مصدومیت هوگو لوریس از تاتنهام برای دربی شمال لندن | تاتنهام هاتسپر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هوگو لوریس، کاپیتان تاتنهام، در دربی شمال لندن در ماه آینده مقابل آرسنال، به عنوان یکی از نگرانی‌های مصدومیت ظاهر شد.

لوریس در جریان پیروزی 6-2 مقابل لستر در روز شنبه تحت تأثیر قرار گرفت، و یک سیو مهم برای رد پاسون داکا در نیمه دوم انجام داد که مانع از تساوی 3-3 میهمان شد.

این دروازه بان 35 ساله روز دوشنبه قبل از بازی های لیگ ملت ها با اتریش و دانمارک این هفته به تیم ملی فرانسه پیوست اما از آن زمان اردوی در Clairefontaine را ترک کرده است. او با مصدومیت از ناحیه ران راست تشخیص داده شده است که باعث نگرانی آنتونیو کونته، سرمربی اسپرز، در سفر به آرسنال در افق اول اکتبر خواهد شد.

در بیانیه فدراسیون فوتبال فرانسه آمده است: «هوگو لوریس صبح دوشنبه با ورود به مرکز ملی فوتبال در کلرفونتین، با دکتر فرانک لو گال مشورت کرد. مصدومیت کوچکی از ناحیه ران راست برای دروازه بان تاتنهام تشخیص داده شده است.

بنابراین او برای دو بازی مقابل اتریش در روز پنجشنبه در ورزشگاه دو فرانس و روز یکشنبه در دانمارک در دسترس نیست.

لوریس دومین بازیکن تاتنهام است که بعد از اینکه بن دیویس به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو مجبور به کناره گیری از تیم ولز شد، از بازی ملی کناره گیری کرد. او همچنین برای آمادگی برای رویارویی با آرسنال مسابقه ای با زمان دارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بعدی برای لیز تراس چیست؟ سه سناریوی احتمالی برای نخست وزیری او | لیز تراس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، نخست‌وزیری لیز تراس در موقعیتی …