“ادامه دادن مهم به نظر می رسد”: غم هفته مد لندن را به یک معضل تبدیل می کند | هفته مد لندن

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

این آخر هفته فقط یک نمایش در شهر لندن برگزار شد و آن صف بود. اما کت واک های هفته مد لندن همچنان ادامه دارد.

جاناتان اندرسون طراح پس از نمایش جی دبلیو اندرسون گفت: «ادامه راه مهم احساس می‌شود، زیرا این زمانی است که لندن نیاز دارد به هم بچسبد، و در حال حاضر برخی از طراحان جوان این شهر در خطر از دست دادن کسب‌وکار خود هستند.

یک تی شرت مشکی چاپ شده با عبارت «حضرت ملکه 1926-2022» در کنار یک مینی لباس ساخته شده از کلیدهای پلاستیکی کامپیوتری که در یک موزاییک الفبای ترکیب شده بودند و یک جفت باله کوسه پلاستیکی که توسط مدل و نویسنده امیلی راتایکوفسکی پوشیده شده بود گنجانده شده بود. راهپیمایی در خیابان سوهو شروع شد، موانعی که مانع از برخورد با جمعیتی شدند که در تمام آخر هفته مرکز لندن را پر کرده بودند، قبل از عبور از یک بازی ویدیویی.

پس از نمایش در پشت صحنه، اندرسون با شادی از ترکیب ظاهری نامتجانس دفاع کرد. لندن در هفته گذشته احساس فوق العاده ای داشته است. من هرگز انرژی مانند آن را نشناختم. فکر نمی کنم تا به حال سوهو را اینقدر شلوغ ندیده باشم، و همه چیز غم انگیز نیست. مردم مشروب می خورند اما واقعاً خوب هستند، می دانید؟ خیلی بریتانیایی است.»

اضافه شدن دیرهنگام این تی شرت – با فونتی کپی شده از پوسترهای ادای احترام حمل و نقل لندن که در عصر مرگ ملکه در ایستگاه های اتوبوس در سراسر پایتخت ظاهر شد – “به من یادآوری خواهد کرد که این لحظه در زمان واقعاً در مورد چه چیزی بود. وقتی به تصاویر این مجموعه در 20 سال نگاه می‌کنم.»

Emily Ratajkowski در catwalk در نمایشگاه JW Anderson.
Emily Ratajkowski در catwalk در نمایشگاه JW Anderson. عکس: REX/Shutterstock

این دوراهی که آیا می‌توان با ادای احترام به ملکه در میان لباس‌های مهمانی، پیش پا افتاده به نظر برسد یا با انجام ندادن این کار بی‌احترامی جلوه کرد، هفته مد لندن را تقسیم کرده است.

همانطور که اتفاق افتاد، نمایش استیون استوکی دیلی در مورد امتیازات، جنسیت و اختلالات در طبقات بالای بریتانیا بود، اما هیچ ربطی به ملکه نداشت. در ویکتوریا بزرگ هتل سنت پانکراس، بازیگران گزیده‌هایی از نامه‌های عاشقانه بین ویتا ساکویل-وست و ویولت ترفیوسیس را خواندند. سخنان صد ساله دو زن که راه خود را در جامعه مردسالار طی می کردند، با لباس هایی همراه بود که به سبک یک باغبان دگرباش دهه 1930 به سیسینهورست تمایل داشت – یک پیراهن پارچه ای، شلوار گشاد، یک ژاکت مرینو.

حال و هوای نمایش های یکشنبه پایین بود. سینی های شامپاین بیرون است. طراح ننسی دوجاکا به جای آن به هر میهمان یک شاخه گل ادریسی سفید داد. اما ردیف اول سلبریتی ها در نمایش رجینا پیو ظاهر شدند، جایی که شارون هورگان بازیگر و خواننده جسی ور برای حمایت از طراح جوان حاضر شدند.

پیو در طبقه 28 یک آسمان‌خراش جدید در شهر لندن، گفت که در مورد این جمله تولستوی فکر می‌کرده است که «کسی می‌تواند در این دنیا با شکوه زندگی کند اگر بداند چگونه کار کند و چگونه دوست داشته باشد» – و چگونه، زمانی که تولستوی این کلمات را نوشت. ، او فقط به مردان فکر می کرد. پیو، که خیاطی تازه و زیبایی ملایمش او را به یک نیروی تأثیرگذار در مد تبدیل کرده است، می‌خواست جشن بگیرد که یک زندگی مشترک کار و عشق برای زنان چگونه است. یک کت و شلوار شلوار نرم و لباس‌های توری کشدار که با صندل‌های کم‌پوش پوشیده می‌شد، به رنگ‌های لیمویی، مریم گلی، آبی تخم مرغی اردکی و گاهی اوقات مشکی بود.

نمایش مایکل هالپرن در سکوت آغاز شد، با یک مدل با شنل آبی کم رنگ و روسری ابریشمی که زیر چانه اش گره خورده بود. او گفت که طراح آمریکایی الاصل به زودی شهروند بریتانیا می شود و می خواهد “لحظه ای آرام برای تشکر از کشوری که به من شغل، دوستی و یک زندگی کامل داده است” بگویم. هنگامی که این لباس از کت واک خارج شد، گربه مردم دیوید بووی شروع به نواختن کرد و یک لباس طرح پلنگی بدون بند حال و هوا را تغییر داد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

رایان گرنتهام بازیگر Riverdale به دلیل قتل مادرش به حبس ابد محکوم شد | کانادا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، رایان گرنتهام بازیگر که در …