چلسی آماده است تا کریستف فروند از سالزبورگ را به عنوان مدیر ورزشی انتخاب کند | چلسی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

چلسی آماده است تا کریستوف فروند را از ردبول سالزبورگ به عنوان مدیر ورزشی خود انتخاب کند. توافق بر سر شرایط شخصی با این بازیکن 45 ساله نزدیک است و مذاکرات با باشگاه اتریشی برای بستن قرارداد در حال انجام است.

فروند همان نقش را در سالزبورگ دارد و تاد بوهلی، مالک مشترک چلسی، که در ماه ژوئن خود را به عنوان مدیر موقت ورزشی منصوب کرد، می‌خواهد فروند با او و مدیر جدید، گراهام پاتر، همکاری نزدیک داشته باشد.

فروند پشت ورود بازیکنانی مانند ارلینگ هالند، سادیو مانه، نابی کیتا و دایوت اوپامکانو به سالزبورگ بود و استعدادیابی و استفاده از داده های او توجه چلسی را به خود جلب کرده است.

هنگامی که اخیراً از فروند در مورد انتقال احتمالی به چلسی سؤال شد، او آنها را به عنوان “یک باشگاه بزرگ در حال انتقال” توصیف کرد. او ترجیح می دهد در پشت صحنه کار کند تا اینکه به دنبال یک شخصیت عالی باشد و در مدیریت روابط کلیدی در یک باشگاه و با عوامل ماهر در نظر گرفته می شود.

فروند فرصت های قبلی برای ترک سالزبورگ را رد کرد اما در مورد تمایل خود برای پیوستن به چلسی صریح بود. او از سال 2015 مدیر ورزشی سالزبورگ بوده و پیش از آن نیز نقش های دیگری در این باشگاه داشته است.

چلسی در گروه لیگ قهرمانان اروپا با سالزبورگ همگروه است و چهارشنبه گذشته در اولین بازی پاتر با آنها در استمفوردبریج به تساوی 1-1 دست یافت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …