Zócalo Health 5 میلیون دلار برای راه اندازی مراقبت های اولیه مجازی برای بیماران لاتین تبار جمع آوری می کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Zócalo Health، یک سرویس مراقبت‌های بهداشتی مجازی برای بیماران لاتین تبار، 5 میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری اولیه به رهبری Animo، Virtue و Vamos Ventures جمع‌آوری کرد.

سایر شرکت‌کنندگان در افزایش بودجه شامل شرکت‌های سرمایه‌گذاری ضروری و شرکای توانا هستند مدیرعامل سیتی بلوک سلامت، تویین آجی، محقق سیاست اجتماعی و سرمایه‌دار مخاطره‌آمیز فریدا کاپور کلاین، نیکیل کریشنان از شرکت خارج از جیب و اریک ایبارا، مدیر عامل ORDRS.

کاری که آنها انجام می دهند

Zócalo از سرمایه اولیه برای راه اندازی خدمات مراقبت های اولیه مجازی در کالیفرنیا، تگزاس و واشنگتن در سال جاری استفاده خواهد کرد.

این استارت‌آپ از طریق برنامه‌های عضویت ماهانه و سالانه، بیماران را با یک تیم مراقبتی متشکل از پزشکان، پرستاران و پزشکان سلامت روان به رهبری یک کارمند سلامت جامعه هماهنگ می‌کند. بیماران همچنین می توانند به قرارهای مجازی در همان روز یا روز بعد و خدمات هماهنگی مراقبت دسترسی داشته باشند.

این شرکت در حال حاضر مراقبت را به عنوان بخشی از یک نسخه بتا عمومی در کالیفرنیا ارائه می دهد و قصد دارد در نهایت به ایالت های جدید گسترش یابد و خدمات حضوری اضافه کند.

ماریزا هاردین، رئیس استراتژی و عملیات در زوکالو، گفت MobiHealthNews او و یکی از بنیانگذاران اریک کاردناس در خانواده‌هایی بزرگ شدند که به ایالات متحده مهاجرت کرده بودند و برای هدایت سیستم پیچیده مراقبت‌های بهداشتی تلاش می‌کردند.

او گفت: «ما بسیاری از تجربیات زندگی‌مان را به‌کار گرفته‌ایم و آن را در مدل مراقبت Zócalo Health قرار داده‌ایم. “اما ما همچنین زمان زیادی را صرف صحبت با بیماران و گفتگو با جامعه لاتین تبار می کنیم که از آنها بپرسیم، “چرا به مراقبت های اولیه دسترسی ندارید؟ نگرانی های شما چیست؟ چرا به سیستم اعتماد ندارید؟” زیرا این یک مسئله اعتماد است که تحت تأثیر همه‌گیری قرار گرفته و تسریع شده است.»

کاردناس، مدیر عامل Zócalo، گفت که کارکنان بهداشتی جامعه برای ایجاد اعتماد و کمک به بیماران در ارائه خدمات بالینی خود کلید خواهند بود.

“با این کارمند سلامت جامعه، ما واقعاً بر روی آن روابط و ایجاد اعتماد تمرکز می کنیم تا مردم بتوانند واقعاً شروع به تعامل کنند و این مراقبت طولی را با ما ایجاد کنند که با این سیستم بهداشتی یکسان برای همه از دست داده اند.” او گفت.

عکس فوری بازار

خدمات وب آمازون اخیرا Zócalo را به عنوان یکی از 10 شرکت کننده در AWS Healthcare Accelerator 2022 با تمرکز بر عدالت سلامت معرفی کرده است. کاردناس و هاردین، هر دو کهنه‌کار از Amazon Care، گفتند که می‌خواهند فرهنگ متمرکز بر مصرف‌کننده غول فناوری و خرده‌فروشی را به استارت‌آپ خود بیاورند.

بزرگسالان اسپانیایی تبار در هنگام دسترسی به سیستم مراقبت های بهداشتی با چالش های متعددی روبرو هستند و احتمال بیشتری وجود دارد که بیمه نباشند. با توجه به الف نظرسنجی مرکز تحقیقات پیو که اوایل تابستان امسال منتشر شد، 70 درصد از بزرگسالان اسپانیایی تبار گفتند که در سال گذشته به پزشک یا سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مراجعه کرده اند، برخلاف 82 درصد از کل بزرگسالان آمریکایی.

دسترسی برای مهاجران کمتر سازگار بود. در میان افرادی که به مدت 10 سال یا کمتر در ایالات متحده زندگی کرده اند، تنها 55٪ گفتند که در سال گذشته به یک ارائه دهنده مراجعه کرده اند، در مقایسه با 63٪ از کسانی که از 11 تا 20 سال در ایالات متحده بوده اند و 77٪ مهاجرانی که بیش از 20 سال در ایالات متحده زندگی کرده بودند.

“من فکر می کنم بسیاری از کلمات زیبا وجود دارد که امروزه در مورد نابرابری های بهداشتی و DEI به اشتراک گذاشته می شود [diversity, equity and inclusion]کاردناس گفت، اما واقعاً مهم است که در مورد این معیارها و اهمیت پرداختن به این شکاف ها شروع به عمل کنیم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بعدی برای لیز تراس چیست؟ سه سناریوی احتمالی برای نخست وزیری او | لیز تراس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، نخست‌وزیری لیز تراس در موقعیتی …