“من هرگز اینقدر کم نبوده ام”: ارائه دهندگان مراقبت از کودکان به دلیل افزایش هزینه ها با تعطیلی روبرو هستند | مراقبت از کودک

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کلر کنیون از ارائه مراقبت از کودکان «انعطاف پذیر، مقرون به صرفه و متمرکز بر بازی» در مهدکودک خود در چیچستر غرور دارد، اما نگران است که به زودی مجبور شود درهای خانه خود را ببندد.

لیزی پرمشغله، که در یک ملک شورایی مستقر است و به خانواده‌های عمدتاً محروم خدمات می‌دهد، اکنون حدود 11000 پوند در سال ضرر می‌کند.

از 52 فرزند آن فقط 12 نفر هزینه پرداخت می کنند، و بقیه فقط از طریق پیشنهاد مراقبت از کودکان مدت زمان «رایگان» دولت تامین می شود: یا 15 ساعت در هفته برای همه کودکان سه و چهار ساله در انگلستان، یا 30 ساعت برای والدین شاغل. کودکان در این گروه سنی مهد کودک 1.50 پوند در ساعت به ازای هر کودک تامین مالی از دست می دهد.

کنیون، 36 ساله، مدیر و مالک مهدکودک، می‌گوید: «بزرگ‌ترین مشکل برای ما افزایش شدید حداقل دستمزد در چند سال گذشته است.

افزایش قبوض انرژی، ناشی از حمله روسیه به اوکراین، اوضاع را پیچیده کرده است. دولت قرار است جزئیات بسته کمک مالی برای مشاغل را در روز چهارشنبه اعلام کند، بخشی از طرح حمایتی 150 میلیارد پوندی لیز تراس برای محدود کردن قبوض انرژی، و نمی تواند به زودی ارائه شود.

هر بار که حداقل دستمزد افزایش می‌یابد، درآمدهای ما نیز افزایش می‌یابد، زیرا بودجه دولت با این افزایش دستمزدها مطابقت ندارد.»

در حالی که بسیاری از مهدکودک‌های دیگر با دریافت هزینه‌های اضافی مانند ناهار یا فعالیت‌ها به صورت‌حساب دستمزد واکنش نشان داده‌اند، کنیون می‌گوید این یک گزینه نیست، زیرا فرزندان والدین کم‌درآمد در خانه خواهند ماند.

بدون حمایت قابل توجه دولتی از نوع وعده داده شده توسط تراس، او نمی تواند پیش بینی کند که تا چه زمانی می تواند به راه خود ادامه دهد.

کنیون می گوید: «ما به سادگی باید تعطیل شویم. ما در حال حاضر با کمک یک وام کوتاه مدت بسیار گران قیمت برای پرداخت به کارکنان کار می کنیم.

از 68000 ارائه دهنده مهدکودک ثبت شده در Ofsted در انگلستان، 10900 نفر (16%) در محروم ترین مناطق انگلستان قرار داشتند، در حالی که 14800 (22%) در کمترین مناطق محروم بودند. (منبع: ارقام دولتی، تا 31 مارس 2022)
از 68000 ارائه دهنده مهدکودک ثبت شده در Ofsted در انگلستان، 10900 نفر (16%) در محروم ترین مناطق انگلستان قرار داشتند، در حالی که 14800 (22%) در کمترین مناطق محروم بودند. (منبع: ارقام دولتی، تا 31 مارس 2022)

در تابستان امسال، داده‌های Ofsted نشان داد که بین 1 آوریل 2021 و 31 مارس 2022، کاهش کلی خالص 4000 ارائه‌دهنده مراقبت از کودکان در انگلستان رخ داده است که بزرگترین کاهش در شش سال گذشته است.

کرستی لستر، که صاحب دو مهدکودک در دورست است، همچنین به این فکر می‌کند که آیا شغل نزدیک به سه دهه‌اش را رها کند یا خیر.

این مرد 52 ساله می‌گوید: «در 27 سال، هرگز آنقدر پایین نبودم و آماده نبودم که از حرفه‌ای که دوست داشتم کنار بروم.

“افزایش هزینه ها، به ویژه انرژی و دستمزد جدید زندگی، ما را به لبه پرتگاه می کشاند. همه‌گیری همه ذخایر من را از بین برده است، بنابراین جریان نقدینگی اکنون برای اولین بار در 20 سال گذشته یک مشکل است.

کریستی لستر می‌گوید که بسیاری از افراد در بخش او «به اندازه کافی» داشته‌اند، زیرا حاشیه‌های سود اکنون «کم» و محیط‌های کاری چالش‌برانگیزتر هستند.
کریستی لستر می‌گوید که بسیاری از افراد در بخش او «به اندازه کافی» داشته‌اند، زیرا حاشیه‌های سود اکنون «کم» و محیط‌های کاری چالش‌برانگیزتر هستند. عکس: کرستی لستر/ انجمن نگهبان

مانند میلیون‌ها کسب‌وکار کوچک و متوسط ​​دیگر، ارائه‌دهندگان مهدکودک در طوفانی از افزایش هزینه‌های سربار، تقاضای ناسازگار و کمبود نیروی کار که به‌طور پیوسته بدتر می‌شود گرفتار شده‌اند.

لستر می‌گوید چاره‌ای جز افزایش قیمت‌ها برای زنده ماندن نداشته است، تصمیمی که به تورم 9.9 درصدی در سطح ملی کمک می‌کند.

پس از پرداخت دستمزدهای بهتر از میانگین محلی برای سال‌ها، یک سری افزایش حداقل دستمزد ملی، کاهش کارکنان و دستمزد بیشتر به سرپرستان را ضروری کرد.

لستر می‌گوید این همه‌گیری بحران استخدام در مهدکودک‌ها را تشدید کرده است که سال‌ها در حال شکل‌گیری است، به طوری که تعداد کمی از جوانان اکنون درخواست می‌دهند و کارآموزان حاضر نمی‌شوند.

من هفته ها 55 ساعت کار می کنم تا کمبود نیروی کار را جبران کنم. همه ما متلاشی شدیم بسیاری از مردم از زمان کووید این بخش را ترک کرده اند. آلدی مشاغلی را تبلیغ می کند که ساعتی 10.40 پوند پرداخت می کنند و با افزایش تعداد کودکان با نیازهای ویژه، محیط کار بسیار استرس زاتر از گذشته است.

لستر در تلاش است تا با این واقعیت کنار بیاید که امروزه بسیاری از والدین به سادگی نمی توانند نوع مراقبت از کودک را که او و بسیاری دیگر می خواهند ارائه دهند، بپردازند.

در ماه مارس، تقریباً نیمی (43 درصد) از مادران شاغل که به یک نظرسنجی بزرگ پاسخ دادند، گفتند که در نظر دارند شغل خود را ترک کنند، در حالی که 40 درصد از قبل ساعت های کمتری کار می کردند، زیرا هزینه های مراقبت از کودک مقرون به صرفه نبود.

راهنمای سریع

تنها 59 درصد از مقامات محلی در انگلستان مراقبت از کودک کافی برای والدینی که تمام وقت کار می کنند دارند

نمایش دهید

94 درصد از مقامات محلی در انگلستان در یافتن کارکنانی با شرایط و تجربه لازم برای مراقبت از کودکان مشکل دارند و اکثر آنها می گویند “بسیار دشوار”. (منبع: Coram Family and Childcare Survey 2022)

از بازخورد شما متشکرم.

لستر می‌گوید: «مطبوعات پر از والدینی است که از افزایش هزینه‌های مراقبت از کودک شکایت می‌کنند، اما والدین اکنون بیش از هر زمان دیگری کمک دریافت می‌کنند. ما ارائه دهندگان بودجه کم داریم، احساس می کنیم مورد قدردانی قرار نمی گیریم و مانند پرستار بچه با آنها رفتار می شود. سیستم خراب است.»

نیل لیچ، مدیر اجرایی موسسه خیریه Early Years Alliance (EYA) که نماینده 14000 محیط اولیه است و 65 مورد به صورت غیرانتفاعی در جوامع عمدتاً محروم فعالیت می کند، می گوید که تعطیلی های گسترده در افق است.

نظرسنجی EYA اکتبر 2021 از 1395 نفر مهدکودک‌ها، پیش‌دبستانی‌ها و برخی از مراکز نگهداری از کودکان در انگلستان نشان دادند که از هر شش سال ابتدایی، یکی معتقد است که کمبود کارکنان احتمالاً باعث می‌شود که این مرکز در طی یک سال به‌طور دائم تعطیل شود.

کمبود مهدکودک

بین مارس 2015 و مارس 2022، 20000 ارائه دهنده سال های اولیه در انگلستان مغازه را تعطیل کرده اند.

لیچ می‌گوید: «این بار سه سال پیش ما 132 تنظیمات را انجام دادیم، اما مجبور شدیم 67 تنظیم را ببندیم، زیرا برای ناهار هزینه نمی‌گیریم و بازی‌هایی را انجام می‌دهیم که بسیاری از ارائه‌دهندگان باید انجام دهند تا سرپا بمانند. “کارکنان بخش زیادی را ترک می کنند و والدین نمی توانند به افزایش هزینه ها ادامه دهند.”

او گفت که “یک بحران ملی استخدام و حفظ” وجود دارد که ناشی از “کمبود مالی ناخالص” و دستمزدهای غیرقابل استطاعت است.

ابی میلز، کودک‌ساز نگران است که کسب‌وکارش نتواند به جذب هزینه‌های فزاینده ادامه دهد.
ابی میلز، کودک‌ساز نگران است که کسب‌وکارش نتواند به جذب هزینه‌های فزاینده ادامه دهد. عکس: جزوه

ابی میلز، یک پرستار بچه خوداشتغال از لنکستر، به مدت 15 سال از کودکان پیش دبستانی در خانه خود مراقبت می کند.

این مرد 52 ساله یکی از چندین پرستار کودک است که به آبان نیوز گفته است که افزایش هزینه های انرژی ممکن است آنها را مجبور به ترک سیگار کند، علی رغم تضمین قیمت انرژی توسط دولت.

قبض سوخت ما در حال حاضر 300 پوند در ماه است، و من نگران این هستم که چگونه من خانه را برای بچه های ذهن گرم نگه می دارم.» او می گوید.

“شما نمی توانید به کودک بگویید که جامپر اضافی بپوشد.”

میلز که در سال مالیاتی گذشته 8000 پوند سود داشت و می‌گوید کمتر از حداقل دستمزد دریافت می‌کند، می‌داند که سربار بالاتر بر انواع فعالیت‌هایی که او می‌تواند ارائه دهد تأثیر می‌گذارد.

من اخیراً هزینه‌های خود را تا 5 پوند در ساعت تعیین کرده‌ام، اما پول اضافی کمتری برای سفر به پارک‌های بازی نرم خواهم داشت. من برای ادامه هر کاری از دستم بر بیاید، اما نمی توانم هزینه هایم را دوباره افزایش دهم. شاید لازم باشد بیرون از خانه به دنبال کار متفاوتی بگردم، بنابراین نیازی به گرم کردن خانه و داشتن شغل مطمئن تری ندارم.»

محیط نگهداری از کودکان ابی میلز در خانه، که او نگران گرم نگه داشتن آن در زمستان است.
محیط نگهداری از کودکان ابی میلز در خانه، که او نگران گرم نگه داشتن آن در زمستان است. عکس: ابی میلز/ انجمن نگهبان

در میان ترس از اینکه بدتر شدن هزینه‌های زندگی ممکن است ادامه پرداخت هزینه برخی از گران‌ترین مهدکودک‌های جهان را برای بسیاری از والدین غیرممکن کند، دولت مشورتی را در مورد اینکه آیا تغییر نسبت کارکنان به فرزند می‌تواند هزینه‌های مراقبت از کودک را کاهش دهد آغاز کرده است. و کسب‌وکارهایی که در سال‌های اولیه با مشکل مواجه بودند را دوباره قابل دوام می‌کنند – طرحی که والدین و ارائه‌دهندگان را خشمگین کرده است.

با این حال، تام فیلر، 34 ساله، که صاحب شش مهدکودک در سامرست و سامرست شمالی است، طرفدار نسبت کارکنان آرام‌تر است.

ما اکنون در بالاترین سطح هزینه‌هایی هستیم که والدین می‌توانند بپردازند – برخی مجبور شده‌اند ساعات کاری را کاهش دهند یا فرزندان خود را بیرون ببرند.

من طرفدار مدل ایرلندی هستم، با بودجه بهتر دولتی و نسبت های راحت تر. هیچ مدرکی مبنی بر اینکه کشورهایی مانند ایرلند، اسکاتلند یا آلمان با نسبت‌های کمتر سخت‌گیرانه‌تر کیفیت مراقبت ضعیف‌تری دارند، وجود ندارد.

Caroline El-Semman، یکی از دو مدیر مهد کودک جنگل کوچک در پکهام، لندن، مخالف نسبت های آرام نیست، اما معتقد است که کارگران ماهرتری در سال های اولیه مورد نیاز هستند.

تارک و کارولین السمن، صاحبان مهد کودک جنگل کوچک در پکهام، می گویند که از زمان برگزیت، برای استخدام کارکنان مجرب مشکل دارند.
تارک و کارولین السمن، صاحبان مهد کودک جنگل کوچک در پکهام، می گویند که از زمان برگزیت، برای استخدام کارکنان مجرب مشکل دارند. عکس: گریم رابرتسون/ آبان نیوز

این مرد 48 ساله می گوید، با این حال، تعداد کارکنان واجد شرایط کافی در بریتانیا به دلیل برگزیت کاهش یافته است.

ما قبلاً از خارج از کشور – فرانسه، پرتغال، اسپانیا – استخدام می‌کردیم که کارکنان سال‌های اولیه آن واجد شرایط هستند و ارزش‌های خانوادگی قوی دارند. برگزیت این شیر کارگران ماهر را قطع کرده است.

«تنها کاهش نسبت ها لزوماً هزینه ها را کاهش نمی دهد. هرچه کارکنان ماهرتری داشته باشید، به تعداد کمتری نیاز دارید، اما ما حتی نمی‌توانیم همه جای خالی خود را پر کنیم، علیرغم اینکه هزاران نفر در ماه برای استخدام هزینه می‌کنیم و دستمزدهایمان را به میزان قابل توجهی در سال گذشته افزایش داده‌ایم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سازمان ملل می گوید که منطقه معدن ونزوئلا کانون قاچاق جنسی و خشونت است | توسعه جهانی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، زنی جوان که در میان …