Aces عنوان WNBA را به دست آورد تا اولین عنوان ورزشی حرفه ای بزرگ لاس وگاس را بدست آورد | WNBA

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

چلسی گری با کسب 20 امتیاز، لاس وگاس ایس را به اولین عنوان WNBA در برد جاده ای 78-71 مقابل کانکتیکات سان در بازی 4 روز یکشنبه هدایت کرد.

گری 9 از 13 از زمین رفت و پس از کسب میانگین 18 امتیاز در طول مسابقه، به عنوان MVP انتخاب شد. Aces در پلی آف امسال با دو روز استراحت به 4-0 ارتقا یافت. ریکونا ویلیامز 17 امتیاز اضافه کرد کلسی پلام 16 امتیاز برای آس، جکی یانگ 13 و MVP لیگ A’ja Wilson با 14 ریباند 11 امتیاز به دست آوردند.

وگاس با نتیجه 8-0 به پایان رسید. همانطور که زنگ به صدا درآمد، ویلسون توپ را گرفت و قبل از اینکه توسط هم تیمی هایش مورد حمله قرار گیرد، به زمین کوبید.

“ما قهرمانیم! ما قهرمانیم! ما قهرمانیم!» ویلسون در حالی که هم تیمی ها کلاه و تی شرت قهرمانی خود را قبل از مراسم اهدای جام به سر می کردند، فریاد زد.

این اولین عنوان بزرگ ورزشی حرفه ای برای تیمی از لاس وگاس است و ویلسون مطمئنا امیدوار است که این فقط آغاز باشد.

“شما آن را ببینید. شما آن را می بینید.» ویلسون در جشن حضور در دادگاه گفت. این چیزی است که ما در حال ساختن آن هستیم. این کاری است که ما انجام می دهیم. این است. من الان خیلی خوشحالم.»

کورتنی ویلیامز با 17 امتیاز پیشتاز کانکتیکات شد و آلیسا توماس با 11 امتیاز، 11 پاس و 10 ریباند دومین تریپل دابل متوالی خود را به دست آورد. Jonquel Jones 13 امتیاز و DeWanna Bonner 12 امتیاز به دست آوردند.

برای مربی آسیس بکی هامون، که در دوران حرفه ای خود در WNBA موفق به کسب عنوانی نشد، رینگ یک تلاش چندین دهه را تکمیل کرد. او سمت دستیار مربی را با گرگ پوپوویچ و سن آنتونیو اسپرز ترک کرد تا هدایت لاس وگاس را بر عهده بگیرد و این انتقال نتیجه داد.

هامون گفت: “آنها در زمین بازی باورنکردنی هستند، اما قبل از هر چیز آنها انسان هایی باورنکردنی هستند.” “آنها به یکدیگر اهمیت می دهند. آنها روی یکدیگر سرمایه گذاری می کنند. این یک افتخار مطلق بود که مربی آنها بودم. من برتری را دیدم و می‌خواستم بخشی از آن باشم.»

چلسی گری پس از یک سری تاثیرگذار به عنوان MVP فینال انتخاب شد
چلسی گری پس از یک سری تاثیرگذار به عنوان MVP فینال انتخاب شد. عکس: جسیکا هیل/AP

هامون همچنین به بیل لایمبر، مربی سابق آس، که برای مراسم روی زمین بود، ادای احترام کرد. هامون گفت: «او این تیم را گرد هم آورد و قطعات را دید.

مالک Aces، مارک دیویس، که همچنین مالک لاس وگاس رایدرز NFL است، روز یکشنبه در تیم فوتبال خود حضور نداشت. او در کانکتیکات بود تا یک جام را به دست آورد. او آن را بلند کرد، سپس آن را به بازیکنان شادی سپرد که همین کار را کردند.

دیویس گفت: “لاس وگاس، ما قهرمان جهان هستیم.”

گری که در گذشته بر برخی آسیب‌های جدی غلبه کرد که تهدیدی برای منحرف کردن حرفه‌اش در گذشته بود، MVP فینال‌های WNBA بود که با میانگین 18.3 امتیاز و شش پاس گل در این سری، جای تعجب نداشت.

گری در حالی که اشک می ریخت گفت: “هم تیمی های من فوق العاده هستند.” “من برای این کار خیلی سختی کشیدم.”

او در این فصل نه یک ستاره WNBA بود، و نه یک منتخب تیم اصلی در تمام لیگ‌ها، و نارضایتی خود را از این بابت ابراز کرد. در پایان او نیز حرف آخر را زد.

گری گفت: “آنها می توانند آن ستاره و تیم اول را حفظ کنند.” “من حلقه را گرفتم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مت پس از امتناع از پلیس “مارش مومیایی ها” با پیگرد قانونی روبرو می شود | پلیس کلانشهر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پلیس متروپولیتن پس از خودداری …