کمپوست سازی انسانی: کالیفرنیا راه را برای روش دفن سبزتر باز می کند | کالیفرنیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

قانونگذاران کالیفرنیا پس از آنکه گاوین نیوسام لایحه‌ای را که اجازه تولید کمپوست انسانی را در روز یکشنبه تصویب کرد، روش جدیدی را برای بازگرداندن افراد فوت شده به زمین تصویب کردند.

سوزاندن سوزاندن، که بیش از نیمی از تدفین ها را تشکیل می دهد، یک فرآیند انرژی بر است که مواد شیمیایی مانند CO منتشر می کند.2 به هوا. از طریق کمپوست سازی انسانی یا کاهش طبیعی ارگانیک (NOR)، بدن به طور طبیعی به خاک تجزیه می شود.

لایحه 351 مجمع که توسط عضو مجمع، کریستینا گارسیا تهیه شده است، امکان کاهش طبیعی بقایای انسانی را به خاک، به عنوان جایگزینی سازگارتر با محیط زیست برای روش‌های دفن سنتی فراهم می‌کند.

گارسیا در بیانیه‌ای گفت: «با توجه به تغییرات آب‌وهوایی و افزایش سطح دریا به‌عنوان تهدیدهای بسیار واقعی برای محیط‌زیست ما، این یک روش جایگزین برای تخریب نهایی است که به انتشار گازهای گلخانه‌ای در جو ما کمک نمی‌کند».

این فرآیند شامل قرار دادن فرد متوفی در یک جعبه فولادی به طول 8 فوت با مواد زیست تخریب پذیر مانند خرده چوب و گل است. پس از 30 تا 60 روز، بدن به خاک تجزیه می شود که می توان آن را به بستگان بازگرداند.

کالیفرنیا پس از واشنگتن، کلرادو، ورمونت و اورگان، پنجمین ایالتی است که تولید کمپوست انسانی را قانونی کرده است. میکا ترومن، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Return Home، یک خانه تشییع جنازه در منطقه سیاتل که متخصص در کمپوست سازی انسانی است، گفت: تقاضا برای چنین مراقبت های پس از زندگی در سال های اخیر رو به افزایش بوده است.

او گفت: “با سوزاندن، به جای اینکه با فرد خود بنشینیم و خداحافظی کنیم، از این روند بسیار جدا شده ایم.”

همه از لایحه جدید کالیفرنیا حمایت نمی کنند، کنفرانس کاتولیک کالیفرنیا گفت که فرآیند کمپوست “بدن انسان را صرفاً به یک کالای یکبار مصرف تقلیل می دهد”.

در این بیانیه آمده است: «روش دفن محترمانه اجساد یا تجلیل از خاکستر متوفیان با هنجار عملاً جهانی احترام و مراقبت نسبت به متوفیان است.

اما ترومن گفت که تقاضای زیادی برای کمپوست سازی انسانی وجود دارد و ایالت های کمی که اجازه آن را می دهند، به طوری که مردم از 12 ایالت مختلف عزیزان خود را از خطوط ایالتی آورده اند تا در بازگشت به خانه کمپوست شوند.

ترومن گفت که وقتی بدنی کمپوست می شود، به خانواده بازگردانده می شود تا هر طور که می خواهند با آن رفتار کنند. مشتریان درخت و گل کاشته اند یا خاک را در اقیانوس پخش می کنند.

یکی از کشاورزان قبل از مرگ درخواست کرد که جسدش را به مزرعه ای که عمر خود را در آن نگهداری می کرد، برگردانند. ترومن گفت: «هیچ محدودیتی برای کارهایی که می توان با خاک پس از مرگ انجام داد وجود ندارد.

قیمت کمپوست در حدود 5000 تا 7000 دلار است، در مقایسه با قیمت متوسط
7225 دلار برای تدفین تابوت و 6028 دلار برای سوزاندن در کالیفرنیا. گارسیا که در سه سال گذشته تلاش کرده بود این لایحه را تصویب کند، در بیانیه ای بر استدلال زیست محیطی برای کمپوست تاکید کرد.

آتش‌سوزی‌ها، خشکسالی شدید و گنبد گرمایی که به تازگی تجربه کردیم به ما یادآوری می‌کند که تغییرات آب و هوایی واقعی و مضر است و ما باید هر کاری که می‌توانیم برای کاهش متان و CO انجام دهیم.2 انتشار گازهای گلخانه ای،” او گفت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

Talking Horses: Havlin lands Group One با راه اندازی | مسابقه اسب دوانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، پس از 31 سال حضور در …