لالیگا در بحبوحه درخواست محرومیت هواداران اتلتیکو در مورد توهین نژادپرستانه به وینیسیوس اقدام کرد | لالیگا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

لالیگا گزارشی رسمی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا و کمیسیون مبارزه با خشونت این ایالت ارائه خواهد کرد که در آن توهین نژادپرستانه هواداران اتلتیکو مادرید قبل از دربی روز یکشنبه به وینیسیوس جونیور، وینگر رئال مادرید، وینیسیوس جونیور انجام شد. شهردار این شهر، خوزه لوئیس مارتینز-آلمیدا، ابراز تمایل کرده است که افراد مسئول شناسایی شده و اجازه بازگشت به استادیوم های فوتبال در اسپانیا را نداشته باشند.

گروهی از هواداران قبل از بازی یکشنبه شب در استادیوم متروپولیتانو در حال شعار “وینیسیوس یک میمون است” فیلم گرفتند. اگرچه حادثه ای که توسط دوربین ضبط شده خارج از زمین رخ داده است، لالیگا آن را در گزارش رفتار هواداران که آماده می کند و به کمیسیون ضد خشونت تحویل می دهد تا هر هفته بر اساس آن عمل کند، گنجانده خواهد شد.

Movimiento Contra la Intolerancia (جنبش علیه عدم تحمل) نیز شکایتی رسمی به نهاد دولتی مسئول رسیدگی به جنایات ناشی از نفرت ارائه کرده است.

مارتینز-آلمیدا گفت: “نه تنها در یک رویداد ورزشی، بلکه در هیچ حوزه ای از زندگی جایی برای آنها وجود ندارد.” “کاری که من فکر می کنم باید انجام شود این است که این افراد شناسایی شوند، زیرا فکر نمی کنم آنها مستحق اجازه ورود باشند. این کاملاً مذموم است و باید محکوم شود.

من این را به عنوان شهردار مادرید و همچنین همانطور که می دانید به عنوان یک هوادار اتلتیکو می گویم. شرمنده ام که باید هواداران اتلتیکو بتوانند این نوع توهین نژادپرستانه را فریاد بزنند.

ماتئوس کونا، مهاجم اتلتیکو اصرار دارد که بیانیه قبل از بازی وینیسیوس در محکوم کردن نژادپرستی متوجه کوکه کاپیتان اتلتیکو نبود، بلکه به پدرو براوو مهمان تلویزیونی بود که او را در برنامه اسپانیایی Chringuito متهم کرده بود.انجام میمون” – تقریباً، میمون کردن در مورد – پس از اینکه بحثی در مورد جشن گلزنی وینیسیوس با رقصیدن ایجاد شد.

این کلیپ به ویژه در برزیل در فضای مجازی پخش شد و اظهاراتی در حمایت از وینیسیوس از سراسر فوتبال از جمله نیمار، دنی آلوز و حتی پله را برانگیخت. براوو عذرخواهی کرد و گفت که از عبارت “تصویری” استفاده کرده است.

متعاقباً از کوکه در مورد واکنش احتمالی در صورت گلزنی وینیسیوس و جشن گرفتن گل با رقص پرسیده شد و او در پاسخ گفت که این اتفاق خواهد افتاد.شیر مطمئنا” – الف شیر دردسر، هیاهو یا آشفتگی است.

وینیسیوس در بیانیه ای قبل از دربی گفت: “آنها می گویند که شادی مردم را آزار می دهد.” “خب، خوشحالی یک برزیلی سیاهپوست پیروز در اروپا، خیلی بیشتر از این. هفته‌ها پیش، آنها شروع کردند به جرم انگاری من برای رقصیدن.» او گفت که رقص “جشن[s] تنوع فرهنگی جهان» و افزود: «بپذیرید، به من احترام بگذارید، من متوقف نمی‌شوم».

پس از دربی، کونا وینیسیوس را در آغوش گرفت و از او حمایت کرد. او همچنین توییتی منتشر کرد که در آن رسانه ها را به «دستکاری» متهم کرد. او نوشت: «هر که دید [Koke’s] مصاحبه می‌داند که کاپیتان ما درست می‌گفت: همه آن‌طور که می‌خواهند گل‌ها را جشن می‌گیرند، فقط این است که هیچ هواداری دوست ندارد حریف را در خانه خود ببیند.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

چگونه در شطرنج تقلب کنیم: تئوری ها و عواقب یک رسوایی بزرگ – توضیح ویدیویی | ورزش

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، دنیای شطرنج با رسوایی شامل ادعاهای …