کوین دی بروین ادعا می کند که با جک گریلیش به دلیل انگلیسی بودن او ناعادلانه رفتار شده است شهر منچستر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کوین دی بروین گفته است که جک گریلیش هدف آسانی برای انتقاد ناعادلانه است و معتقد است که هم تیمی او در منچسترسیتی به دلیل انگلیسی بودنش سختگیرانه تر مورد قضاوت قرار می گیرد. گریلیش اولین گل خود را از ماه می به ثمر رساند، زیرا سیتی در پایان هفته ای که تاثیر او به شدت مورد بررسی قرار گرفته بود، غلبه کرد و باعث شد پپ گواردیولا از کمک های مهاجم انگلیسی دفاع کند.

گریلیش در لیست گرت ساوت‌گیت قرار گرفت تا در روز جمعه با ایتالیا و دوشنبه آینده در لیگ ملت‌ها به مصاف آلمان برود. دی بروین در پاسخ به این سوال که آیا گریلیش به دلیل ملیتش بیشتر مورد انتقاد قرار می گیرد، پاسخ داد: «بله. بحث فوتبال نیست. خارج از فوتبال، تمرکز بیشتر روی آنهاست [England players]. من می فهمم زیرا آنها انگلیسی هستند و مردم بیشتر به نظر می رسند [at] چه اتفاقی می افتد

من احساس می‌کنم بازیکنان خارجی هستم، برای مثال اگر یک شب بیرون بروید، ما واقعاً آنقدرها چک نمی‌شویم. در حالی که من احساس می کنم اگر یک بازیکن انگلیسی بیرون برود، همیشه در جایی رسانه ای می شود. فکر می‌کنم مردم نیز این موضوع را در نظر می‌گیرند. کاری که او در زندگی خصوصی خود انجام می دهد، هیچ کس نباید اهمیت دهد، اما مردم به آن اهمیت می دهند.

گریلیش پس از 55 ثانیه در پیروزی 3-0 سیتی در مولینوکس دروازه را باز کرد و پس از آن اظهار داشت که اظهار نظر مداوم در مورد عدم گل و پاس گل او از زمان پیوستن به باشگاه در یک قرارداد رکوردشکنی 100 میلیون پوندی از باشگاه دوران کودکی استون ویلا موجه است. در 28 بازی فصل گذشته، این بازیکن 27 ساله سه گل در لیگ به ثمر رساند که یک گل کمتر از مدافع میانی آیمریک لاپورته بود.

گواردیولا به قیمت گریلیش به عنوان عاملی در هیاهو اشاره کرد. سرمربی سیتی گفت: “وقتی برای انتقال پول زیادی می پردازید، آنها باید کارهای باورنکردنی انجام دهند.” او باید همانی باشد که هست، همین. لحظه های خوب، لحظه های بد همه دارند. نکته مهم این است: ‘من جک گریلیش هستم، همانطور که هستم بازی می کنم. من با ذهنیت خوبی به آنجا می روم و سعی می کنم بهترین کار را برای خودم انجام دهم تا به همه ما کمک کنم.’ این تمام چیزی است که می خواهم.»

دی بروین گفت که گریلیش به زمان نیاز دارد تا با انتظارات مختلف و همچنین محیط اطراف پس از انتقال خود سازگار شود. او افزود: “با تمام احترام، او قبلا در ویلا بود و اگر گاهی اوقات یک بازی را باختید، پایان دنیا نیست.” اما اگر یک بازی را ببازیم، قضیه فرق می کند. ما باید هر هفته بازی کنیم و بازی ها را ببریم. این متفاوت است و چیزی که او مجبور است با آن سازگار شود. تا زمانی که ما بازی ها را می بریم و او کار خوبی برای ما انجام می دهد، این تنها چیزی است که اهمیت دارد.

گریلیش در نیمه اول مورد چالش ناتان کالینز قرار گرفت که باعث شد مدافع میانی وولوز در دقیقه 33 یک کارت قرمز مستقیم دریافت کند. گریلیش گفت: «درد بود. او مرا دور شکمم گرفت. من با او صحبت کردم و او منظوری نداشت، که بدیهی است که خوب است. من برای تکل وارد زمین شدم زیرا اگر توپ را ببرم، دور هستم و فکر می کنم از آن عبور می کردم. [on goal]”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کت و شلوار: ساکن خانه مراقبت با کاغذ گیر کرده در نای جان باخت

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، Cheryl Yewdall بیشتر عمر خود را …