اتحادیه طرح خاموش کردن کارتخوان های Opal را احیا می کند تا مسافران قطار سیدنی سفر رایگان را ارائه دهند | سیدنی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک طرح اتحادیه راه آهن برای غیرفعال کردن کارت خوان شبکه حمل و نقل NSW با وجود ادعای دولت ممکن است غیرقانونی باشد.

طرح قبلی برای تعطیلی کارتخوان های اوپال تا چهارشنبه توسط اتحادیه راه آهن، تراموا و اتوبوس (RTBU) در آخر هفته، به دنبال تهدید دولت مبنی بر شروع دادگاه، کنار گذاشته شد.

RTBU برنامه‌ریزی کرده بود که دروازه‌های ایستگاه را مانند ماه گذشته باز بگذارد، اما همچنین کارت‌خوان‌ها را غیرفعال کند و از پرداخت هزینه‌های سفر توسط مسافران جلوگیری کند، زیرا بخشی از اقدامات صنعتی گزارش شده که بیش از یک میلیون دلار در روز برای دولت هزینه دارد.

اتحادیه درخواست اولیه خود را برای بستن خوانندگان پس از اینکه به نظر می رسید دولت در پرونده خود نقصی را شناسایی کرده بود، پس گرفت.

الکس کلاسنس، دبیر RTBU گفت، اما یک درخواست جدید برای خاموش کردن خوانندگان صبح روز دوشنبه ثبت شد، که اتحادیه مطمئن است از آن دفاع خواهد کرد.

کلاسنز گفت: «ما یک روند نسبتاً سخت را پشت سر گذاشتیم تا مطمئن شویم که قانونی و بالاتر از حد مجاز است.

او گفت که دیوید الیوت، وزیر حمل و نقل نیوساوت ولز، هفته گذشته هنگامی که از RTBU انتقاد کرد و ادعا کرد که خاموش کردن خوانندگان می تواند خطرناک باشد، “دروغ” می کرد.

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا اسکنرهای اوپال می توانند خاموش شوند یا خیر، طی جلسه استماع در کمیسیون کار منصفانه (FWC) در 48 ساعت آینده اتخاذ خواهد شد.

اگر کمیسیون اقدامات را بپذیرد، خوانندگان 10 روز بعد خاموش می شوند.

RTBU و دولت روز دوشنبه در FWC برای دومین روز از مذاکرات مصالحه با یکدیگر ملاقات کردند.

دو طرف در یک بن بست طولانی مدت بر سر ایمنی ناوگان قطارهای بین شهری جدید و دستمزدها و شرایط کارگران گرفتار شده اند.

کریس مینز، رهبر حزب کارگر نیوساوت ولز، روز دوشنبه به رسانه ها گفت که دولت و اتحادیه باید راهی برای بازگشت به میز مذاکره بیابند.

آقای مینس گفت: “ما می خواهیم شاهد توافقی بین دو طرف باشیم، ما معتقد نیستیم که دو طرف خیلی از هم دور باشند.”

“این واقعاً به یک اختلاف نظر کوچک در یک یا دو موضوع می رسد.”

به عنوان بخشی از کمپین خود، اتحادیه اخیرا Trains Sydney و TrainLink NSW را به FWC برد تا به مذاکره در مورد توافقنامه شرکتی جدید و تغییرات در قطارهای ساخت کره که سال‌ها در معرض خطر قرار گرفته‌اند، ادامه دهد و اتحادیه می‌گوید که این قطارها ایمن نیستند. عمل کند.

دومینیک پروتت، نخست‌وزیر نیوساوت ولز، اعلام کرد که مذاکرات در پایان ماه اوت به پایان رسیده است و تهدید کرد که در صورت انجام اقدامات صنعتی بیشتر، پس از هفته‌ها اختلال اتحادیه در خدمات قطار، قرارداد شرکت را فسخ خواهد کرد.

برای اظهار نظر با الیوت تماس گرفته شده است.

در همین حال، دولت روز دوشنبه اعلام کرد که دستور ماسک خود را در حمل و نقل عمومی لغو می کند.

این الزام از چهارشنبه به همراه سایر الزامات ماسک در تاکسی ها، خدمات اشتراک سواری و مناطق سرپوشیده پایانه های کروز متوقف می شود.

این دستور از زمان قرنطینه دلتا در سال گذشته برقرار بوده است، اما تا حد زیادی اجرا نشده است زیرا دولت محدودیت‌های کووید-19 را لغو کرده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …