توییتر ایلان ماسک را در طناب کشی از قدرت خلع می کند | توییتر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

توییتر هفته آینده از ایلان ماسک در دلاور به عنوان بخشی از دعوای حقوقی در مورد تلاش این میلیاردر برای کناره گیری از قرارداد 44 میلیارد دلاری خود برای شرکت رسانه های اجتماعی، بازجویی خواهد کرد.

پرونده سه شنبه در دادگاه عالی دلاور حاکی از آن است که ماسک برای 26 تا 27 سپتامبر برنامه ریزی شده است و در صورت لزوم ممکن است تا 28 سپتامبر ادامه یابد.

دو طرف درگیر نبرد حقوقی فزاینده‌ای هستند که برخی از بزرگ‌ترین نام‌ها در سیلیکون ولی و وال استریت را درگیر کرده است.

احضاریه هایی برای میلیاردر لری الیسون، یکی از بنیانگذاران شرکت اوراکل، رابرت سوان، مدیر اجرایی سابق اینتل و جک دورسی از بنیانگذاران توییتر، که در حال حاضر مدیر اجرایی Block است، صادر شده است. دورسی قرار بود صبح روز سه شنبه توسط تیم حقوقی ماسک برکنار شود.

یک آزمایش پنج روزه قرار است در 17 اکتبر در ویلمینگتون، دلاور آغاز شود.

هر یک از طرفین طرف دیگر را به نقض توافق تصاحب ماه آوریل متهم کرده است. توییتر از قاضی می‌خواهد که به ماسک، که مدیر اجرایی تسلا و ثروتمندترین فرد جهان است، دستور دهد تا شرکت را طبق توافق شده با قیمت 54.20 دلار به ازای هر سهم خریداری کند.

سهام این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو در اوایل روز سه شنبه اندکی کاهش یافت و به 41.54 دلار رسید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

خبر خوب: تا سال 2040 ممکن است 90 درصد پلاستیک در اقیانوس ها از بین برود و پیشرفتی برای آلزایمر باشد.

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، این خبر خوب برای امروز است: …