مشاغل حداکثر 20 نفر از کارکنانی که از نزدیک با ملکه کار می کردند ممکن است در خطر باشد | سلطنت

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آبان نیوز فاش می‌کند که به ۲۰ نفر از کارکنان سلطنتی که خدمات شخصی به ملکه فقید ارائه می‌کردند، گفته شده است که شغلشان در زمان پادشاه چارلز سوم در خطر است.

افراد آسیب دیده اندکی پس از مرگ پادشاه مطلع شدند، اما خانواده سلطنتی به آنها توصیه کرد که مشورت های رسمی تنها پس از تشییع جنازه ایالتی روز دوشنبه آغاز می شود.

کارکنانی که در طول دوره سوگواری نگران شغل خود بودند، کسانی بودند که بیشترین همکاری را با پادشاه داشتند.

به گفته منابع، آنها می توانند شامل برخی از کمدهای کاملاً زن باشند که مسئول لباس های معروف ملکه و کارکنانی هستند که به پادشاه کمک می کردند بین کاخ های سلطنتی حرکت کند.

این توسعه به دنبال افشای هفته گذشته است که به 100 کارمند در اقامتگاه رسمی سابق پادشاه، کلارنس هاوس، اطلاع داده شده بود که ممکن است شغل خود را از دست بدهند.

منشی‌های خصوصی، و کارکنان دفتر مالی و تیم ارتباطات از جمله کسانی بودند که در طول مراسم شکرگزاری ملکه در کلیسای جامع سنت گیلز در ادینبورگ در 12 سپتامبر اعلام کردند که پست‌هایشان در خانه کلارنس در خط است.

تعدیل سلطنتی بالقوه ماهیت سریع و بی رحمانه انتقال تاج از ملکه الیزابت دوم به شاه چارلز سوم را نشان می دهد.

در مورد کارکنان شخصی ملکه، نامه ای از طرف اندرو پارکر در نقش او به عنوان لرد چمبرلین، ارشدترین افسر در خانواده سلطنتی ارسال شد.

در همان زمان جلسات مشاوره و خط تلفن ویژه برای کسانی که از خبر مرگ ملکه مضطرب شده بودند در اختیار کسانی قرار گرفت که در پنج بخش خانه او کار می کردند.

به کارکنان گفته شد که بعد از مراسم تشییع جنازه روز دوشنبه در کلیسای وست مینستر و کلیسای سنت جورج در قلعه ویندزور، یک مشاوره رسمی با سر مایکل استیونز، نگهبان کیف خصوصی، برای بحث در مورد تعدیل احتمالی کارکنان شخصی ترتیب داده شد.

کاخ در نامه های خود گفته است که هیچ تصمیم قطعی گرفته نشده است اما تاثیری بر نقش ها پیش بینی می شود.

مارک سرووتکا، دبیر کل اتحادیه خدمات عمومی و تجاری، که نماینده تعدادی از کارمندان خانوارهای سلطنتی است، گفت: «اعضای ما از این پیشرفت بسیار ناامید و ناراحت هستند.

“آنها سال ها برای ملکه، صمیمانه کار کرده اند و از تصمیمی که برای رها کردن آنها گرفته شده، احساس ناامیدی می کنند. آنها در حال حاضر در غم از دست دادن اعلیحضرت غمگین هستند – این لگد زدن به آنها در هنگام سقوط است.

مشخص شد که برای روز چهارشنبه با نمایندگان افراد آسیب دیده ملاقاتی ترتیب داده شده است. کاخ باکینگهام به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

بسیاری از افراد آسیب دیده احتمالاً در چیزی که HMS Bubble نامیده می شود – تلاش برای محافظت از ملکه در اوج همه گیری کووید – ایفای نقش کرده اند.

پادشاه چارلز، با این حال، می خواهد کارکنان خود را در حالی که مسئولیت های پادشاه را بر عهده می گیرد، بیاورد.

در کلارنس هاوس، 28 نفر از کارکنان خانواده او شامل چهار سرآشپز، پنج مدیر خانه، سه پیشخدمت و کمد و چند پیشخدمت هستند.

در صورت امکان، احتمالاً تلاشی برای انتقال کارکنان آسیب دیده به سمت های دیگر وجود خواهد داشت. اما برخی از کسانی که در ملکه شرکت می کنند مهارت های بسیار تخصصی خواهند داشت که به راحتی منتقل نمی شوند. نقش‌هایی در کاخ باکینگهام شامل موارد کمیاب مانند پرچمدار و گلگیردار است که مسئول نگهداری گلگیرهای دودکش سلطنتی است.

در حالی که ظاهرا یک پاکسازی در کلارنس هاوس و در میان کارکنان شخصی وجود خواهد داشت، اکثریت قریب به اتفاق کارمندان در کاخ های سلطنتی در سمت خود باقی خواهند ماند. حقوق و دستمزد کارکنان در سال 2022 23.7 میلیون پوند بود.

طبق گزارش سالانه Sovereign Grant برای سال 2021/22، 491 کارمند تمام وقت در کاخ های سلطنتی اشغال شده، که شامل کاخ باکینگهام، بالمورال و قلعه ویندزور می شود، مشغول به کار بودند.

یکی از کارکنانی که انتظار می رفت خانواده سلطنتی از او مراقبت کند، آرایشگر، آرایشگر و دستیار ملکه، آنجلا کلی، 64 ساله است که بنا بر گزارش ها، تا زمان مرگش از لطف و لطف خود به خانه استفاده شده است.

در واکنش به اعلام خطر اخراج در کلارنس هاوس، یک سخنگوی هفته گذشته گفته بود که برخی از اخراج ها اجتناب ناپذیر خواهد بود، اما آنها “فوراً در حال کار برای شناسایی نقش های جایگزین برای بیشترین تعداد کارکنان هستند”.

یک منبع خاندان سلطنتی گفت که آنها «برای حمایت از کارکنانی که تحت تأثیر تغییرات پس از مرگ ملکه الیزابت قرار گرفته اند، کار می کنند. برای ما مناسب نیست که در مورد تک تک اعضای کارکنان صحبت کنیم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

Nationwide | می‌گوید: با افزایش نرخ وام مسکن، قیمت مسکن در بریتانیا ثابت است بازار مسکن

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، رشد قیمت مسکن در بریتانیا در …