اخبار استرالیا زنده: آلبانی به رهبران جهان پیش از تشییع جنازه ملکه ملحق شد. فشار سناتور لیبرال برای سرکوب ارز دیجیتال “غرب وحشی” | اخبار استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

قطعه آخر هفته استن گرانت “قانع کننده و ویرانگر”: اندرو براگ

سناتور لیبرال اندرو براگ دنبال کرد خلیل در رادیو ABC، در مورد اخباری که کمی پیشتر برای شما آورده بودیم، صحبت کردیم مبنی بر اینکه او لایحه یک عضو خصوصی را برای تشدید مقررات در مورد ارزهای دیجیتال پیشنهاد می کند.

در پایان مصاحبه براگ مطرح کرد استن گرانتتحلیل ‘s: «بعد از مرگ ملکه الیزابت دوم، نمی توان انتظار داشت که بومیان استرالیا دهان خود را ببندند. کار متأسفانه ما بی پایان است.»

براگ قطعه گرانت را “قابل توجه و ویرانگر” خواند و گفت که مسائل مطرح شده توسط بومیان استرالیا نباید زیر فرش کشیده شود.

خلیل در مورد نگرانی هند و چین در مورد روسیه: «احتمالاً قابل توجه است».

رئیس جمهور هند مودی و رئیس جمهور چین شی جین پینگ نگرانی‌های خود را در مورد جنگ آخر هفته روسیه در اوکراین مطرح کرد. خلیل در پاسخ به سوالی درباره اهمیت این تحول گفت: «احتمالاً قابل توجه است».

این مهم است، سوالی که در ذهن من وجود دارد این است که آیا رئیس جمهور شی واقعاً این نگرانی ها را دارد زیرا روسیه به شدت در حال شکست است.

از منظر هند، این مهم است، زیرا هند رابطه دیرینه ای با روسیه دارد – این رابطه به گذشته تاریخی بازمی گردد.

خلیل گفت: نشست ائتلاف بین پارلمانی درباره چین با تمرکز بر دفاع از دموکراسی

رادیو ABC می پرسد خلیل در مورد سفر اخیر خود به واشنگتن دی سی برای نشست ائتلاف بین پارلمانی درباره چین.

تمرکز بر روی چگونگی توسعه سیاست در اطراف چین بود. این در مورد تعهد ما به عنوان دموکراسی به حاکمیت قانون است.

ما به‌عنوان قانون‌گذار چالش‌های زیادی داریم، نه تنها از سوی بازیگران دولتی مانند چین و روسیه، بلکه از سوی بازیگران غیردولتی در دفاع از دموکراسی در دوره‌ای که اطلاعات نادرست زیادی وجود دارد.

رئیس جدید کمیته امنیت و اطلاعات می گوید اولویت «بهترین قوانین امنیت ملی» است

نماینده کارگر پیتر خلیل به عنوان رئیس جدید کمیته مشترک اطلاعات و امنیت پارلمان منصوب شده است و در مورد این انتصاب با رادیو ABC صحبت می کند.

میزبان صبحانه RN پاتریشیا کارولاس از خلیل می پرسد که او به عنوان رئیس «یکی از قدرتمندترین کمیته های مجلس» می خواهد به چه چیزی دست یابد.

خلیل می گوید که دو هدف اصلی دارد:

این کمیته واقعاً دو هدف دارد، اول اینکه ما به عنوان یک مجلس تصویب کنیم – بهترین قوانین امنیت ملی.

ثانیاً، همانطور که شما گفتید، کمیته بسیار مهمی است که ما مسئولیت بررسی و نظارت بر کلیه قوانین امنیت ملی خود را بر عهده داریم و همچنین ارزیابی پیرامون سازمان های اطلاعاتی و امنیتی.

شهر غربی NSW توسط آب های سیل قطع می شود، زیرا هشدارهایی نیز برای ویکتوریا صادر شده است

شهر وی وا در شمال غربی نیوساوت ولز در حال آماده شدن برای ایزوله شدن تا یک هفته پس از رسیدن سطح سیل به 6.7 متر در آخر هفته است.

چندین جاده در این منطقه بسته شده است و سیل بزرگ در امتداد رودخانه ناموی در گونیده به دقت تحت نظر است.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور دیوید رنکین به ABC گفت که واحدهای محلی خود را آماده کرده اند تا جاده های داخل شهر از فردا قطع شود. او گفت:

وی واآ می تواند برای چند روز از فردا تا سه شنبه قطع شود.

هشدارهای سیل بیشتری نیز یک شبه برای رودخانه کینگ در ویکتوریا منتشر شده است:

سناتور لیبرال برای سرکوب ارزهای دیجیتال فشار می آورد

جاش باتلر

جاش باتلر

سناتور لیبرال اندرو براگ لایحه یکی از اعضای خصوصی را برای تشدید مقررات در مورد ارزهای رمزپایه پیشنهاد کرده است تا به آنچه که وی “وضعیت غرب وحشی” می نامد که توسط قوانین فعلی ایجاد شده است، رسیدگی کند.

براگ، سناتور نیوساوت ولز، به دنبال سیستم جدیدی برای صدور مجوز مبادلات دارایی‌های دیجیتال است، از جمله قوانینی که شرکت‌های ارزهای دیجیتال را ملزم می‌کند که ارز را در یک بانک استرالیایی ذخیره کنند تا از مصرف‌کنندگان محافظت بیشتری در صورت سقوط یک صرافی داشته باشند. .

او گفت که در پذیرش بیشتر دارایی‌های دیجیتال، هم ریسک‌ها و هم فرصت‌هایی برای استرالیا وجود دارد، و مدت‌هاست که از قوانین جدید برای حمایت از این کشور برای تبدیل شدن به یک کشور در حوزه ارزهای دیجیتال حمایت می‌کند. در سخنرانی روز دوشنبه در یک انجمن بلاک چین، براگ به “تبلیغات بی پایان کریپتو در فینال های فوتبال” اشاره کرد و از دولت خواست تا اقدامی انجام دهد.

براگ رئیس کمیته ای در سنا بود که سال گذشته مسائل مربوط به ارزهای دیجیتال را بررسی می کرد و گفت که دولت ائتلافی سابق متعهد به اجرای پیشنهادهایی برای تنظیم بیشتر بازار بوده است.

پیشنهاد او، لایحه دارایی‌های دیجیتال (تنظیم بازار) 2022، طرح‌های مجوز برای مبادلات دارایی دیجیتال، متولیان دارایی دیجیتال و صادرکنندگان استیبل کوین ایجاد می‌کند.

سناتور اندرو براگ: «مصرف‌کنندگان استرالیایی در معرض یک بازار غیرقانونی هستند که ما صحبت می‌کنیم».
سناتور اندرو براگ: «مصرف‌کنندگان استرالیایی در معرض یک بازار غیرقانونی هستند که ما صحبت می‌کنیم». عکس: Mick Tsikas/AAP

دارندگان مجوز مشمول حداقل الزامات سرمایه، مقررات رفتاری و حاکمیت، الزامات جداسازی وجوه مصرفی از صندوق های شرکتی در صورت اعلام ورشکستگی، استانداردهای امنیت سایبری، الزامات افشای اطلاعات به سازمان های دولتی، و الزامات برای پرسنل کلیدی برای مستقر هستند. در استرالیا.

براگ گفت:

انتظار یک گزینه نیست و مصرف کنندگان استرالیایی در معرض یک بازار غیرقانونی هستند که ما صحبت می کنیم.

در حال حاضر استرالیایی ها با یک حفره شکاف مواجه هستند که سرمایه گذاری در یک محصول مالی توسط مقررات محافظت می شود در حالی که یک محصول رمزنگاری مشابه به نظر نمی رسد.

براگ از دولت کارگر به دلیل اعلام بررسی های بیشتر در مورد ارزهای دیجیتال به جای اقدام سریعتر انتقاد کرد. او گفت:

پیامد انفعال حزب کارگر روشن است. استرالیا در حمایت از مصرف کننده و ترویج سرمایه گذاری عقب افتاده است.

پاسخ کووید با 1.4 میلیارد دلار اضافی تقویت می شود

جاش باتلر

جاش باتلر

دولت فدرال 1.4 میلیارد دلار دیگر را برای پاسخ استرالیا به کووید اختصاص داده است که 840 میلیون دلار صرف مراقبت از سالمندان می شود.

اعلامیه همه گیری بزرگ صبح دوشنبه توسط وزیر بهداشت تایید می شود مارک باتلر، در یک کنفرانس مطبوعاتی در آدلاید قرار بود اقدامات متعدد در واکنش به کووید فدرال تا 30 سپتامبر تمام شود، اما اعلامیه روز دوشنبه چندین برنامه کلیدی را تمدید می کند.

برنامه حمایت از مراقبت از سالمندان – که نظافت اضافی، دستمزد کارکنان و آموزش، حذف زباله و اقدامات کنترل عفونت را تامین می کند – 840 میلیون دلار دریافت می کند. از این تعداد، 35 میلیون دلار آزمایش PCR در محل را افزایش می دهد.

آخرین عکس فوری کووید فدرال برای مراقبت از سالمندان، تا 14 سپتامبر، 40 مورد مرگ ساکنین و 1580 مورد جدید ساکنین و کارکنان را در هفت روز گذشته گزارش کرده است. 270 مرکز با شیوع فعال در آن تاریخ وجود داشت که 70 مورد کمتر از هفته قبل بود.

شیوع مراقبت از سالمندان فعال از زمان اوج گیری در اواخر جولای به طور پیوسته در حال کاهش بوده است و اکنون در پایین ترین سطح از ژانویه قرار دارد.

افزایش بودجه کووید شامل تأمین مالی برای آزمایش‌های آنتی ژن سریع است.
افزایش بودجه کووید شامل تأمین مالی برای آزمایش‌های آنتی ژن سریع است. عکس: عامر غزال/REX/Shutterstock

اعلامیه باتلر همچنین شامل 235 میلیون دلار برای PPE، درمان ها و آزمایشات سریع برای مراقبت از سالمندان، مراقبت از معلولیت، کارگران خط مقدم و خدمات بهداشتی اولین ملل خواهد بود. 115 میلیون دلار برای آزمایش‌های آنتی ژن سریع در محیط‌های پرخطر از جمله مراقبت از سالمندان. 142 میلیون دلار در موارد طرح مزایای مدیکر برای آزمایش‌های کووید و نسخه‌های ضد ویروسی؛ 48 میلیون دلار برای گسترش 100 کلینیک تنفسی. و بودجه برای کمپین های ارتباطی پیرامون کووید.

هفته گذشته، کابینه ملی با تمدید پرداخت مرخصی ناشی از بلایای همه گیر برای کارگرانی که مجبور به ایزوله شدن بودند اما حقوق بیماری نداشتند، موافقت کرد. باتلر گفت که دولت فدرال “بر اساس توصیه‌های کارشناسان، به بررسی اقدامات واکنش به کووید-19 ادامه می‌دهد، زیرا یک استراتژی بلندمدت برای مدیریت همه‌گیری ایجاد می‌کند.”

باتلر گفت:

این اقدام به استرالیایی‌ها آزمایش، مراقبت‌های پزشکی و درمان‌های مؤثر برای محافظت از خود و آسیب‌پذیرترین افراد جامعه ارائه می‌دهد.

صبح بخیر!

در لندن، نخست وزیر آنتونی آلبانیز در ضیافتی از رهبران جهان به میزبانی شرکت کرده است شاه چارلز III در کاخ باکینگهام، قبل از مراسم خاکسپاری ملکه الیزابت دوم.

آلبانیز همچنین با همتایان خود از 14 قلمرو مشترک المنافع از جمله نخست وزیر کانادا دیدار کرده است. جاستین ترودو دیروز.

وزیر بهداشت، مارک باتلر، امروز اعلام خواهد کرد که دولت 1.4 میلیارد دلار دیگر را برای مقابله با کووید-19 اختصاص می دهد که 840 میلیون دلار تنها به مراقبت از سالمندان اختصاص می یابد.

بسیاری از اقدامات در واکنش به کووید فدرال قرار بود تا 30 سپتامبر به پایان برسد، اما اعلام امروز چندین برنامه کلیدی را تمدید خواهد کرد.

دولت در حال رایزنی در مورد قوانین جدید برای افزایش امنیت کاری، از جمله حداقل دستمزد و سایر حقوق برای کارگران گیگ است، چیزی که ABC آن را به عنوان یک تغییر اساسی “Uberisation” گزارش می کند.

سناتور لیبرال اندرو براگ لایحه یکی از اعضای خصوصی را برای تشدید مقررات در مورد ارزهای رمزپایه پیشنهاد کرده است تا به آنچه که وی “وضعیت غرب وحشی” می نامد که توسط قوانین فعلی ایجاد شده است، رسیدگی کند.

اگر چیزی وجود دارد که فکر می‌کنید باید در وبلاگ باشد، می‌توانید به من @natasha__may در توییتر پینگ کنید یا به natasha.may@aban.news.com ایمیل بزنید.

بیا بریم!

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مگنوس کارلسن علنا ​​هانس نیمان را به تقلب بیشتر متهم کرد | مگنوس کارلسن

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، مگنوس کارلسن با متهم کردن هانس …