رزی کوپر، نماینده حزب کارگر از سمت خود کناره‌گیری می‌کند و انتخابات مجدد را آغاز می‌کند | کار یدی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

انتظار می رود رزی کوپر، نماینده حزب کارگر، پس از ایفای نقش جدید در NHS، کناره گیری کند و یک انتخابات مجدد در حوزه انتخابیه خود در غرب لانکشایر برگزار کند.

کوپر گفت که از سال 2005 در مجلس عوام خدمت کرده است، “یک افتخار و امتیاز باورنکردنی” بوده است، و اذعان داشت که خروج او “برای بسیاری از مردم غافلگیرکننده خواهد بود” زیرا اخیراً برای شرکت در انتخابات عمومی بعدی انتخاب شده است.

در حالی که بیانیه او تایید نمی کند که آیا او هنوز از پارلمان استعفا داده است، به آبان نیوز گفته شده است که انتظار می رود این کار را انجام دهد، به این معنی که یک انتخابات مجدد در کرسی شمال غرب انگلیس برگزار می شود که او با اکثریت 8000 نفری در سال 2019 برگزار شد.

کوپر گفت که “بسیار غمگین است که زمان من در لنکاوی غربی به پایان رسیده است” و افزود که او رئیس تراست بنیاد مرسی کر NHS خواهد شد.

جزئیات بیشتر به زودی…

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“آنها متعلق به وارامونگو هستند”: موزه نیوزیلند با بازگرداندن اقلام به بومیان استرالیا موافقت کرد | بومیان استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، چهار شی از مردم وارومونگو …