شد. او گفت که او یک پدر خوب و “پدری سرگرم کننده و دوست داشتنی” است.

من نمی توانم دردی که هر روز با آن زندگی می کنیم را توضیح دهم. این غیر قابل تحمل است. این مانند یک کابوس وحشتناک است که در تکرار گیر کرده است.

در بیانیه ای از دختر یعقوب، یاسمین سامرز، در دادگاه قرائت شد: «از زمانی که پدرم را از دست دادم، خشم، غم و هر احساسی را که فکرش را بکنید احساس کردم. اکنون تنها چیزی که برایم باقی مانده، خاطرات و عکس هایی است که برای همیشه به آن ها خواهم ماند.»

تحقیق ادامه دارد. انتظار می رود هشت هفته طول بکشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …