کامرون اسمیت استرالیایی 6 میلیون دلار از اولین برد گلف LIV در شیکاگو دریافت کرد | سری گلف LIV

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کامرون اسمیت، قهرمان استرالیایی اوپن بریتانیا، اولین پیروزی خود در گلف LIV را در دومین شروع خود در پیست پر سود تحت حمایت عربستان سعودی با پیروزی سه شوت مقابل داستین جانسون و پیتر اویلین در خارج از شیکاگو به دست آورد.

اسمیت، یکی از 12 قهرمان اصلی در زمین 48 بازیکن در Rich Harvest Farms، در آخرین دور مسابقه 54 سوراخ در روز یکشنبه، یک امتیاز سه زیر 69 را به ثمر رساند تا به 13 زیر دست یابد و 4 میلیون دلار (6 میلیون دلار استرالیا) را به دست آورد. ) جایزه اول.

اسمیت گفت: «فکر می‌کنم احتمالاً باید به خودم و برخی افراد دیگر ثابت می‌کردم که هنوز بازیکن بزرگی هستم، می‌دانید که من هنوز اینجا هستم تا در مسابقات گلف برنده شوم».

“به اینکه امروز چطور در آنجا آویزان شدم، افتخار می کنم. من واقعاً بهترین وسایلم را در هشت یا نه سوراخ اول نداشتم، اما آن را محکم چسباندم و چند توپ خوب وارد کردم. خوب بود.”

صحنه برای دوئل دور پایانی بین دو تن از بهترین گلف بازان جهان آماده شد، زیرا اسمیت، رهبر یک شبه، روزی را آغاز کرد که با دو شوت از همبازی جانسون (70) که سه شوت پس از یک بوگی در اولین سوراخ، با دو شوت فاصله گرفت، به عقب افتاد.

هر دو بازیکن سوراخ دوم را زدند، اما اسمیت چهارمین و ششم را در حالی که جانسون در یک سکته مغزی قبل از اینکه دو نفر در رتبه پنجم هفتم پرنده‌ها را ورقه کردند، دست و پا زد.

اسمیت با یک پرنده در رتبه چهارم هشتم، با یک پرنده برتری سه ضربه ای را به دست آورد، جایی که جانسون اولین نفر از دو بوگی متوالی را برای رسیدن به پیچ چهار عقب انداخت و امیدهایش برای تبدیل شدن به اولین برنده چندگانه در سری گلف LIV کاملاً از بین رفت. .

Uihlein (69) وارد ترکیب شد و برای مدت کوتاهی با یک شوت از اسمیت که در امتداد 9 عقب حرکت می کرد تا زمانی که یک بوگی در پار-3 16 حرکت می کرد، قرار گرفت، اما استرالیایی پس از یک پرنده در سوراخ ماقبل آخر به سه شوت هجدهم رسید. همراه با یک بوگی فقید Uihlein.

اسمیت بالاترین رتبه بازیکنی است که تا به امروز به LIV Golf ملحق شده است و در اولین بازی خود دو هفته پیش در بوستون چهارم شد، جایی که پس از یک گلوله در حفره ماقبل آخر خود، بازی سه نفره را با یک شوت از دست داد.

هموطنان مت جونز (72) با 4 کمتر، جد مورگان (71) و وید اورمزبی (72) با چهار اوور و مارک لیشمن (78) با شش امتیاز به خانه برگشتند و در جایگاه آخر قرار گرفتند.

در حالی که جانسون نتوانست اسمیت را بگیرد، به هم تیمی هایش در 4 آس، پاتریک رید، تالور گوچ و پت پرز کمک کرد تا در رقابت تیمی پیروز شوند، زیرا تیم برای چهارمین رویداد متوالی جایزه 3 میلیون دلاری (5.4 میلیون دلاری) مقام اول را تقسیم کرد.

دور پایانی برای یک لحظه برنامه ریزی شده سکوت که در سراسر محل برگزاری به احترام ملکه الیزابت که تصویرش روی صفحه نمایش های اطراف مسیر نمایش داده می شد، متوقف شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

این فقط دفترداران نیستند که در شرط بندی فوتبال سهم دارند – بلکه باشگاه ها نیز هستند | آنی اشتون

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، “منزمانی که پول روی آن باشد، …