اگر دوباره برای کارت اعتباری جان لوئیس خود درخواست بدهم، از رد شدن می ترسم | امور مصرف کنندگان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

من یک کارت جان لوئیس از دهه 1980 داشتم – ابتدا زمانی که کارت فروشگاهی بود و سپس، زمانی که تغییر کرد، یک کارت اعتباری.

این روش پرداخت من در داخل و خارج از فروشگاه است و هر ماه کل موجودی را پرداخت می کنم. من در 40 سال گذشته این کار را انجام داده ام.

اما، در نتیجه شرکت تغییر وام دهنده خود، از دارندگان می خواهد که دوباره درخواست دهند و من نگران هستم که درخواست من رد شود.

خواهر شوهرم، که بازنشسته است و دارای کارت قدیمی است، رد شد و سایت Trustpilot پر از داستان های ترسناک در مورد رد شدن برنامه ها یا کاهش محدودیت های هزینه است.

سال گذشته، شغلی را با درآمد شش رقمی رها کردم، خانه ام را فروختم و از لندن نقل مکان کردم. من دو سال زیر سن بازنشستگی ایالتی هستم، اما به وضع مالی خود دستور داده ام بنابراین قدرت خرج من از دختران سی و چند ساله ام بیشتر است.

اگر درخواست بدهم و رد شوم، آیا بر رتبه اعتباری من تأثیر می گذارد؟

TM، ایستبورن

نامه شما یکی از تعدادی از دارندگان کارت جان لوئیس است که به دلیل تغییر وام دهنده از HSBC به NewDay با مشکلاتی مواجه شده اند – فرآیندی که مشتریان را ملزم می کند مجددا درخواست دهند و برای بررسی اعتبار ارسال کنند.

شما آنقدر نگران بودید که یک برنامه ناموفق امتیاز اعتباری شما را کاهش دهد و تصمیم گرفتید درخواست نکنید.

با این حال، انجام بررسی اولیه واجد شرایط بودن که نتیجه احتمالی درخواست را به شما می‌گفت، خوب بود. این شامل یک “جستجوی نرم” است و تاثیری بر امتیاز اعتباری شما نخواهد داشت.

اگر از این مانع عبور کردید و به درخواست کامل ادامه دادید، در این مرحله یک “جستجوی سخت” در پرونده اعتباری شما ظاهر می شود.

جان لوئیس می‌گوید NewDay یک تعهد قانونی برای ارزیابی اعتبار هر مشتری دارد و می‌گوید 96 درصد از کسانی که تا به امروز درخواست داده‌اند پذیرفته شده‌اند.

رسانه‌های اجتماعی و گزارش‌های مطبوعات داستان متفاوتی را روایت می‌کنند، زیرا مشتریانی که قبلاً هزینه‌های بالایی داشتند، از رد شدن یا محدودیت‌های خرج کردن خشمگین بودند.

سایر خوانندگان از اینکه برنامه ها آنلاین هستند و برای اهداف امنیتی به تلفن همراه نیاز دارند عصبانی بودند. آنها همچنین تصمیم مبنی بر توقف پذیرش پرداخت از طریق چک یا بدون پیشخوان را زیر سوال می برند.

جان لوئیس می‌گوید استفاده از تلفن همراه برای اهداف احراز هویت از مشتریان در برابر کلاهبرداری محافظت می‌کند و تصمیم برای توقف پذیرش سایر روش‌های پرداخت به دلیل کمبود تقاضا است.

ما از نامه استقبال می کنیم اما نمی توانیم به صورت جداگانه پاسخ دهیم. به ما به آدرس customers.champions@aban.news.com ایمیل بزنید یا به Consumer Champions, Money, the Guardian, 90 York Way, London N1 9GU بنویسید. لطفاً شماره تلفن روزانه را وارد کنید. ارسال و انتشار کلیه نامه ها منوط به شرایط و ضوابط ما است

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

این فقط دفترداران نیستند که در شرط بندی فوتبال سهم دارند – بلکه باشگاه ها نیز هستند | آنی اشتون

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، “منزمانی که پول روی آن باشد، …