طرفداران سلتیک آهنگ ضد خانواده سلطنتی را در حین تشویق دقیقه ای برای ملکه می خوانند | سلتیک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هواداران سلتیک در حین تشویق یک دقیقه ای به یاد ملکه، قبل از بازی لیگ برتر اسکاتلند مقابل سنت میرن در پیزلی، شعار “اگر از خانواده سلطنتی متنفری دست بزن” سر دادند.

میزبانان روزها پس از اینکه سلتیک سوژه رسیدگی انضباطی یوفا شد، زمانی که هواداران بنری با مضمون “لعنت به تاج” در جریان تساوی چهارشنبه لیگ قهرمانان اروپا مقابل شاختار دونتسک در لهستان به نمایش گذاشتند، تشویق های برنامه ریزی شده را تایید کردند.

هواداران مهمان که در یک جایگاه پشت دروازه‌های پیزلی مستقر شده بودند، احساسات ضد سلطنتی را سر می‌دادند و بنری روی آن نصب شده بود که روی آن نوشته شده بود: «اگر از خانواده سلطنتی متنفرید، دست بزنید».

در آستانه بازی یکشنبه، آنگه پستکوگلو، مدیر سلتیک، از هواداران خواسته بود که به این ادای احترام بگذارند: «من همان پیامی را برای هوادارانمان دارم که همیشه داریم. همانطور که قبل از بازی گفتم [against Shakhtar]، ما به پروتکل ها پایبند خواهیم بود. چهارشنبه شب بازوبند مشکی بسته بودیم.»

او افزود: فکر می کنم یک دقیقه تشویق می شود [on Sunday]ما به عنوان یک باشگاه فوتبال به هر تعهد و مسئولیتی پایبند خواهیم بود. ما این کار را با احترام انجام خواهیم داد. ما از هوادارانمان می خواهیم که همین کار را انجام دهند.»

این بنر در حین تشویق یک دقیقه ای در سنت میرن برای ملکه بالا گرفته شد.
این بنر در حین تشویق یک دقیقه ای در سنت میرن برای ملکه بالا گرفته شد. عکس: استیو ولز / پی

یک دقیقه سکوت در ایبروکس توسط هواداران داندی یونایتد به هم خورد. پیش از بازی رنجرز، خدا حفظ کن، از گوشه استادیوم که صدها هوادار یونایتد را در خود جای داده بود، صدای هیاهو و شعارهای تحقیرآمیز شنیده می شد.

در بیانیه‌ای کوتاه، یونایتد بعداً اعلام کرد که آنها «به هواداران خود در مورد ترتیبات قبل از بازی توصیه کرده‌اند با این انتظار که سکوت دقیقه‌ای برقرار شود».

واکنش‌های مشابهی قبل از بازی هیبرنیان با آبردین در ایستر رود وجود داشت، جایی که بوق‌ها و شعارها در حین تشویق یک دقیقه‌ای به گوش می‌رسید.

اتحادیه فوتبال اسکاتلند تمام بازی‌های آخر هفته گذشته را پس از مرگ ملکه به تعویق انداخت و به باشگاه‌ها این اختیار را داد که در زمان از سرگیری بازی‌ها ادای احترام کنند یا نه.

در بیانیه مشترک با لیگ فوتبال حرفه‌ای اسکاتلند در روز دوشنبه، SFA گفت: «این هفته، به‌عنوان علامت احترام و در راستای ایام سوگواری ملی، باشگاه‌های خانگی ممکن است بخواهند یک دوره سکوت و/یا بازی برگزار کنند. سرود ملی درست قبل از شروع بازی، و بازیکنان ممکن است بخواهند بازوبندهای مشکی ببندند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“آنها متعلق به وارامونگو هستند”: موزه نیوزیلند با بازگرداندن اقلام به بومیان استرالیا موافقت کرد | بومیان استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، چهار شی از مردم وارومونگو …