TfL انتظار دارد تا 1 میلیون عزادار در منطقه کاخ لندن برای تشییع جنازه ملکه برگزار شود | حمل و نقل

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

انتظار می رود حدود 1 میلیون نفر از منطقه مرکزی لندن در اطراف کاخ های سلطنتی برای تشییع جنازه ملکه دیدن کنند که این روز را به یکی از شلوغ ترین روزهای شبکه حمل و نقل پایتخت تبدیل می کند.

کمیسر حمل و نقل لندن، اندی بایفورد، گفت که از زمان مرگ ملکه در 8 سپتامبر “تعداد زیادی مسافر اضافی” از خدمات استفاده کرده اند، اما تقاضا در روز دوشنبه “به اوج خود خواهد رسید”.

ما برای یکی از شلوغ ترین روزهایی که حمل و نقل لندن تا به حال با آن روبرو بوده آماده ایم. به سختی می توان گفت دقیقا چند نفر اضافی هستند [will travel]بایفورد گفت، اما ما در حال آماده سازی بالقوه برای یک میلیون نفر در محدوده کاخ های سلطنتی و هاید پارک هستیم.

به بازدیدکنندگان هشدار داده شده است که اگر تعداد زیادی از مردم مستقیماً پس از مراسم تشییع جنازه وستمینستر وستمینستر را کمی بعد از ظهر ترک کنند، شبکه ممکن است غرق شود، و روسای حمل و نقل از عزاداران می خواهند سفرهای خود را به تاخیر بیندازند و به روز رسانی سفر را بررسی کنند.

رئیس شبکه راه آهن، سر پیتر هندی گفت که این بزرگترین عملیات حمل و نقل عمومی از زمان بازی های المپیک و پارالمپیک لندن 2012 بوده است و هشدار داد که قطارها “بسیار شلوغ” خواهند بود.

او گفت: «ما از نزدیک با تمام اپراتورهای قطار همکاری می کنیم تا قطارهای اضافی را در طول روز و شب اجرا کنیم.

برای کمک به ما در ارائه بهترین تجربه ممکن و اجتناب از صف‌های طولانی در ایستگاه‌ها، از مردم می‌خواهیم پس از مراسم خاکسپاری و مراسم تشییع به خانه عجله نکنند، بلکه وقت خود را صرف کرده و لندن را در این روز به یاد ماندنی تجربه کنند.»

آخرین آمار Trainline نشان می دهد که تقاضا برای خدمات به لندن در روز دوشنبه 56 درصد بالاتر از سطح ثبت شده در همان روز هفته قبل است.

حدود 250 سرویس ریلی اضافی در روز تشییع جنازه اجرا خواهد شد – از جمله برخی قطارهای شبانه – و Network Rail کارهای مهندسی را به تعویق انداخته است.

ایستگاه‌های لندن در طول شب باز خواهند بود تا سرپناهی برای عزادارانی که برای رسیدن به خانه تلاش می‌کنند فراهم کنند و قطارهای ثابت با اولویت بازدیدکنندگان آسیب‌پذیر و مسن، به‌عنوان محل انتظار استفاده خواهند شد. قطارهای تمام شب فقط به مقاصد محدودی، عمدتاً در محدوده M25، خدمات رسانی می کنند.

بزرگراه های ملی بسته شدن بزرگراه های برنامه ریزی شده در سراسر انگلیس را به حالت تعلیق درآورده است و افسران ترافیکی بیشتری را در بزرگراه ها و جاده های A در اطراف لندن مستقر خواهند کرد تا گشت زنی انجام دهند، وسایل نقلیه را در حرکت نگه دارند و به خدمات اضطراری کمک کنند.

سه ایستگاه مترو در نزدیکی مراسم تشییع جنازه – Westminster، St James’s Park و Hyde Park Corner – برای جلوگیری از شلوغی بیش از حد صبح دوشنبه تعطیل خواهند بود.

اتوبوس ها تغییر مسیر داده و ایستگاه اتوبوس ویکتوریا به دلیل بسته شدن جاده های محلی بسته خواهد شد.

به مسافرانی که به ایستگاه‌های راه‌آهن اصلی لندن می‌رسند توصیه می‌شود از حمل‌ونقل عمومی اجتناب کنند و به سفر خود با پای پیاده ادامه دهند.

بیش از 100 پرواز هیترو برای جلوگیری از روند مزاحم صدای هواپیما در کلیسای وست مینستر و قلعه ویندزور لغو خواهند شد.

این فرودگاه اعلام کرد که 15 درصد از 1200 پرواز این فرودگاه که قرار است در روز دوشنبه برخاسته یا فرود بیایند، دچار اختلال خواهند شد.

بریتیش ایرویز – متاثرترین شرکت هواپیمایی – 100 پرواز کوتاه مدت را به دلیل محدودیت ها لغو کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مسافران هوایی استرالیا که بیش از سه ماه منتظر گذرنامه هستند، به دلیل تداوم تاخیرهای کووید | اخبار استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، هزاران استرالیایی در حال رفتن …