لیورپول با شروع WSL، چلسی و دالی را خیره کرد – هفته نامه فوتبال زنان | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تاخیر در افتتاحیه آخر هفته ناامید نشد…

ما نمایش خیره کننده ای از راشل دالی اولین بازی در ویلا پارک داشتیم و تنها در پرنتون پارک پنالتی بود در یک شکست شوکه کننده برای قهرمان چلسی از لیورپول. آرسنال و منچستریونایتد هر دو به 4 رسیدند، در حالی که وستهم و تاتنهام نیز بردهایی در جدول داشتند.

ما در مورد تمام اقدامات مربوط به اولین هفته بازی WSL بحث می کنیم، به این فکر می کنیم که این دسته از نتایج برای بقیه فصل چه معنایی دارد و سؤالات شما را پاسخ می دهیم.

ما سه شنبه آینده با شما باز خواهیم گشت تا درباره دربی آخر هفته WSL فکر کنیم، زیرا آرسنال مقابل تاتنهام در مقابل تماشاگران رکورددار قرار می گیرد، لیورپول با اورتون در آنفیلد بازی می کند، و موضوع کوچک چلسی و منچسترسیتی وجود دارد.لیورپول اف سی زنان در مقابل چلسی اف سی زنان - سوپر لیگ زنان بارکلیز<br />BIRKENHEAD، انگلستان – 18 سپتامبر: کتی استنگل از لیورپول پس از به ثمر رساندن اولین گل تیمش از روی نقطه پنالتی در جریان بازی سوپر لیگ زنان FA زنان بین لیورپول و چلسی جشن گرفت. FC Women در پارک پرنتون در 18 سپتامبر 2022 در بیرکنهد، انگلستان.  (عکس از لوئیس استوری/گتی ایماژ)” src=”https://i.guim.co.uk/img/media/8b97f93eb2478fcd7912530c581b3b0d95aeb667/0_74_2400_1440/master/2400.jpg?width=300&quality=85&auto=format&fit=max&s=ca9adb6feeb66e1ad8c875958d32f66d”/> </picture></p></div><p> <input type=

عکس: لوئیس استوری/گتی ایماژ

از آبان نیوز حمایت کنید

آبان نیوز از نظر سرمقاله مستقل است. و ما می خواهیم روزنامه نگاری خود را باز و در دسترس همه نگه داریم. اما ما به طور فزاینده‌ای به خوانندگان خود نیاز داریم تا بودجه کار ما را تأمین کنند.

از آبان نیوز حمایت کنید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“آنها متعلق به وارامونگو هستند”: موزه نیوزیلند با بازگرداندن اقلام به بومیان استرالیا موافقت کرد | بومیان استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، چهار شی از مردم وارومونگو …