کوارتنگ متهم به تلاش برای اجتناب از بررسی بسته کاهش مالیات 30 میلیارد پوندی شد | مالیات و هزینه

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کواسی کوارتنگ راه را برای به تعویق انداختن اولین بودجه کامل خود تا سال آینده هموار می‌کند، زیرا نگرانی‌های فزاینده در مورد اجتناب از بررسی برنامه عظیم کاهش مالیات‌ها به احتمال زیاد قوانین مالی موجود دولت را زیر پا می‌گذارد.

صدراعظم از برنامه های خود برای کاهش مالیات 30 میلیارد پوندی و جزئیات بیشتر سقف قیمت انرژی اعلام شده توسط لیز تراس به عنوان بخشی از یک “بودجه کوچک” در روز جمعه رونمایی خواهد کرد. احتمالاً برای مدتی بحث سیاسی را در بر خواهد گرفت. با این حال، او آماده می‌شود تا قوانین مالی موجود را در ماه‌های آینده بازنگری کند تا اطمینان حاصل شود که برنامه می‌تواند آنها را برآورده کند.

کاهش مالیات قرار است قانون موجود را نقض کند که بدهی باید به نسبت تولید ناخالص داخلی تا سال 2024/25 کاهش یابد. انتظار می رود پیشنهادات برای معکوس کردن افزایش بیمه ملی 13 میلیارد پوند در سال هزینه داشته باشد، در حالی که انتظار می رود لغو افزایش مالیات شرکت ها 17 میلیارد پوند در سال هزینه داشته باشد.

در حال حاضر نگرانی هایی در مورد عدم شفافیت در اطلاعیه روز جمعه وجود دارد. این مشاهده کننده درک می کند که کمیته منتخب وزارت خزانه داری خواستار شفافیت در مورد بودجه بسته و تأثیر آن بر قوانین مالی موجود، و همچنین ایجاد نگرانی در مورد عدم وجود هزینه های مستقل است. کوارتنگ به دفتر مسئولیت بودجه (OBR) دستور نداده است که در کنار اعلامیه خود یک تحلیل مستقل ارائه کند.

اکنون مشخص شده است که کوارتنگ می تواند تا بهار صبر کند تا اولین بودجه کامل خود را حفظ کند، به این معنی که ممکن است ماه ها طول بکشد تا OBR بتواند ارزیابی خود را از برنامه های خود منتشر کند. انتظار می رود کوارتنگ در آن مقطع قوانین مالی جدیدی را اعلام کند. یک منبع گفت: صدراعظم به وضوح گفته است که دولت متعهد به کاهش نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی ما در میان مدت است. با این حال، همانطور که انتظار دارید، با توجه به شدت شوک های اقتصادی که با آن مواجه هستیم و اجرای تضمین قیمت انرژی، ارزیابی خواهیم کرد که آیا قوانین مالی فعلی برای اقتصاد کارآمد است یا خیر.

اقتصاددانان مؤسسه دولت، بنیاد رزولوشن و مؤسسه مطالعات مالی (IFS) همه این سؤال را مطرح کرده اند که چگونه این بسته می تواند قوانین مالی فعلی را برآورده کند. پل جانسون، مدیر IFS، می‌گوید: «اگر ما در کنار کند شدن اقتصاد، کاهش دائمی مالیات‌ها را دریافت کنیم، سخت است که ببینیم چگونه قوانین را رعایت می‌کنند.»

دیوید ویلتز، همتای محافظه‌کاران، همچنین از وزراء خواست تا با افزایش مالیات بر دارایی، به پرداخت سقف قیمت انرژی که حدود 100 تا 140 میلیارد پوند هزینه دارد، توجه کنند. او گفت: «حتی اگر دولت به سادگی بگوید که ما پول را قرض می‌گیریم، این بدان معناست که ما بعداً باید پرداخت کنیم. با توجه به اینکه دولت بر رشد و تحرک تمرکز دارد، افزایش مالیات بر درآمد بهتر از بررسی روش هایی است که دارایی ها – که مالیات سنگین کمتری دارند – نیز کمک می کند.

این همچنین با بحث دیگری در مورد NHS همراه است، با پیشنهاداتی مبنی بر اینکه ترز کافی، وزیر بهداشت می‌تواند هدف چهار ساعته برای مراجعه بیماران در A&E را لغو یا تغییر دهد. منابع نزدیک به Coffey گفتند که این اقدام حذف نخواهد شد.

پاتریشیا مارکیز، مدیر کالج سلطنتی پرستاری انگلیس، گفت: “اما وزیران باید مراقب سخنان خود باشند و به کارکنان پرستاری و عموم مردم اطمینان دهند که اولویت اول آنها کاهش زمان انتظار است.”

ویشال شارما، رئیس کمیته مشاوران BMA، گفت که از بین بردن هدف “نباید صرفاً وسیله ای برای پوشاندن این زمان های طولانی انتظار و ازدحام در A&E باشد، به خصوص که این امر با نتایج ضعیف تر بیماران همراه است”.

او گفت: “بزرگترین چالشی که در بهبود مراقبت از بیمار با آن روبرو هستیم، بحران جدی نیروی کار است که NHS را فلج می کند.” وی گفت: «در حالی که این موضوع دلگرم کننده است که وزیر بهداشت جدید این موضوع را مهم می بیند که باید به آن پرداخته شود، ضروری است که دولت فوراً برای مقابله با این موضوع اقدام کند و راه حل های درست را اجرا کند.

«آنها باید با اصلاح قوانین تنبیهی مالیات بازنشستگی که باعث مهاجرت پزشکان ارشد بسیار ماهر می شود، شروع کنند. BMA سال‌ها است که این درخواست را کرده است، اما ما اکنون به نقطه بحران رسیده‌ایم و قبل از اینکه خیلی دیر شود باید اقدامات فوری انجام شود.

Saffron Cordery، مدیر اجرایی موقت در NHS Providers، گفت: “NHS مدتی است که روی طرح هایی برای استانداردهای عملکرد جدید کار می کند که پیشرفت بیماران را از طریق مراقبت های فوری و اورژانسی بهتر ترسیم می کند. با این حال، رهبران اعتماد مشتاق هستند اطمینان حاصل کنند که هرگونه اقدام جدید بر اساس بررسی بالینی استانداردهای NHS ساخته شده و برای عموم معنادار است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

گروه کمپین پزشکان می گوید: پوسترها در کنفرانس مراقبت از سقط جنین سانسور شدند | سقط جنین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پزشکان و دانشگاهیان مدعی شده‌اند …