مستاجران انگلستان: آیا مجبور شده اید منطقه یا شهر را جابجا کنید؟ | اجاره ملک

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بر اساس وب سایت املاک Rightmove، متوسط ​​اجاره بهای آگهی شده در خارج از لندن 11.8 درصد بیشتر از یک سال قبل است، در حالی که در پایتخت 15.8 درصد افزایش یافته است.

در همین حال، املاک بسیار کمتری در دسترس است: سازمان تجاری Propertymark دریافت که در دسترس بودن از سال 2019 به نصف کاهش یافته است، تا حدی به دلیل مهاجرت گسترده مالکان خصوصی و افزایش تعداد اجاره های تعطیلات.

مایلیم از مستاجرانی در سراسر بریتانیا که اخیراً مجبور شده‌اند به دلیل افزایش اجاره‌بها، کمبود مسکن در دسترس یا مسائل دیگر به منطقه، شهر یا شهر دیگری نقل مکان کنند، بشنویم. ما به ویژه به کسانی علاقه مندیم که منطقه ای را که سال ها در آن بوده اند ترک کرده اند. به کجا نقل مکان کرده اید؟ چه تاثیری روی شما خواهد گذاشت؟

تجربیات خود را به اشتراک بگذارید

ما فقط از داده هایی که شما در اختیار ما قرار می دهید برای هدف این ویژگی استفاده می کنیم. زمانی که دیگر برای این منظور به آن نیازی نداشته باشیم، هر گونه داده شخصی را حذف خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر لطفا شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

اگر 18 سال یا بیشتر دارید، می توانید با پر کردن فرم زیر یا تماس با ما از طریق واتس اپ با کلیک بر روی اینجا یا افزودن +44(0)7766780300 با ما تماس بگیرید. پاسخ‌های شما امن هستند زیرا فرم رمزگذاری شده است و تنها نگهبان به مشارکت‌های شما دسترسی دارد. یکی از خبرنگاران ما قبل از انتشار با ما تماس خواهد گرفت، بنابراین لطفاً جزئیات تماس را بگذارید.

اگر در استفاده از فرم مشکل دارید، اینجا را کلیک کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …