طوفان فیونا پورتوریکو را در حالی که انتظار می رود کنگره برای کمک فراخوانده شود – زنده | سیاست آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آدا بلموت پلازا، که توسط گارد ملی پورتوریکو از سیل طوفان فیونا نجات یافته بود، به نیویورک تایمز گفت: “من هرگز در زندگی خود چنین چیزی را ندیده ام، حتی در ماریا.”

ماریا که او به آن اشاره می کند طوفان ماریا است که در سال 2017 جزیره را درنوردید و هزاران نفر را کشت و به سیستم برق جزیره که قبل از آخرین طوفان به طور کامل ترمیم نشده بود، آسیب جدی وارد کرد. بهبودی از ماریا همچنین با واکنش نادرست دولت ترامپ، که کمک مالی 20 میلیارد دلاری برای بازیابی را به تعویق انداخت، و همچنین حضور رئیس جمهور سابق در یک مرکز امدادرسانی که در آن حوله های کاغذی را به میان جمعیت پرتاب کرد و تماشایی گسترده را ایجاد کرد، خدشه دار شد. محکوم به عنوان بی احساس

در حالی که درک گستره کامل آخرین آسیب های وارد شده توسط فیونا زمان می برد، اگر کنگره برای تخصیص کمک دیگری برای کمک به بازسازی پورتوریکو تحت فشار قرار گیرد، تعجب نکنید. در اینجا چیست الکساندریا اوکاسیو کورتز، یک نماینده دموکرات کنگره که از مدافعان جزیره بوده است به شورشیان لاتین گفت:

اتفاقات کلیدی

طوفان پورتوریکو را ویران کرد و بحران جدیدی را برای واشنگتن ایجاد کرد

صبح بخیر، خوانندگان وبلاگ سیاست ایالات متحده. در پی حمله طوفان فیونا که در دریای کارائیب در حال شکستن بود، بیشتر پورتوریکو در تاریکی و زیر آب قرار دارد. این جزیره یک قلمرو ایالات متحده است، بنابراین انتظار دارید که کنگره برای کمک به بازیابی آن کمک کند. در واقع، زمانی که رئیس آژانس مدیریت اضطراری فدرال آسیب‌ها را بررسی می‌کند، ممکن است بیشتر در مورد آنچه پورتوریکو به آن نیاز دارد، بشنویم.

در اینجا اتفاق دیگری در روز سه شنبه رخ می دهد:

  • جو بایدن یک صبح آرام و سپس یک بعد از ظهر شلوغ خواهد داشت که با سخنرانی در ساعت 1:45 بعد از ظهر به وقت شرقی درباره قانونی که نیاز به افشای اطلاعات بیشتر از سوپر پکس دارد، قبل از اینکه او برای مجمع عمومی سازمان ملل به شهر نیویورک سفر کند، آغاز می شود. او روز چهارشنبه در برابر رهبران جهان سخنرانی خواهد کرد.

  • سناتورها جلسه استماع برگزار خواهند کرد با نام “سفت کردن پیچ ها در روسیه” از ساعت 9 صبح شروع می شود.

  • روز ملی ثبت نام رای دهندگان است! Punchbowl News سناتور دموکرات گزارش می دهد امی کلوبوچار دو لایحه برای سهولت دسترسی به صندوق‌های رای پیشنهاد خواهد کرد، اما این تلاش به احتمال زیاد بی‌نتیجه خواهد بود، زیرا هیچ حمایتی از جمهوری‌خواهان را جلب نکرده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شوک پس از اینکه بایدن گفت تهدیدات هسته ای پوتین می تواند به معنای “آرماگدون” باشد – زنده | سیاست آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، آنچه در مورد اظهارات بایدن …