توماس فرانک بازیکن برنتفورد آرسنال را مدعی قهرمانی در لیگ برتر معرفی کرد | انبار مهمات

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

توماس فرانک پس از اینکه بعدازظهر یکشنبه دید تیمش برنتفورد به طور کامل از رهبران لیگ برتر شکست خورد، اعلام کرد آرسنال مدعی قهرمانی است.

گل های ویلیام سالیبا، گابریل ژسوس و فابیو ویرا تضمین کرد که بازی در دقیقه 49 به پایان رسیده است، یعنی آرسنال به قله بازگشت و پس از شکست خود در منچستریونایتد به عقب برگشت. آنها شش بازی از هفت بازی لیگ را برده اند و اسپرز و لیورپول به زودی از امارات دیدن خواهند کرد و فرانک معتقد است که آنها می توانند برای پایان دادن به انتظار 19 ساله برای تاج و تخت، مجهز شوند.

او گفت: “آنها در صدر جدول هستند، بنابراین نمی توان با آن بحث کرد، آنها عالی عمل کرده اند.” با نگاهی به کیفیت، آنها باید مدعی قهرمانی باشند. با توجه به آنچه که در هفت بازی دیدم، فکر می‌کنم که آنها بسیار خوب بوده‌اند: آنها در شش بازی منصفانه پیروز شده‌اند و بازی دیگر می‌توانست به هر جهت پیش برود. [Gabriel] عیسی، وای، چه بازیکنی… مخالفتی ندارد [Manchester] شهر اما گاهی اوقات در محیط دیگری کلیک می کند.

“[Bukayo] از و [Martin] Ødegaard یک سال بزرگتر است: Ødegaard، چه بازیکنی. صلیبا، مطمئنم او یک بازیکن بین المللی کامل برای فرانسه خواهد بود. او در ترکیب اصلی آن تیم بازی خواهد کرد و این یک تیم بین المللی قوی است.

فرانک گفت این شکست، که یک ماه پس از شکست زنبورها منچستریونایتد با نتیجه 4-0 رخ داد، گواه این بود که “هیچ وقت به آن خوبی که به نظر می رسد و هرگز به آن بدی که احساس می شود نیست.”

میکل آرتتا به طور قابل‌توجهی از صحبت در مورد این عنوان خجالتی بود، اما تصمیم خود را برای اولین رکوردشکنی اتان نوانری با سن 15 سال و 181 روز اعلام کرد. نوانری با حضور در وقت اضافه به عنوان بازیکن تعویضی به جوان ترین فوتبالیستی تبدیل شد که در لیگ برتر حاضر شد.

آرتتا گفت: «این یک احساس درونی خالص بود. من پسر را ملاقات کردم و از چیزی که دیدم خیلی خوشم آمد… او چند بار با ما تمرین کرده است. دیروز باید می آمد چون مصدومیت داریم مخصوصا مصدومیت مارتین [Ødegaard]و بعد این احساس را داشتم که اگر فرصتی پیش بیاید، آن را انجام خواهم داد.

“این یک قدم دیگر است [for Nwaneri]، یک تجربه دیگر در حرفه شما قرار نیست تمام مراحل رو به جلو باشد. بعد از آن شاید او به سه عقب عقب نیاز داشته باشد تا یک جلوتر دیگر را ببرد، اما فکر می کنم او شایسته آن بود. این یک پیام واقعا قوی در مورد اینکه ما به عنوان یک باشگاه چه کسی هستیم، ارسال می کند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مناظره ران جانسون و ماندلا بارنز در رقابت های سنا ویسکانسین

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، سیل تبلیغات تلویزیونی توسط آقای جانسون، شاید …