فیلم The Fabelmans اسپیلبرگ برنده جایزه انتخاب مردم جشنواره فیلم تورنتو | جشنواره فیلم تورنتو 2022

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

فیلم جدید استیون اسپیلبرگ، فابلمن ها، برنده جایزه منتخب مردمی جشنواره بین المللی فیلم تورنتو شد، که مدت ها در صنعت فیلم به عنوان شاخص کلیدی موفقیت جوایز طی چند ماه آینده تلقی می شد.

Fabelmans به کارگردانی اسپیلبرگ و نویسندگی مشترک با تونی کوشنر، نمایشنامه‌نویس فرشتگان در آمریکا، به‌عنوان زندگی‌نامه‌ای‌ترین فیلم اسپیلبرگ مورد استقبال قرار گرفت و نقدهای تحسین‌برانگیزی دریافت کرد. داستان پسر نوجوانی که با ازدواج در حال از هم پاشیدگی والدینش در دهه 60 میانه غرب کنار آمد، آبان نیوز آن را به عنوان “بینشی نادر از مشهورترین کارگردان جهان که معمولا ما را در کنار هم نگه داشته” توصیف کرد.

برندگان اخیر این جایزه شامل بلفاست به کارگردانی کنت برانا و برندگان اسکار بهترین فیلم سرزمین عشایر و کتاب سبز هستند. اسپیلبرگ، که فیلم‌هایش به ندرت در بخش‌های رقابتی جشنواره‌های فیلم پخش می‌شود، اظهار داشت که از بردن این جایزه که توسط تماشاگران تورنتو رای می‌گیرد، خوشحال است. او گفت: «این شخصی‌ترین فیلمی است که تا به حال ساخته‌ام، و استقبال گرم همه در تورنتو اولین بازدید من از آن بود. [the Toronto film festival] بسیار صمیمی و شخصی… و تشکر ویژه ای از همه طرفداران فیلم در تورنتو که این آخر هفته را ساخته اند که هرگز فراموش نمی کنم.”

زنان صحبت می کنند به کارگردانی سارا پولی و اقتباسی از رمان میریام تووز که با الهام از تجاوز و آزار واقعی در یک جامعه مذهبی منونیتی اقتباس شده بود، جایزه دوم را دریافت کرد، در حالی که دنباله پیاز شیشه ای: راز چاقو به کارگردانی ریان جانسون به کارگردانی whodunnit تعلق گرفت. ، سوم شد.

در میان جوایز دیگر تورنتو، بهترین مستند به Black Ice، مطالعه نژادپرستی در هاکی روی یخ کانادا، و Midnight Madness People’s Choice تعلق گرفت. به Weird: The Al Yankovic Story، یک فیلم زندگینامه ای از موسیقیدان عجیب و غریب با بازی دانیل رادکلیف.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

گروه کمپین پزشکان می گوید: پوسترها در کنفرانس مراقبت از سقط جنین سانسور شدند | سقط جنین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پزشکان و دانشگاهیان مدعی شده‌اند …