ساری – یورکشایر، همپشایر – کنت: کریکت کانتی – زنده | قهرمانی شهرستان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

جدول بخش دو

1 ناتینگهام شایر 215

2 میدل سکس 188

3 گلامورگان 176

4 دربی شایر 169

5 Worcestershire 160

6 دورهمی 158

7 ساسکس 115

8 لسترشایر 79

میز بخش یک

1 ساری 225

2 همپشایر 217

3 لنکاوی 182

4 اسکس 178

5 Northamptonshire 147

6 یورکشایر 132

7 سامرست 123

8 کنت 115

9 وارویک شایر 115

10 گلاسترشایر 74

وسایل

بخش یک

چلمسفورد: اسکس v لنکاوی

بریستول: گلاسترشایر در مقابل وارویک شایر

کاسه رز: همپشایر مقابل کنت

تاونتون: سامرست در مقابل نورثانتز

بیضی: ساری مقابل یورکشایر

بخش دو

ریورساید: دورهام – ساسکس

باغ سوفیا: گلامورگان – دربی شایر

جاده گریس: لسترشایر – میدلسکس

راه جدید: Worcestershire – Nattinghamshire

مقدمه

صبح بخیر! سرعت پایین به لندن، اسب‌ها در زیر درختان در حال چراندن، یک روز تأخیر برای تشییع جنازه ملکه، اما درست به موقع برای مسابقه ماقبل آخر مسابقات قهرمانی کانتی که باز هم فریاد می‌زند تا پایان سختی داشته باشد.

ساری و همپشایر درگیر نبرد برای عنوان قهرمانی هستند – ساری با هشت امتیاز جلوتر اما با حریفان سرسخت‌تر در یورکشایر و لنکاوی – و کشمکش برای سقوط و صعود در هر دو انتهای جدول در حال شکل گیری است.

رهبران ساری، ناامید شده توسط Northamptonshire هفته گذشته، سرگرمی یورکشایر – کسی که نتوانست در یک فیلم هیجان انگیز در هدینگلی مقابل اسکس مقاومت کند. اسکس سایمون هارمر را برای آخرین بازی فصل خود در چلمزفورد، جایی که آنها به میدان می روند، برمی گردند لنکاویرقیب آنها برای کسب مدال برنز و نایب قهرمانی آخر هفته در جام سلطنتی لندن.

با آمدن به همپشایر بیرونی، که در چهار بازی اخیر خود پیروز شده اند، میزبان رده هشتم و خارج از منطقه سقوط هستند کنت; در حالی که کریگ اورتون (اما نه جک لیچ) برای کمک به سامرست برمی گردد شمالگان. به طور نامطمئن قرار گرفته است وارویک شایرکه توسط محمد سراج تقویت شده است، باید یک پیروزی در مقابل انتهای جدول و به ظاهر محکوم به شکست کسب کند. گلاسترشایر.

در بخش دو: قطعیت های ارتقاء نوتس میانه جدول را با تظاهر می گیرند ورسسترشر; بدون برد لسترشایر کار خود را با رتبه دوم قطع خواهد کرد میدل سکس; دورهمی خدمات متیو پاتس را برای بازی حفظ کنید ساسکسیک نقطه زیر آنها در جدول. و گلامورگان و دربی شایر شاخ قفل برای آخرین نفس دویدن برای یک نقطه ترفیع.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سازمان ملل می گوید که منطقه معدن ونزوئلا کانون قاچاق جنسی و خشونت است | توسعه جهانی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، زنی جوان که در میان …