انتخابات ایتالیا: بی‌تفاوتی و اضطراب در میان جمعیت در رم در حالی که رای‌گیری زودهنگام در پیش است

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

همزمان با نزدیک شدن به انتخابات عمومی زودهنگام این هفته، ترکیبی از بی تفاوتی و اضطراب در خیابان های رم وجود دارد.

از آنجایی که کشور با بحران انرژی و تورم فزاینده دست و پنجه نرم می کند، بسیاری اعتماد خود را به سیاستمداران خود از دست داده اند.

روبرتو گفت: “من هیچ توقعی ندارم. احساس ناامیدی می کنم. نمی دانم به چه کسی می توانم رای بدهم. همه قول می دهند اما این وعده ها هرگز محقق نمی شود. این بسیار دشوار است.”

“من به انتخابات خوشبین نیستم، اما باز هم برای رای دادن می روم. قطعا می روم و وظیفه شهروندی خود را انجام می دهم. نمی توانم با امید زیادی به این انتخابات نزدیک شوم، زیرا صادقانه بگویم، ما افراد واجد شرایط نداریم.” سیمونا، راننده تاکسی، گفت.

ساشا، یکی از بازدیدکنندگان از فلورانس، گفت که از دولت جدید انتظار دارد که قبض های فزاینده انرژی را کاهش دهد.

او گفت: “پایدار نیست، تامین هزینه های زندگی با این قیمت ها دشوار است. به عنوان مثال قیمت مواد غذایی بسیار افزایش یافته است.”

انتظار می رود که بلوک شامل حزب راست افراطی برادران ایتالیا به رهبری جورجیا ملونی در انتخابات پیروز شود. ملونی در مأموریتی بوده است تا به مردم اطمینان دهد که دیگر با گذشته پسا فاشیستی خود یکی نمی داند و اکنون از سیاست های راست میانه پیروی خواهد کرد.

بلوک چپ، به رهبری انریکو لتا، مدعی است که حزب ملونی در نهایت به روش های افراطی خود بازخواهد گشت. اما با توجه به اختلافات داخلی بلوک و نمایش ضعیف در آخرین نظرسنجی ها، شانس پیروزی چپ در روز یکشنبه بسیار اندک به نظر می رسد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سازمان‌های خیریه سبز میلیون‌ها عضو را تشویق می‌کنند تا با «حمله محافظه‌کاران به طبیعت» مخالفت کنند | فعالیت های زیست محیطی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، موسسات خیریه زیست محیطی میلیون …