لیز تراس متعهد می شود که نرخ های مالیات را در بحبوحه بحران هزینه های زندگی بازنگری کند | مالیات و هزینه

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

لیز تراس متعهد شده است که در آخرین وقفه خود از ارتدوکس خزانه داری، تمام نرخ های مالیاتی را برای کمک به خانواده ها و مشاغل در حال مبارزه از طریق بحران هزینه های زندگی بازنگری کند.

اظهارات نخست وزیر در اولین سفر خارجی او به ایالات متحده، راه را برای یک بازنگری اساسی در سیستم هموار می کند که می تواند شامل بررسی مجدد برونه های مالیات بر درآمد باشد.

او در مصاحبه ای در بالای ساختمان امپایر استیت در روز سه شنبه به بی بی سی گفت: «ما باید به نرخ مالیات خود نگاه کنیم. بنابراین مالیات بر شرکت باید رقابتی با سایر کشورها باشد تا بتوانیم آن سرمایه گذاری را جذب کنیم.»

تراس یک شبه نشان داده بود که کاهش مالیات بیشتر در راه است زیرا او در تلاش برای تقویت رشد اقتصادی در مواجهه با بزرگترین طوفان اقتصادی که بریتانیا در یک نسل با آن مواجه شده است، می‌کوشد.

او در هواپیما به ایالات متحده به خبرنگاران گفت که “شماره یک” که می‌خواهد ارائه دهد رشد اقتصادی است و افزود: “مالیات‌های پایین‌تر منجر به رشد اقتصادی می‌شود، در این مورد تردیدی ندارم.”

نخست‌وزیر در طول رقابت رهبری محافظه‌کاران از رویکرد «کاهش‌آمیز» به سبک ریگان به اقتصاد استقبال کرد و استدلال کرد که نگاه کردن به همه سیاست‌های اقتصادی از طریق «عدسی توزیع مجدد» اشتباه است.

با این حال، او را در مسیر برخورد با جو بایدن قرار می دهد، او که روز چهارشنبه برای گفتگوهای دوجانبه با او ملاقات خواهد کرد. رئیس‌جمهور آمریکا در توئیتی نوشت: من از اقتصاد ضعیف خسته و خسته شده‌ام. هرگز کار نکرده است. ما در حال ساختن اقتصاد از پایین به بالا و میانه هستیم.»

در یک دور پخش در روز سه‌شنبه، نخست‌وزیر از طرح خود برای کاهش بیمه‌های ملی دفاع کرد، که انتقادهایی را برانگیخت زیرا 250 برابر بیشتر از فقیرترین افراد سود می‌برد و اذعان داشت که برای ثروتمندان ارزش بیشتری دارد.

او به اسکای نیوز گفت: «من این استدلال را قبول ندارم که کاهش مالیات ها به نوعی ناعادلانه است. آنچه ما می دانیم این است که افرادی که درآمد بالاتری دارند عموماً مالیات بیشتری می پردازند، بنابراین وقتی مالیات را کاهش می دهید اغلب مزایای نامتناسبی به همراه دارد زیرا این افراد در وهله اول مالیات بیشتری می پردازند.

ما باید سیاست مالیاتی خود را بر اساس آنچه به کشورمان کمک می کند تا موفق شود تنظیم کنیم. چه چیزی قرار است آن اقتصادی را که به نفع همه در کشور ما باشد، ارائه دهد. چیزی که من نمی پذیرم این است که کاهش مالیات برای تجارت به طور کلی به مردم کمک نمی کند.

تراس همچنین تأیید کرد که افزایش بیمه ملی را معکوس می کند و از افزایش مالیات شرکتی برنامه ریزی شده در یک بودجه کوچک در روز جمعه حذف می کند، که ممکن است قوانین مالی در مورد کاهش بدهی را کاهش دهد.

برخی از نمایندگان حزب محافظه‌کار معتقدند که کواسی کوارتنگ، صدراعظم، می‌تواند تا یک سال تعهد ریشی سوناک، رئیس جمهور قبلی خود مبنی بر کاهش یک درصدی مالیات بر درآمد را از سال 2024 به اجرا بگذارد.

گروه های تجاری انتظار تغییر در نرخ های تجاری و کاهش مالیات بر ارزش افزوده را برای کمک به بحران انرژی و همچنین بازنگری طولانی مدت این مالیات ها دارند. همچنین انتظار می‌رود کوارتنگ اعلام کند که سقف پاداش‌های بانکداران لغو خواهد شد.

تراس به اسکای نیوز گفت که آماده است تا نخست وزیری نامحبوب باشد تا اقداماتی را انجام دهد که معتقد است به اقتصاد کمک می کند. او گفت: “بله، بله هستم.” آنچه برای من مهم است رشد اقتصاد بریتانیا است.

او نگرانی ها در مورد کاهش پوند و وضعیت اقتصاد را کنار گذاشت. او به بی بی سی گفت: «اعتقاد من این است که پایه های اقتصادی بریتانیا قوی هستند. ما در مقایسه با سایر اعضای G7 بدهی نسبتاً کمی داریم.

وی افزود: «آنچه من در مورد آن هستم درست کردن اصول اقتصادی است و آنچه صدراعظم در روز جمعه بیان خواهد کرد رویکرد او است که نشان می‌دهد ما از نظر مالی مسئول هستیم، ما سیاست‌های خود را به شیوه‌ای مسئولانه مالی اجرا خواهیم کرد. و ما می‌خواهیم به رقابتی‌تر و موفق‌تر کردن بریتانیا کمک کنیم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …