شکست بایرن روحیه را بدتر می کند و تردیدها را در مورد ناگلزمن عمیق می کند | بوندسلیگا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مآنوئل نویر در موارد زیادی قهرمان بوده است، اما در اینجا، او تقریباً راهی جدید برای این کار پیدا کرده است. ضربه سر او در دقیقه 95 توسط جاشوا کیمیچ به سمت کرنر ارسال شد، اما بازیکن برجسته او، رافال گیکیویچ، روی خط او پیچید و شیرجه زد تا آن را با دست چپش به بیرون براند. چند ثانیه بعد، نویر پس از اینکه آلفونسو دیویس توپ را به سمت داخل برد، به سمت توپ رفت و گیکیویچ دوباره با دستانش به سمت توپ رفت و با تحسین شدید هم تیمی هایش مواجه شد. تمجیدها این بار به دروازه بان لهستانی تعلق داشت تا دروازه بان آلمانی.

اما از چه زمانی بایرن به این میزان کاهش یافت؟ حضور نویر در محوطه جریمه آگزبورگ، در حالی که بایرن مونیخ به شدت به دنبال خروج از اولین شکست فصل بوندس لیگا بود، اعتراف به ناامیدی بود. آنها قادر به انجام این کار نبودند، اما اینکه آخرین خط دفاعی بسیار تزئین شده آنها تقریباً قادر به ایجاد تفاوت در انتهای دیگر بود، ناگوار بود. یکی از عناوین روزنامه بیلد در روز یکشنبه فرصت را از دست نداد تا تاکید کند که نویر تلاش های بیشتری در هدف نسبت به سادیو مانه انجام داده است، در یک باخت به همسایگان نزدیک محلی، یک ساعت در شمال غربی مونیخ، که ممکن است خود را تثبیت کرده باشند. در صدر جدول قرار دارند اما قد و قامتی را ندارند که حتی به صورت تصوری به عنوان رقیب توصیف شوند.

نیمه دوم پیروزی سه‌شنبه لیگ قهرمانان برابر بارسلونا، پس از سه تساوی متوالی در بوندسلیگا، نگرانی‌ها را در اطراف بایرن آرام کرد. این افزایش دور بدون برد داخلی به چهار، صدای آن صداهای مخالف را تا 11 افزایش داد، بلندتر از همیشه. روبرت لواندوفسکی در نیمه اول بازگشتش به آلیانز آره نا از چند موقعیت رد کرد، یولیان ناگلزمن – که او همیشه با او رودررو نبود – لطفی به همراه داشت و به مربی اجازه داد تا در آن شرایط برابری کند. در نیمه دوم، برای تنظیم مجدد و ادامه و بردن بازی. اینکه لواندوفسکی از ناراحتی های اواسط هفته خلاص شد و در جریان پیروزی بارسلونا مقابل الچه، چند گل دیگر در لالیگا به ثمر رساند، از نگاه باواریایی ها دور نماند.

پس از چنین نتیجه‌ای، حفره‌ای که از رفتن لواندوفسکی به جای مانده، واقعی یا تصور شده، بزرگ‌تر از زندگی خمیازه می‌کشد و اشتیاق به زمان ساده‌تری را که همه چیز واضح‌تر بود، دامن می‌زند. لواندوفسکی بازی می کند، لواندوفسکی گل می زند. پایان هوشمندانه مرگیم بریشا برای برنده آگسبورگ درست قبل از یک ساعت، که به مردان انریکو ماسن یک برد غیرقابل سزاوار به ارمغان آورد، تنها یکی از مجموعه‌ای از نشانه‌هایی بود که نشان می‌دهد تعداد نه‌های بزرگ، درست است.

مرگیم بریشا از آگسبورگ گلی را جشن می گیرد که طلسم بایرن را در دوران کسادی بیشتر کرد.
مرگیم بریشا از آگسبورگ گلی را جشن می گیرد که طلسم بایرن را در دوران کسادی بیشتر کرد. عکس: Hannibal Hanschke/EPA

این، همراه با درام انسانی بودن بایرن، همه حقایق واقعی را پنهان می کند. الیور کان و حسن صالحامیدزیچ که هر دو نارضایتی خود را از عملکرد و نتیجه پس از بازی به وضوح نشان دادند، از ترکیب تیم راضی هستند، فوتبال ناگلزمن بدون شماره نه سنتی تر شکوفا خواهد شد و بایرن 19 شوت به سمت دروازه بدون حساب کردن، درست همانطور که یان سامر از بوروسیا مونشن گلادباخ در شروع این روند ناامیدکننده بدون برد، 19 توپ را در بوندسلیگا ثبت کرد.

با این حال، درست همانطور که ناگلزمن اعتماد باشگاه را حفظ می کند – و آنها واقعاً به این نیاز دارند تا با صرف یک رکورد جهانی 25 میلیون یورویی برای خارج کردن او از قراردادش با RB لایپزیگ در سال گذشته کار کنند – او آنقدر باهوش است که بداند تمام روند خوب در اگر نتایج سقوط نکنند، دنیا معنای کمی دارد. هنوز به اندازه کافی بد نیست که توماس توخل واقعاً در پس زمینه ظاهر شود، اما داشتن یک قهرمان اخیر لیگ قهرمانان آلمان در پس زمینه برای ناگلزمن ایده آل نیست. او در پاسخ به این سوال که آیا تیمش همچنان به لواندوفسکی نیاز دارد یا خیر، گفت: “این واقعاً مهم نیست که الان چه پاسخی بدهم.” “اگر من بگویم نه، پس می گوید که او مشکل را نمی بیند. اگر بگویم بله، پس همه می نویسند که دلش برای لواندوفسکی تنگ شده است.”

از نظر آماری، می توانید نقطه نظرات مخالفان را ببینید. آگسبورگ که در دهه گذشته گهگاهی در بایرن حضور داشت – فقط از پپ گواردیولا بپرسید – به رکورد گلزنی متوالی بایرن در بوندسلیگا (86) پایان داد و اگر هنوز ایستگاه های وحشت زده نشده باشد، وجود دارد. دلیلی برای تأمل در مورد وقفه بین المللی

مربی اعتماد مافوق خود را حفظ می کند. صالحامیدزیچ اصرار داشت که آینده ناگلزمن “موضوعی نیست” در حالی که کان از جذب باشگاه دفاع می کرد. او گفت: “ما همه چیزهایی را که نیاز داریم در اختیار داریم.”

پیدا کردن وضوح و دلیل در حالی که بایرن در این مسیر است، آسان نیست. جو پیرامون بازدید سنتی یکشنبه از Oktoberfest متشنج بود، و هفته ها اجراهای متقاعد کننده طول می کشد تا این حس از بین برود. ناگلزمن گفت: “من به همه چیز فکر می کنم.” «درباره وضعیت. درمورد من. در مورد همه چیز.”

همه چیز خوب است، اما وقتی بایرن از استانداردهای بی عیب و نقص خود کوتاهی کند، نکات ظریف همیشه از بین می رود. و او آن را می داند.

راهنمای سریع

نتایج بوندسلیگا

نمایش دهید

یونیون برلین 2-0 ولفسبورگ، بوخوم 1-1 کلن، هوفنهایم 0-0 فرایبورگ، بایرلورکوزن 1-1 وردربرمن، بروسیا دورتموند 1-0 شالکه، آگسبورگ 1-0 بایرن مونیخ، اشتوتگارت 1-3 اینتراخت بوباخ فرانکفورت 1-3 3-0 RB لایپزیگ، ماینتس 1-1 هرتابرلین

از بازخورد شما متشکرم.

نکات صحبت

یکی دیگر از نام‌های بزرگی که در حال حاضر در موقعیت پرشور خود قرار دارد، بایر لورکوزن است که به لطف گل تساوی میلوش ولکوویچ در 10 دقیقه پایانی بازی، که به دنبال یک خطای بد، توسط وردربرمن (هنوز بدون شکست خارج از خانه) به تساوی 1-1 دست یافت. توسط لوکاس هرادکی، که موفق به دفع ضربه سر نیکلاس فولکروگ نشد. با تنها یک برد از هفت بازی تاکنون، جراردو سئوآن با وجود پیروزی چشمگیر اواسط هفته مقابل اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان اروپا تحت فشار است.

اتحادیه برلین در وضعیت معکوس قرار دارد. آنها پس از دومین شکست متوالی در لیگ اروپا با شکست دادن 2-0 وولفسبورگ – جوردن سیباچئو و شرالدو بکر اجتناب ناپذیر در خط مقدم قرار گرفتند – و رهبری بوندس لیگا را حفظ کردند. طرف اورس فیشر نیز پس از بهبودی از سرطان بیضه از بازگشت تیمو باومگارتل خوشحال شد. او گفت: “من این را در طول شیمی درمانی تصور می کردم، سخت ترین لحظات زندگی ام، بازگشت برای همین لحظه.”

سابقه بیشتری برای یوسف موکوکو وجود داشت که اکنون جوانترین است دربی منطقه گلزن پس از ورود به عنوان جانشین برای بوروسیا دورتموند و ضربه سر برنده مقابل شالکه. این بازیکن 17 ساله پس از بازی اعتراف کرد که عملکرد او، پر از فوریت، ناشی از “خشمی در شکم من بود، همانطور که می خواستم شروع کنم”. این باور رو به رشد وجود دارد که او باید به جای آنتونی مدست بعد از نمایش عابر پیاده دیگری شروع کند.

این برد با دیدن کاپیتان مارکو رویس که در نیمه اول به دلیل آسیب دیدگی جدی از ناحیه مچ پا با برانکارد از زمین خارج شد و نگرانی های فوری در مورد در دسترس بودن او برای جام جهانی (و رویس بیچاره قبلاً اینجا بوده است) تلخ شد. پیش‌بینی اولیه صبح یکشنبه امیدوارکننده‌تر بود، با مدیر ورزشی سباستین کهل پیشنهاد کرد که به جای ماه‌ها، «سه هفته» را از دست خواهد داد.

هفته اول هدایت لایپزیگ برای مارکو رز، هفته سختی بود – پس از ملاقات با یک تیم سابق در دورتموند و سپس سفر به رئال مادرید در اواسط هفته، او تیمش را به باشگاه سابق دیگری در مونشن گلادباخ برد، جایی که او (و گلادباخ سابق، آینده) ماکس ایبرل، مدیر ورزشی لایپزیگ) با شعارها و بنرهایی از چنان خصومتی مواجه شد که داور پاتریک ایتریچ قبل از اینکه اجازه دهد مسابقه ادامه پیدا کند، او را با تعجب حذف کرد. این تا حدی دومین شکست سنگین خارج از خانه را در چهار روز تحت الشعاع قرار داد، با دو گل یوناس هافمن برای میزبان، روز بدی را برای رز رقم زد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …