طوفان بکستد به عنوان قهرمانی تایم تریل زنان نوجوان در مسابقات جهانی جاده | مسابقات جهانی دوچرخه سواری جاده

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

زوئی بکستد از بریتانیای کبیر میدان را شکست داد تا در مسابقات تایم تریل زنان نوجوانان در مسابقات جهانی جاده در وولونگونگ استرالیا پیروز شود.

این بازیکن 17 ساله 18 دقیقه و 26.78 ثانیه در مسیر 14.1 کیلومتری در نیو ساوت ولز، حدود 95 کیلومتر (60 مایل) جنوب سیدنی زمان گذراند تا 1 دقیقه و 35.58 ثانیه جلوتر از Justyna Czapla آلمانی به پایان برسد، که توسط Febe Jooris از بلژیوم دنبال شد.

بکستد که اکنون عناوین قهرمانی جوانان زنان جهان را در رشته‌های سیکلوکراس، مسابقه جاده‌ای، تایم تریل و مدیسون دارد، موفقیت خود را به نحوه تحمل فشار این موقعیت نسبت داد.

او گفت: “احساس باورنکردنی است، من واقعاً این یکی را می خواستم، معنی زیادی دارد… من خیلی خوشحالم که توانستم آن را انجام دهم. خارج از کورس پاهایم درد می‌کردند، اما این چیز خوبی بود، زیرا می‌دانستم سخت پیش می‌روم و قوی پیش می‌روم، فقط سعی می‌کنم قدرتم را حفظ کنم.

اگر صادق باشم، هیچ فشاری وجود ندارد، من جوان هستم و نیازی به فشار ندارم. اگر این کار را بکنم، پس داشتن آن در ذهن شما چیز خوبی نیست.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • با جستجوی «The Guardian»، برنامه Guardian را از اپ استور iOS در آیفون یا فروشگاه Google Play در تلفن‌های اندرویدی دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه زرد در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (آیکون چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

«قبل از مسابقه فقط سعی کردم زیر نور آفتاب استراحت کنم. در هر مسابقه ای که می روم، هیچ فشاری وجود ندارد. اگر به هم ریخته باشید، به هم می ریزید، اما اگر خوب کار کنید، حتی بهتر است. این فقط برای لذت بردن از آن است.»

دوچرخه سوار ولزی روز شنبه در ایلاوارا به دنبال حفظ عنوان مسابقه جاده ای خواهد بود که سال گذشته در فلاندر ادعا کرد.

او گفت: “این یک مسابقه سخت خواهد بود، من مشتاقانه منتظر آن هستم.” “اکنون می دانم که مسیر تحت یک تلاش کامل گاز چگونه است، بدیهی است که ما چند صعود دیگر داریم، اما جالب و سرگرم کننده خواهد بود و صبح خیلی زود.

از کورس تایم تریل، فکر می‌کنم کورس جاده برای من مناسب است، اما برخی از صعودهای تندتر برای مسابقه جاده وجود دارد، کمی طولانی‌تر است، چند پیچ ​​دیگر وجود دارد، بنابراین هر اتفاقی ممکن است در روز رخ دهد.»

در مسابقات تایم تریل نوجوانان، جاشوا تارلینگ یک دوبل بریتانیایی به دست آمد و جاشوا تارلینگ پیش از هامیش مک کنزی از استرالیا، در ورژن مردان پیروز شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دو طلا برای خواهر و برادر آبه در حالی که ژاپن به پاکسازی در تاشکند ادامه می دهد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، در مسابقات جهانی تاشکند 2022، ماریوس …