کواسی کوارتنگ شبکه مناطق سرمایه گذاری کم مالیات را اعلام می کند | سیاست اقتصادی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

انتظار می‌رود کواسی کوارتنگ، صدراعظم، ایجاد شبکه‌ای از مناطق سرمایه‌گذاری با مالیات پایین و مقررات پایین را در یک بودجه اضطراری در روز جمعه اعلام کند.

مقررات برنامه ریزی در حداکثر 12 مکان در نظر گرفته شده برای این وضعیت کاهش می یابد و مالیات ها برای تشویق سرمایه گذاری کاهش می یابد.

این اعلامیه، که انتظار می‌رود مقررات‌زدایی را فراتر از پورت‌های آزاد پس از برگزیت که توسط دولت بوریس جانسون ایجاد شد، پیش ببرد، بخشی از بسته‌ای خواهد بود که همچنین شاهد کنار گذاشتن افزایش سهم بیمه ملی، حذف برنامه‌ریزی‌شده در مالیات شرکت‌ها و سبز شدن خواهد بود. عوارضی که به طور موقت از قبوض سوخت حذف می شوند.

اگرچه به طور رسمی به عنوان بودجه درج نمی شود، اما بیانیه کوارتنگ به نمایندگان مجلس اکثر بودجه ها را از نظر تأثیر آن بر امور مالی عمومی ناچیز خواهد کرد. انتظار می رود تغییرات اصلی مالیاتی که از قبل دنبال می شود حداقل 30 میلیارد پوند در سال برای خزانه داری هزینه داشته باشد.

کوارتنگ می‌خواهد از این بیانیه استفاده کند تا نشان دهد که دولت به سرعت به وعده‌های لیز تراس در جریان مبارزات انتخاباتی‌اش برای رهبری محافظه‌کاران عمل می‌کند، زمانی که او گفت که مناطق سرمایه‌گذاری در مرکز برنامه‌اش برای تقویت رشد هستند. بودجه رسمی بعداً تعیین می شود.

غرب میدلندز، مصب تیمز، دره تس، یورکشایر غربی و نورفولک از جمله مکان‌هایی هستند که این مناطق ممکن است در آن قرار گیرند. با توجه به برنامه های تعیین شده توسط تراس در تابستان، در هر منطقه یک منطقه مرکزی وجود خواهد داشت که در آن مقررات و قوانین برنامه ریزی برای تشویق توسعه صنعتی، تجاری و مسکونی تسهیل می شود، و یک حاشیه که در آن قوانین برنامه ریزی ساده می شود. مسکن

طبق یک گزارش، وزارت خزانه داری در حال بررسی این موضوع است که آیا علاوه بر ارائه مالیات کمتر برای مشاغل فعال در مناطق، می تواند مالیات شخصی کمتری را برای افرادی که در آنجا زندگی می کنند یا کار می کنند نیز ارائه دهد.

این سیاست احتمالاً در وهله اول بر انگلستان متمرکز خواهد شد، اگرچه تراس می‌خواهد با دولت‌های واگذار شده برای ایجاد مناطق سرمایه‌گذاری در اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی نیز همکاری کند.

تراس در طول کمپین رهبری خود همچنین قول داد که افزایش مشارکت های بیمه ملی را که در اوایل سال جاری توسط دولت جانسون اجرا شد، معکوس کند. در ابتدا فرض بر این بود که این کاهش مالیات، که به طور نامتناسبی به نفع کارگران ثروتمند خواهد بود، تا آغاز سال مالی 2023-24 اجرایی نخواهد شد، اما گزارش هایی وجود دارد که ادعا می کند می تواند از نوامبر اجرایی شود.

نمایندگان پارلمان قرار است روز پنجشنبه به فعالیت عادی خود در عوام ادامه دهند و قبل از اینکه کوارتنگ بیانیه خود را ارائه دهد، جاکوب ریس-موگ باید جزئیاتی را درباره نحوه دریافت کمک به کسب و کارها برای قبوض انرژی خود اعلام کند و ترز کافی، وزیر بهداشت، به دلیل طرح هایی برای مقابله با عقب ماندگی ها و کمبود کارکنان در NHS به نمایندگان مجلس می گوید.

تراس در طول رقابت رهبری گفت که کاهش مالیات، صورت‌حساب‌های انرژی و NHS سه اولویت فوری او پس از روی کار آمدن او خواهند بود. اما مرگ ملکه تمام فعالیت های دولت را به حالت تعلیق درآورد، به این معنی که اعلامیه ها باید در یک دوره کوتاه در اواخر این هفته قبل از شروع فصل کنفرانس حزب به سرعت منتشر شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شطرنج: آخرین دور از حماسه هانس نیمن در سنت لوئیس در روز چهارشنبه | شطرنج

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، هانس نیمن هفته آینده توسط سه …