مردی به دلیل شکستن پنجره‌های برنامه‌ریزی والدین گناهکار است

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پورتلند، سنگ معدن. — مردی که به دلیل مخالفت با سقط جنین، پنجره ها و دوربین های امنیتی یک کلینیک Planned Parenthood در جنوب غربی اورگان را شکست، به دو اتهام نقض قانون فدرال آزادی دسترسی به ورودی های کلینیک اعتراف کرد.

به گزارش The Oregonian/OregonLive، دوین کروز، 27 ساله، از Grants Pass، اورگان، دوشنبه به جرم خود اعتراف کرد.

کروزه اعتراف کرد که در 23 نوامبر، پنج دوربین امنیتی، یک پنجره و یک تابلو را در کلینیک Grants Pass، بر اساس موافقت نامه خود شکسته است. او همچنین گفت که چند روز بعد بازگشت و یک بلوک سیمانی را از طریق پنجره پرتاب کرد، یک سیستم اینترکام را پاره کرد و لامپ ها را شکست.

او به افسرانی که او را دستگیر کردند گفت که طبق توافق باید تمام امکانات والدین برنامه ریزی شده تعطیل شود.

اصلاحیه اول به افراد اجازه نمی دهد که حقوق مدنی دیگران را نقض کنند. ناتالی وایت، وکیل اورگان در ایالات متحده در بیانیه ای گفت: در این مورد، اقدامات مخرب و ترسناک آقای کروز مانع از دسترسی زنان به خدمات حیاتی بهداشت باروری و بارداری شد.

در یک حکم تعیین شده برای اوایل سال آینده، دادستان ها توصیه می کنند که او با دو سال حبس مشروط، یک سال برای هر اتهام مواجه شود. او همچنین موافقت کرده است که مبلغی را که مشخص خواهد شد به Planned Parenthood پرداخت کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بایدن هشدار داد در صورت بازپس گیری کنگره توسط جمهوری خواهان، تورم بدتر خواهد شد

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، رئیس جمهور با تغییر به حالت مبارزات …