این هفته شاهد رها شدن خرپا خواهیم بود. کارگر باید دستان خود را با خوشحالی می مالید | پولی توینبی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آ در ایام عزاداری رسمی، هدایایی به حزب کارگر از خیابان داونینگ سرازیر شد. فرمان سلطنتی “بدون سیاست” بود، و با این حال، اخبار دائمی از سیاست‌ها از روی میز نخست‌وزیر، درز عمدی یا بدخواهانه وجود داشت. همانطور که یک طرح جدید عجیب و غیرقابل بیان به دنبال دیگری دنبال می شد، میز جلوی حزب کارگر با زیپ هر لبی محکم از قوانین عزاداری پیروی می کرد.

اما تمام شد. هجوم اعلان‌های این هفته احتمالاً این سیاست‌های منحرف را آشکار می‌کند که عمدتاً حتی در میان رای‌دهندگان محافظه‌کار محبوبیت ندارند. لیست قابل توجه لیز تراس از بازار آزاد، کاهش دولت، مقررات زدایی، توتم های ایدئولوژیک ضد پرستاری دولت، او را به عنوان یک سیاستمدار محکوم به بی پروایی چشمگیر نشان می دهد. “محور” پیش بینی شده او کجاست؟ بسیاری تصور می‌کردند پس از پیروزی در رهبری، او گوشت قرمز وحشی‌تری را که برای اعضای حزب محافظه‌کار پرتاب می‌کرد، کنار خواهد گذاشت. اما نه. به نظر می رسد که او تمایل دارد با حزب کارگر خط بکشد. هیچ نشانه ای از عمل گرایی وجود ندارد

لغو سقف پاداش های بانکداران به عنوان اولین حرکت، او را مادام العمر نشان می دهد. انزجار از دستمزدهای غیرقابل کنترل بسیار زیاد است و طبق گزارش مرکز پرداخت بالا، حقوق مدیرعامل FTSE 100 در سال گذشته 39 درصد افزایش یافت. Big Bang 2.0 برای آزاد کردن روح حیوانات شهر و افزایش درآمدهای عظیم آنها طراحی شده است. اما این زمان‌های تاریک لحظه‌ای برای تکرار دهه 1980 نیست، با پسرانی که با پرانتزهای قرمز چوب پنبه‌های شامپاین را می‌پرانند. حتی سر وین بیشوف، بانکدار بزرگ سیتی، به FT می گوید که “این ما را رقابتی تر نمی کند… این بیشتر یک ژست نمادین است.” اما نمادی برای جلب رضایت عموم نیست. سود بانکداران که به عنوان قهرمان «بوروکراسی اتحادیه اروپا» شناخته می‌شود، احتمالاً همان سودی نبود که برگزیت‌کنندگان در بارنزلی یا بولسوور و یا حتی باکینگهام‌شر فکر می‌کردند به آن رأی می‌دهند.

همچنین اکثر آنها از لغو افزایش مالیات شرکتی آینده حمایت نمی کنند. مؤسسه تحقیقات سیاست عمومی می‌گوید کاهش‌های مالیاتی شرکت‌های قبلی کمک چندانی به افزایش سرمایه‌گذاری کسب‌وکار نکرد، که در واقع طی دو دهه گذشته با وجود داشتن پایین‌ترین نرخ مالیات در اتحادیه اروپا، کاهش یافته است. حتی کاهش مالیات شخصی نیز محبوب نخواهد بود، زیرا گروه‌های متمرکز کارگری نشان می‌دهند که رأی‌دهندگان نسبت به شکست خدمات عمومی بسیار نگران هستند و به خوبی می‌دانند که افراد ثروتمند بیشتر از همه سود می‌برند. امتناع از اعمال مالیات بادآورده بر شرکت های سودجوی انرژی با خشم استقبال می شود، در حالی که اتحادیه اروپا درآمدهای بادآورده 140 میلیارد یورویی (121 میلیارد پوند) را هدف قرار داده است. همچنین اشتهای عمومی زیادی برای بازگشایی جنگ با اتحادیه اروپا وجود ندارد: آیا برگزیت «انجام نشد»؟

بدون ترتیب خاصی، در اینجا بقیه ناوگان سیاسی احتمالاً نامحبوب آمده است. لغو استراتژی چاقی زمانی عجیب خواهد بود که از حمایت عمومی برخوردار باشد، زیرا مالیات شکر باعث کاهش محتوای قند نوشابه می شود. فقط آزادیخواهان افراطی از این موضوع حمایت می کنند، اما مشاور ارشد اقتصادی جدید او، متیو سینکلر، از اتحادیه مالیات دهندگان می آید، بنابراین انتظار می رود موارد مشابه بسیار بیشتری وجود داشته باشد، هر چند که هر کس که نگران وضعیت رو به وخامت بریتانیا است را وحشت زده کند.

به نظر می‌رسد صورت‌حساب‌های رفاهی حیوانات و واردات جوایز آماده شده‌اند: در این کشور حیوان دوست هیچ برنده‌ای نیست و کشاورزانی را که به دلیل قراردادهای تجاری مطابق با استانداردهای حیوانات بریتانیا تضعیف شده‌اند، خشمگین می‌کند. زمانی که مردم از خطرات رسانه های اجتماعی، به ویژه برای کودکان می ترسند، لغو لایحه آسیب های آنلاین عاقلانه به نظر نمی رسد. یک لایحه قمار برنامه ریزی شده، محافظت از معتادان، به آتش تنظیم می پیوندد.

افرادی که تراس و صدراعظم، کواسی کوارتنگ، آنها را “بیکار” می نامند، می توانند انتظار داشته باشند که حقوق کاری اتحادیه اروپا، مانند دستورالعمل زمان کار و تعطیلات را از دست بدهند. طرحی برای “مناطق سرمایه گذاری” جدید معاف از مالیات، شواهد گسترده ای را که نشان می دهد کار نمی کنند نادیده می گیرد.

گراهام بردی، نماینده محافظه‌کار، می‌گوید لایحه او برای لغو ممنوعیت مدارس جدید از حمایت دولت برخوردار خواهد شد. بچه ها چقدر خوشحال خواهند شد که به 11-plus زندگی گوسفند و بز برگردند؟ اکثریت رأی دهندگان یا این مدارس را لغو می کنند یا از وضعیت موجود خارج می شوند. این دگم ناب است و شواهدی را رد می کند که نشان می دهد آنها باعث جداسازی اجتماعی با هیچ اثر آموزشی خوب نمی شوند. همچنین مردم از کاهش نسبت کارکنان در مهدکودک ها و مهدکودک ها حمایت نمی کنند.

در اینجا ما در آستانه رکود هستیم، با تورم 9.9 درصد، هفتمین افزایش متوالی نرخ بهره احتمالاً در این هفته، بحران هزینه زندگی خانوارها، ورشکستگی مشاغل کوچک، بدتر شدن نابرابری، اقتصاد لهستان به دلیل پیشی گرفتن از ما، برگزیت با اعتصابات بیشتر علیه کاهش دستمزد – و سقوط پوند، تراز تجاری را بدتر می کند. وام عظیم 150 میلیارد پوندی برای یارانه های قبض انرژی به لطف آن خاموش می شود: این وام فقط از بدتر شدن اوضاع جلوگیری می کند، در حالی که صورتحساب ها در یک سال دوبرابر شده اند.

اکنون بحران فلج کننده NHS را اضافه کنید: لیست انتظار 6.9 میلیون نفری برای مراقبت های انتخابی نوع اشتباهی از صف بریتانیا است، زیرا با 13500 تخت در حال حاضر مسدود شده با بیمارانی که در انتظار مراقبت های اجتماعی هستند، همچنان در حال افزایش است. ترز کافی، پنجمین وزیر بهداشت در پنج سال گذشته، روز پنجشنبه لیست خواسته‌های خود را مانند دیگران اعلام کرد: A برای آمبولانس‌ها، B برای کارهای عقب افتاده، C برای مراقبت و D برای پزشکان و دندانپزشکان – پرستاران از N ناراحت می‌شدند. اما اهداف با پول‌های کوچک اورژانس و بدون برنامه مراقبت اجتماعی، هشدار عمومی در هیچ آمبولانس یا تختی برای نجات آنها در صورت حمله قلبی یا سکته کاهش نمی‌یابد. هدف تراس برای رشد تا حدی به دلیل از دست دادن خارق‌العاده نیروی کار 352000 بیمار طولانی‌مدت از زمان شروع همه‌گیری ناکام مانده است: این کاری است که انتظار NHS انجام می‌دهد.

تراس و کوارتنگ می گویند که رشد، هدف اصلی آنهاست. بله، این تنها رستگاری است، حزب کارگر موافق است، همانطور که هر دولت. اما مقررات زدایی و تعصب «تحویل، تحویل، تحویل» نیستند. اگر او بدون هیچ محوری به جلو برود، ممکن است برخی از خودباوری محض او تحسین کنند و افکار عمومی را به جهنم برسانند. اگر چنین است، حزب کارگر به سختی می‌تواند اقبال خوب خود را به رسمیت بشناسد: آیا او واقعاً یک خال است، خوابیده‌ای که محافظه‌کاران را از درون نابود می‌کند؟ اما حزب کارگر می‌داند که شکست محافظه‌کاران هرگز کافی نیست. کنفرانس حزبی خود به دلایل موجهی برای دوست داشتن، اعتماد و امید به بهتر شدن اپوزیسیون نیاز دارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دونالد ترامپ به دنبال توقیف دو پوشه توقیف شده در Mar-a-Lago | اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس پرونده های دادگاه …