اتوبوس قرنطینه COVID-19 در چین تصادف کرد و 27 کشته برجای گذاشت

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پکن — رسانه ها گزارش دادند که اتوبوسی که 47 نفر را به قرنطینه کووید-19 در جنوب غربی چین برده بود، پیش از سحرگاه روز یکشنبه تصادف کرد و 27 کشته و 20 زخمی برجای گذاشت.

پلیس شهرستان ساندو در بیانیه کوتاهی بدون اشاره به ارتباطی با قرنطینه گفت که اتوبوس در یک بزرگراه در استان گوئیژو واژگون شد. به گفته وی، مجروحان تحت مداوا هستند.

روزنامه تجاری چینی کایکسین گفت که مقامات سندو تأیید کردند که مسافران “افراد مرتبط با بیماری همه گیر” بودند که از گوئیانگ، مرکز استان، به شهرستان لیدو، که در حدود 200 کیلومتری (125 مایلی) جنوب شرقی است، منتقل شده اند.

گوئیانگ در روز جمعه حدود 180 مورد جدید را گزارش کرد. چین یک سیاست سختگیرانه “صفر کووید” را حفظ کرده است که افراد آلوده و تماس های نزدیک را برای جلوگیری از گسترش این بیماری ایزوله می کند.

بر اساس گزارش آنلاین گروه رسانه ای گوئیژو دیلی، اتوبوس حدود ساعت 2:40 بامداد واژگون شد. در پی این حادثه، این سازمان اعلام کرد که رهبران استان خواستار بررسی روند انتقال بیماری همه گیر و ایزوله شدند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دو طلا برای خواهر و برادر آبه در حالی که ژاپن به پاکسازی در تاشکند ادامه می دهد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، در مسابقات جهانی تاشکند 2022، ماریوس …