Transcarent مزایای داروخانه را برای کارفرمایان خودبیمه عرضه می کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شفاف، یک پلت فرم مراقبت های بهداشتی برای کارفرمایان خودبیمه شده، روز دوشنبه اعلام کرد که به فضای مزایای داروخانه گسترش خواهد یافت.

پیشنهاد جدید که Transcarent Pharmacy Care نام دارد، به اعضا امکان می دهد تا گزینه دارویی کم هزینه را جستجو کنند و قیمت ها را در داروخانه ها مقایسه کنند. آنها همچنین می توانند نسخه خود را در برنامه Transcarent انتقال دهند و در صورت نیاز به پشتیبانی 24/7 دسترسی داشته باشند.

این شرکت گفت که هدف این است که کارفرمایان شفافیت و کنترل بیشتری بر طراحی فرمول و مزایای آنها داشته باشند. Transcarent استدلال می‌کند که این پیشنهاد می‌تواند با استفاده از شبکه‌های بزرگ داروخانه، ادغام داروخانه و مراقبت‌های پزشکی، گذراندن تخفیف‌ها برای برنامه‌ریزی حامیان مالی، و حذف قیمت‌گذاری اسپرد، که در آن مدیران سود داروخانه برای دارو بیشتر از بازپرداخت دارو به داروخانه پول می‌گیرند، در پول کارفرمایان صرفه‌جویی می‌کنند و آن را نگه می‌دارند. تفاوت.

Snezana Mahon مدیر عامل Transcarent در بیانیه ای گفت: “هیچ دلیل خوبی برای کارفرمایان وجود ندارد که در مورد هزینه واقعی سود مورد استفاده خود مطمئن نباشند.” “اطلاعاتی که اکنون در دسترس کارفرمایان قرار خواهد گرفت، آنها را قادر می سازد تا مزایا و مراقبت های خود را برای افراد خود بهبود بخشند، هزینه ها را کاهش دهند و کارمندان و خانواده های آنها را برای مدیریت موثرترین نیازهای داروهای تجویزی خود توانمند کنند.”

روند بزرگتر

هزینه بالای دارو یک مشکل طولانی مدت برای سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده است. با توجه به الف طبق گزارش انجمن داروسازان سیستم سلامت آمریکا که در بهار امسال منتشر شد، کل هزینه‌های دارویی در سال 2021 7.7 درصد رشد کرد و انتظار می‌رود در سال جاری به افزایش خود ادامه دهد.

آ نظرسنجی منتشر شده در ماه گذشته نشان داد که ذینفعان مدیکر در مورد تأثیر تورم بر هزینه های مراقبت های بهداشتی، به ویژه برای داروهای تجویزی و حق بیمه قسمت B نگران هستند. قانون کاهش تورم که ماه گذشته به تصویب رسید، به Medicare برای اولین بار اجازه می دهد تا در مورد قیمت دارو برای 10 داروی گران قیمت از سال 2026 مذاکره کند.

شفاف در مارس 2021 به رهبری دامپزشک لیوونگو گلن تولمن از مخفی کاری بیرون آمد. این استارت‌آپ در ژوئن همان سال درآمد 58 میلیون دلاری سری B و در اوایل سال 2022 به مبلغ 200 میلیون دلار در سری C اعلام کرد.

همچنین امسال پیشنهادات جدیدی را اضافه می کند. در ماه آوریل، این شرکت فاش کرد مراقبت انکولوژی شفاف، با هدف کمک به اعضا در یافتن موسسات مراقبت از سرطان، ارائه دهندگان انکولوژی و آزمایش‌های بالینی مناسب. همچنین اوایل بهار امسال یک برنامه بهداشت رفتاری را راه اندازی کرد که به بیماران کمک می کند تا درمان حضوری یا مجازی را پیدا کنند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دولت از رد خاموشی های زمستانی انرژی خودداری می کند – سیاست بریتانیا زنده | سیاست

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فیلترها بتا اتفاقات …