مسافران قطار به Paddington پس از تشییع جنازه ملکه با اختلال بیشتری مواجه می شوند | حمل و نقل ریلی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به مسافران توصیه شده است که اختلال در خدمات قطار که باعث شد هزاران نفر از عزاداران مراسم تشییع ملکه را از دست بدهند تا ظهر روز سه شنبه ادامه خواهد داشت.

شبکه ریل گفت که کار برای تعمیر سیم های برق سقفی آسیب دیده که بر خدمات در پدینگتون، غرب لندن تأثیر می گذارد، ادامه دارد.

مشکل در نزدیکی ایستگاه هایس و هارلینگتون باعث شد همه خطوط به و از Paddington از ساعت 6:30 صبح روز دوشنبه مسدود شود و باعث اختلال شدید برای مسافران لندن و ویندزور در برکشایر شود.

خدماتی که توسط GWR، هیترو اکسپرس و خط الیزابت اداره می شوند همچنان تحت تأثیر این اختلال قرار دارند.

در یک به‌روزرسانی که صبح روز سه‌شنبه منتشر شد، National Rail Inquiries گفت: «هیچ قطاری نمی‌تواند بین فرودگاه هیترو/وست درایتون و لندن پادینگتون حرکت کند. پیش بینی می کنیم اختلال تا ساعت 12 ادامه داشته باشد. اکیداً به مسافران توصیه می شود فقط در صورت لزوم سفر کنند و لطفاً قبل از سفر بررسی کنند.

سخنگوی شبکه راه آهن بابت اختلال ایجاد شده عذرخواهی کرد. وی افزود: ما سخت تلاش می کنیم تا خدمات را هر چه سریعتر اجرا کنیم.

این اختلال به این معنی بود که بسیاری از افرادی که امیدوار بودند در مراسم تشییع جنازه ملکه در روز دوشنبه شرکت کنند، نتوانستند این کار را انجام دهند و مجبور شدند به تماشای رویدادها از طریق تلفن خود متوسل شوند.

در برکشایر، صف‌های طولانی از مردم در ایستگاه ریدینگ وجود داشت که سعی می‌کردند به سرویس‌های لندن برسند و دیگران متوجه شدند که قطارهایشان لغو شده یا با تأخیر در تلاش برای سفر دورتر به غرب.

طبق گزارش‌ها، کارکنان ایستگاه در حال تلاش برای سفارش تاکسی برای مسافرانی بودند که در مناطق دورتر زندگی می‌کردند و در میان تعداد محدودی قطار در حال حرکت، در خطر گیر افتادن در ایستگاه در طول شب بودند.

یک زن، که به وضوح از این اختلال و احتمال اینکه ساعت‌ها در خانه به تنهایی در یک شب گیر کند، مضطرب بود، گفت که سفر او به لندن و خارج از لندن در روز دوشنبه به‌جای سه ساعت معمول، در مجموع حدود 10 ساعت طول می‌کشد و به این نتیجه رسیده است. در مراسم تشییع جنازه و مراسم تشییع ملکه از دست رفته.

مسافر دیگری که خواست نامش فاش نشود، گفت: «ارتباطات شیطانی بوده است. به مردم گفته شده است که از قطارهایی که در واقع در حال حرکت بودند پیاده شوند و خدمات خود را برای رسیدن به مقاصد مختلف تغییر دهند، اما متوجه شدند که آن قطارها لغو شده است.

علیرغم مشکلاتی که در تمام طول روز وجود دارد، به نظر نمی‌رسد که هیچ فکری در مورد اینکه عصر چه اتفاقی می‌افتد، وجود نداشته است.»

عزادارانی که صبح روز دوشنبه به پایتخت سفر کردند، در حالی که در قطارها و سکوها گیر کرده بودند، با موبایل خود به تماشای مراسم تشییع جنازه پرداختند. صدای گروه کر در کلیسای وست مینستر در واگن‌های قطارهای تاخیری طنین‌انداز می‌شد و عزاداران در حال تماشای مراسم با دستگاه‌های خود بودند.

شبکه ریل گفت هیچ مشکلی در سایر ایستگاه های اصلی لندن وجود ندارد.

بریتانیا یکی از بزرگترین عملیات حمل و نقل خود را در روز دوشنبه با حضور عزاداران در لندن و ویندزور انجام داد. طبق گزارش وب سایت خبری CornwallLive، حدود 250 سرویس قطار اضافی، از جمله حرکت ساعت 3 صبح از پنزانس، کورنوال، به سمت پدینگتون، بدون مسافر برنامه ریزی شده بود.

این سرویس به دلیل سیم های آسیب دیده فقط تا ریدینگ اجرا شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

رایان گرنتهام بازیگر Riverdale به دلیل قتل مادرش به حبس ابد محکوم شد | کانادا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، رایان گرنتهام بازیگر که در …