قاضی حکم آزادی عدنان سید را پس از بیش از دو دهه حبس صادر کرد | اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک قاضی بالتیمور روز دوشنبه پس از لغو محکومیت سید برای قتل هه مین لی در سال 1999، دستور آزادی عدنان سید را صادر کرد – موردی که در سریال پادکست موفق شرح داده شد.

ملیسا فین، قاضی دادگاه، دستور داد که محکومیت سید لغو شود و آزادی این مرد 41 ساله را که بیش از دو دهه را پشت میله های زندان گذرانده بود، تایید کرد.

سید که همیشه بی گناهی خود را حفظ کرده است، در سال 2014 زمانی که فصل اول سریال بر قتل لی تمرکز داشت و شک و تردیدهایی را در مورد برخی از شواهدی که دادستان ها استفاده کرده بودند، برانگیخت و الهام بخش بحث های میز شام بی شماری درباره بی گناهی یا گناه سید بود، مورد توجه گسترده قرار گرفت.

هفته گذشته، دادستان ها درخواستی را ارائه کردند و گفتند که تحقیقات طولانی انجام شده با دفاع، شواهد جدیدی را کشف کرده است که می تواند محکومیت سال 2000 سید، دوست پسر سابق لی را تضعیف کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

آخرین بولتن اخبار | 7 اکتبر – عصر

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، با مهم ترین داستان ها از …