پاکستان – انگلیس: اولین مسابقه بین المللی کریکت مردان T20 – زنده | پاکستان – انگلیس 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

تیم ها:

پاکستان: بابر اعظم (ج)، محمد رضوان (هفته دوم)، حیدرعلی، شان مسعود، افتخار احمد، خوشدل شاه، محمد نواز، عثمان قدیر، حارث رئوف، نسیم شاه، شهنواز دهانی

(دربی شایر) شان مسعود اولین بازی خود را انجام می دهد و رضوان استراحت می کند… از استراحتش – او بازی می کند.

انگلستان: فیل سالت (هفته ای)، الکس هیلز، داوید مالان، بن داکت، هری بروک، معین علی (ج)، سم کوران، دیوید ویلی، عادل رشید، لوک وود، ریچارد گلیسون

لوک وود با اولین کلاه خود توسط Jos Buttler اهدا شد. این یک ظاهر جدید انگلیس است – هیلز، داکت، وود.

انگلیس برنده بازی پرتاب می شود و اول کاسه می زند

معین علی زیر چراغ کراچی درست صدا می زند. او بلافاصله پس از آن در مورد اهمیت این مناسبت صحبت می کند: «این برای ما و پاکستان نیز عظیم است. من در زندگی‌ام زیاد به پاکستان نرفته‌ام، بنابراین نماینده انگلیس به عنوان کاپیتان اینجا شگفت‌انگیز است.»

معین همچنین تایید می کند که الکس هیلز بازی خواهد کرد. الکس هیلز بعد از سه سال وارد می شود که برای او شگفت انگیز است. تیم های تایید شده و نظر از امتداد بابر در یک ثانیه.

مقدمه

21 دسامبر 2005. کریکت بازان خسته انگلستان زیر مه مه آلود نورافکن های راولپندی از زمین خارج می شوند. یک پیروزی تسلی بخش ODI به لطف یک مسابقه 4-48 توسط یک کاسه ساز لغزنده 23 ساله به نام جیمز اندرسون به دست آمد. در حالی که بازیکنان از زمین بیرون زده شبنم دور می شوند و فکر می کنند برای کریسمس به خانه پرواز کنند، هیچ یک از آنها نمی دانستند که آنها آخرین تیم کریکت مردان انگلیس خواهند بود که برای نزدیک به دو دهه در پاکستان بازی می کنند.

امروز انگلیس با تاخیر و پس از هفده سال طولانی بازگشته است. جیمز اندرسون، ناگزیر، تنها بازیکنی از آن سری است که هنوز تجارت خود را انجام می دهد. در سال 2005، تیم انگلستان به رهبری دانکن فلچر درخشش خاکستر خود را زیر آفتاب جنوب آسیا از دست داد – در هر دو سری تست (2-0) و پنج بازی بعدی سری ODI (3-2) تسلیم شد.

از آنجایی که دو طرف آن تور را در انگلستان و امارات متحده عربی انجام داده اند، رقابت داستانی بین دو طرف بالا گرفته است و به دلایلی در داخل و خارج از زمین به یاد ماندنی است. یک چیز قطعی است – کریکت انگلیسی به پاکستان بدهی دارد که به آنها کمک می کند چراغ ها را روشن نگه دارند، به کمک آنها آمده اند، همانطور که در روده همه گیری در انگلیس انجام دادند، یک عمل همبستگی جیرجیرک وقتی که انگلیس نتوانست به کشور بازگردد، اهمیت بیشتری پیدا کرد. در تابستان گذشته در شرایط آشفته و گیج کننده از بازگشت به پاکستان خارج شد.

آنها اکنون آنجا هستند، دقیقاً در کراچی و توسط معین علی رهبری خواهند شد. علی، که ریشه خانواده اش در پاکستان است، در مورد اینکه بازگشت و هدایت انگلستان به آنجا چقدر معنادار است، صحبت کرده است.

“من می خواستم بخشی از این باشم. وقتی انگلیس به پاکستان می‌آید، بیش از هر کشور دیگری، اتفاق بزرگی است، انگلستان همان کشوری است که طرفداران پاکستان واقعاً دوست دارند که به اینجا بیایند.”

بازی‌ها از اینجا به ضخامت و سرعت می‌آیند، هفت بازی T20 در ده یا چند روز به طول می‌انجامد، هر دو تیم در آستانه جام جهانی استرالیا در ماه آینده در ماموریت‌های حقیقت یاب هستند. انگلیس دوباره برای سه مسابقه آزمایشی قبل از کریسمس بازخواهد گشت، اما اجازه دهید ابتدا از ضربه زدن به توپ سفید لذت ببریم، مانند یک سری بی سر و صدا مهم و آغاز فصل جدید کریکت بین این دو طرف است.

بازی تا 30 دقیقه دیگر آغاز می‌شود، به‌زودی با اخبار تیم‌ها و بازی‌ها برمی‌گردم. مثل همیشه، هر نظر، فکر یا نظریه ای را برای من در میان بگذارید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ارتش کره جنوبی می گوید کره شمالی موشک بالستیک شلیک کرده است | کره شمالی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، ارتش سئول گفت، کره شمالی …