جوایز هیئت داوران 100 هزار دلار؛ زن می گوید که به خاطر داده های فلینت کارش را از دست داده است

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

فلینت، میخ. یک وکیل روز سه شنبه گفت، هیئت منصفه به زنی که به دلیل امتناع از جعل نتایج آزمایش خون کودکانی که در معرض آب آلوده به سرب در فلینت قرار گرفته بودند، شغل خود را از دست داد، 100 هزار دلار جایزه داد.

کارول لافبام گفت که آوریل کوک-هاوکینز به مدت چهار تا پنج ماه در بخش بهداشت کانتی Genesee کار کرد تا اینکه در سال 2016 مجبور به ترک کار شد.

لاگبام گفت که دپارتمان گفت که کوک هاوکینز به دلیل اجرای خود کنار گذاشته شد، اما هیئت داوران جمعه گذشته این دلیل را نپذیرفت و 100000 دلار برای ناراحتی عاطفی اهدا کرد.

آنها گفتند که او یک بازیکن تیمی نیست. عملاً هیچ چیز در دادگاه نشان نداد که او یک بازیکن تیمی نیست.»

کوک هاوکینز به هیئت منصفه گفت که به او دستور داده شد تا نتایجی را که می‌دانست دقیق نیستند، ثبت کند.

لاگبام گفت: «شهرستان دو مجموعه رکورد داشت: برگه‌های آبی با داده‌های آزمایش واقعی و نسخه‌های اصلاح‌شده، برگه‌های سفید، با اصلاحات دست‌نویس که سطوح سرب عالی را نشان می‌داد.

پیامی برای نظرخواهی برای وکیل محاکمه ای که وکیل پرستار پرستار تونی لاروکو بود، ارسال شد. او دیگر در بخش بهداشت نیست.

ساکنان سنگ چخماق زمانی که شهر آب را از رودخانه فلینت در سال‌های 2014-2015 بدون تصفیه برای کاهش اثر خورنده روی لوله‌های قدیمی برداشت، در معرض سرب قرار گرفتند. این شهر در پاییز 2015 به یک منبع آب منطقه ای بازگشت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“آنها متعلق به وارامونگو هستند”: موزه نیوزیلند با بازگرداندن اقلام به بومیان استرالیا موافقت کرد | بومیان استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، چهار شی از مردم وارومونگو …