Harris Family Trusts باتلین را به قیمت 300 میلیون پوند می خرد | ادغام و تملک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Butlin’s توسط یکی از حامیان خانواده کمپ تعطیلات به مبلغ 300 میلیون پوند خریداری شده است.

گروه استراحتگاه ساحلی، که در سال 1936 توسط بیلی باتلین در Skegness تأسیس شد، شامل مکان‌هایی در Minehead و Bognor Regis است که میزبان نسل‌های سرگرم‌کننده بوده‌اند. رزروهای اخیر شامل Peppa Pig و Mister Maker به Peter Andre، Leo Sayer، Jason Donovan، Fatboy Slim و Sophie Ellis-Bextor است.

تاریخچه این برند ادعا می‌کند که باتلین در سفر به جزیره بری «برای خانواده‌هایی که در مهمان‌خانه‌های بی‌نقص اقامت می‌کنند متأسف بود» و هدفش ایجاد «مکانی از رنگ و شادی» بود که در آن فعالیت‌ها و سرگرمی‌های باکیفیت ارائه می‌شد.

در دوران اوج خود، Butlin’s از حداقل هشت سایت در بریتانیا، از جمله Barry Island، Clacton-on-Sea و Pwllheli، فعالیت می کرد و هر ساله یک میلیون گردشگر را با مسابقات زانوهای ضربتی سرگرم می کرد، که توسط ارتش کارکنان خود که به عنوان کت قرمزها نامیده می شوند، نظارت می کردند. همچنین دارای یک کمپ در ایرلند و یک رشته هتل بود که تا باهاما و اسپانیا امتداد دارد و همچنین یک رستوران گردان در برج BT در لندن.

این کمپ ها الهام بخش کمپ کمپ بی بی سی در دهه 1980 Hi-de-Hi! بود، اما در آن زمان ثروت آن رو به کاهش بود زیرا افزایش تعطیلات ارزان قیمت باعث شد بریتانیایی ها تعطیلات خود را در خارج از کشور بگذرانند. خانواده Butlin در دهه 1970 به مجموعه سرگرمی Rank Organization فروخته شد و کمپ هایی در Mosney، Filey، Clacton و Barry Island فروخته شد.

در سال 2000، Rank در Butlin’s، در کنار اپراتور پارک کاروان هاون و هتل های وارنر، به گروهی به نام Bourne Leisure، با حمایت متصدیان پارک کاروان، پیتر هریس و جان کوک، فروخت.

این گروه به عنوان بخشی از یک معامله 3 میلیارد پوندی به کنسرسیومی شامل گروه سهام خصوصی آمریکایی بلک استون و خانواده های هریس، کوک و آلن در ژانویه سال گذشته فروخته شد.

اکنون باتلین توسط یک صندوق تحت کنترل خانواده هریس ساخته می شود. این معامله شامل دارایی‌های باتلین نمی‌شود که در اوایل سال جاری به بزرگ‌ترین صندوق بازنشستگی خصوصی بریتانیا، طرح بازنشستگی دانشگاه‌ها (USS) به مبلغ 300 میلیون پوند فروخته شد.

پل هریس، به نمایندگی از هریس خانواده تراست، گفت: ما خوشحالیم که دوباره عشق خود به Butlin’s را تأیید می کنیم و یک بار دیگر صاحبان جدید این برند بزرگ هستیم. ما مشتاقانه منتظریم تا در کنار تیم رهبری Butlin کار کنیم، زیرا آنها تلاش می کنند تا برنامه استراتژیک خود را برای کسب و کار ارائه دهند و به آنها کمک کنیم تا برنامه های سرمایه گذاری خود را تسریع بخشند تا به مهمانان Butlin ما تجربه تعطیلات بهتری را ارائه دهند.

لیونل اسانت، رئیس سهام خصوصی اروپا در Blackstone، گفت: “Butlin’s در موقعیتی قوی برای استفاده از رشد مداوم در بازار اقامتگاه است و من شک ندارم که به شکوفایی خود ادامه خواهد داد.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …