پلیس می گوید 15 نفر برای “جلوگیری از بی نظمی بیشتر” در لستر دستگیر شدند | لستر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

15 نفر در جریان یک عملیات پلیس در شرق لستر “برای جلوگیری از بی نظمی بیشتر” دستگیر شدند.

این پس از آن صورت می گیرد که پلیس اعلام کرد که در یک تظاهرات برنامه ریزی نشده در شنبه شب و یکشنبه صبح ناآرامی هایی رخ داد، دو دستگیر شدند.

پلیس لسترشایر در بیانیه‌ای یکشنبه شب گفت: «افسران از تجمع گروه‌هایی از مردان جوان بعد از ظهر یکشنبه در منطقه شمالی ایوینگتون شهر مطلع شدند.

افسران با آنها صحبت کردند و اقداماتی از جمله ایجاد یک حلقه موقت پلیس برای به حداقل رساندن آسیب و مزاحمت برای جوامع انجام دادند.

این نیرو گفت که هر پانزده نفر در بازداشتگاه سیاسی صبح دوشنبه نیمه شب گذشته بودند.

راب نیکسون، فرمانده پلیس موقت، شنبه شب خواستار آرامش شد. این نیرو گفت که وقتی گروه‌هایی از مردان جوان برای تظاهرات برنامه‌ریزی نشده تجمع کردند، جمعیت زیادی تشکیل شد.

نیکسون در ویدئویی که ساعت 9 شب روز شنبه فیلم‌برداری شد، گفت: «ما گزارش‌های متعددی از شیوع بی‌نظمی در بخش‌هایی از شرق منطقه لستر شهر داشته‌ایم.

ما افسرانی را در آنجا داریم، ما در حال کنترل آن وضعیت هستیم.

افسران بیشتری در مسیر هستند و قدرت پراکندگی و توقف جستجو مجاز شده است. لطفا درگیر نشوید، ما خواهان آرامش هستیم.»

سخنگوی پلیس گفت: چندین مورد خشونت و خسارت به پلیس گزارش شده و در حال بررسی است.

دو نفر دستگیر شدند – یک مرد به ظن توطئه برای ارتکاب اغتشاش خشونت آمیز و یک مرد به ظن داشتن یک کالای تیغه ای. آنها همچنان در بازداشت پلیس هستند.

ما همچنان با حمایت رهبران جامعه محلی به گفتگو و آرامش دعوت می کنیم. ما خشونت یا بی نظمی را در شهر خود تحمل نخواهیم کرد.»

افسران اضافی در هفته‌های اخیر پس از وقوع یکسری حوادث نابسامان پس از یک مسابقه کریکت جام ملت‌های آسیا در حال گشت زنی در منطقه بوده‌اند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مداخلات اولیه از دست رفته است زیرا نیوساوت ولز با کمبود مشاور مدرسه مبارزه می کند | نیو ساوت ولز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، کمبود شدید مشاوران مدرسه به …