منچستر سیتی حیرت زده شد زیرا ریچل دالی الهام بخش استون ویلا برای پیروزی 4-3 WSL شد | سوپرلیگ بانوان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

گرت تیلور از هواداران خواسته بود که با تیم جدید منچسترسیتی «صبور» باشند، بعد از اینکه بازیکنانش در تابستان جابجا شدند، اما پس از یک عملکرد نامتعارف در شکست 4-3 مقابل استون ویلا، که توسط راشل دالی، برنده یورو، رهبری می‌شد. هواداران سیتی بیشتر با سوالاتی نسبت به پاسخ درباره باشگاه و مدیرش باقی مانده بودند.

این اولین پیروزی استون ویلا برابر منچسترسیتی در پنج بار بود که 17 گل خورده بود و در چهار دیدار قبلی خود موفق به گلزنی نشدند و آنها مجبور شدند برای پیروزی در ویلا پارک سخت تلاش کنند و سیتی با دو گل کمتر به برتری رسید. قبل از اینکه ویا در خط دفاعی غیرقابل قبول سیتی فشار را تقویت کرد و برد را تضمین کرد.

در ترکیب اصلی تنها جایی برای یکی از هفت بازیکن جدید تیلور وجود داشت، لعیا الکساندری، هافبک سابق اتلتیکو مادرید، اولین بازی خود را در خط میانی انجام داد که به شدت از دست دو تیم انگلیسی کایرا والش و جورجیا استنوی، که به بارسلونا و بایرن رفتند، رفت. مونیخ به ترتیب در تابستان.

الکساندری فشار را در زمان بازی برای باز کردن احساس می‌کرد، او توسط دالی مهاجم جدید ویلا محروم می‌شد، قبل از اینکه آلیشا لمان به توپ شل بچسبد و در سمت راست دوید و از کنار الی روباک شوت کرد.

این گل شایسته نمایش خانگی بود، با پرسینگ طرف کارلا وارد، ویلایی، و پر از اعتماد به نفس. وارد همچنین تابستان تغییراتی را انجام داده بود، با هفت بازیکن جدید و 9 نفر خروجی، اما تفاوت بین پنجره های نقل و انتقالات دو طرف این بود که سیتی مجبور شد برای تعدادی از بازیکنان کلیدی جایگزین پیدا کند، در حالی که ویا روی ارتقای تیم خود کار می کرد. برای حرکت به سطح بعدی

بانی شاو (سمت چپ) به خانه می رود تا منچسترسیتی را 2-2 به تساوی بکشاند اما تیمش با نتیجه 4-3 شکست خورد.
بانی شاو (سمت چپ) به خانه می رود تا منچسترسیتی را 2-2 به تساوی بکشاند اما تیمش با نتیجه 4-3 شکست خورد. عکس: فیل اولدهام / شاتر استوک

دومی ویلا حاکی از آن ارتقاء و تضعیف سیتی بود، با لمان این بار مهاجم، لورا کومبس، هافبک سیتی را شکست داد و به دالی اجازه داد تا آن را به گوشه بالا بکوبد.

اشتباه هانا همپتون از انگلیس، سیتی را قبل از این نگاه کرد
در وقت استراحت، دروازبان جوان به عقب تکیه داده بود تا بتواند پای ضعیف خود را جبران کند و توپ را به بالای دروازه فرستاد.

این یک راه نجات برای سیتی بود. اگر تیلور برنامه ای داشت، به نظر می رسید که بازیکنانش نمی دانستند این برنامه چیست. در نیمه دوم، سیتی که با گل تقویت شده بود و احتمالاً با صحبت های آزمایشی تیمی در نیمه دوم تقویت شده بود، هجوم آورد و در عرض دو دقیقه دو گل به ثمر رساند تا برای اولین بار پیش بیفتد.

ابتدا یک کرنر از سمت چپ توسط کاپیتان استف هاتون به سمت دروازه برگشت و بانی شاو ضربه سر او را به گوشه پایینی هدایت کرد. سپس، یک توپ از بالای صفحه، کلوئی کلی وینگر را پیدا کرد که یک سانتر را به وسط زد تا کومبز از کنار همپتون عبور کند.

این یک چرخش سریع توسط استعدادهای هجومی برقی سیتی بود، اما هافبک و شکنندگی دفاعی تیم دو بار دیگر به طرز وحشیانه‌ای در معرض دید قرار می‌گرفت تا این تلاش‌ها خنثی شود.

تنها سه دقیقه پس از برتری، ویا مساوی شد. کنزا دالی، بازیکن جدید، به پاس اسفناک هافتون در میانه میدان چسبید، قبل از اینکه به سمت راست او ضربه بزند و روباک را پشت سر بگذارد، در حالی که ضربه در مسیر ورود، از الکس گرینوود منحرف شد.

با کمتر از 15 دقیقه بازی، ویلا یک برنده شایسته داشت. ضربه کریستی هانسون مهاجم سابق منچستریونایتد توسط روباک ریخته شد و دالی در حال آماده‌سازی بود.

با توجه به اینکه سیتی در حال حاضر از لیگ قهرمانان اروپا حذف شده است، با گلی از کارولین ویر بازیکن سابق خود در مقدماتی مقابل رئال مادرید حذف شده است، و لیگ 12 تیمی به معنای هر امتیاز مهم است، آیا سیتی می تواند برای مدت طولانی صبور باشد؟

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دولت بریتانیا از رد سهمیه بندی انرژی در زمستان امتناع می ورزد – ویدئو | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، گراهام استوارت، وزیر آب و هوا، …