آرسنال – آژاکس: مقدماتی لیگ قهرمانان زنان – زنده | لیگ قهرمانان زنان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

اخبار تیم

آرسنال (4-3-3): زینبرگر; ماریتس، ویلیامسون، رافائل، کتلی؛ Wälti، Little (c)، Miedema; بلکستنیوس، مید، هرتیگ.

بازیکنان زیرمجموعه: مارکزی، ووبن-موی، بیتی، نوبز، مانوم، مک کیب، فورد، وینروتر، آگیمانی، ارل، رید.

آژاکس (4-3-3): فنجان؛ Van der Most، Cardinal، Doorn، Verhoeve; نوردام، اسپیتسه (ج)، پلوا؛ گرانت، لوشتر، ویردن.

بازیکنان زیرمجموعه: بوسمن، ون دروال، مونسترمن، ترومپ، کرویز، کیزر، هوکسترا، باکر، ون گول، ساباجو.

مقدمه

آرسنال پس از اینکه برد معمولی آنها در WSL مقابل برایتون به دلیل لغزش‌های بعدی منچسترسیتی و چلسی کمتر معمولی به نظر می‌رسد، این شانس را دارد که با مدعی حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، شروع قدرتمند فصل خود را حفظ کند.

قرار گرفتن در رده دوم پس از چلسی در لیگ فصل گذشته به این معنی است که تیم یوناس ایدوال از دور دشوار مینی ناک اوت‌هایی که امیدهای منچسترسیتی را متحمل شده بود، اجتناب کردند. در عوض، آنها در مرحله نهایی مقدماتی، یک پلی آف دو بازی با آژاکس، نایب قهرمان هلند، که برای رسیدن به اینجا بر آینتراخت فرانکفورت غلبه کرد، شروع می کنند.

یک نیروی نوظهور و نه تثبیت شده اروپایی در بازی زنان، عمیق ترین عملکرد آژاکس در این تورنمنت در فصل 19-2018 اتفاق افتاد، زمانی که آنها در مجموع 13-0 در مرحله یک هشتم نهایی مقابل لیون شکست خوردند. برای دست کم گرفتن تیمی با استعدادهای هجومی جوان فراوان.

با دربی شمال لندن در روز شنبه، بازی برگشت در آمستردام در هفته آینده و خریدهای جدید در رختخواب، ایدوال باید چند تماس انتخابی دشوار انجام دهد تا تیمش را شاداب نگه دارد و از خروج زودهنگام از اروپا جلوگیری کند. شروع ساعت 19:30 است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …