برنتفورد – آرسنال: لیگ برتر – زنده | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

تیم ها!

برنتفورد (پیشروی 5-3-2): پادشاهی؛ هیکی، جانسون، آجر، می، هنری؛ جانلت، جنسن، داسیلوا؛ امبومو، تونی. زیرمجموعه ها: Canos، Wissa، Zanka، Ghoddos، Onyeka، Strakosha، Damsgaard، Baptiste، Roerslev.

آرسنال (4-3-3 غیرقابل مذاکره): Ramsdale; وایت، سالبا، گابریل، تیرنی؛ پارتی، ژاکا، اسکالوپ؛ فوت، مارتینلی، عیسی. زیرمجموعه ها: ترنر، نکتیا، هولدینگ، تومیاسو، لوکونگا، مارکینیوس، اسمیت، نوانری، لینو سوزا.

داور: دیوید کوت (ناتینگهام شایر)

مقدمه

تعصب اخیر چیز خسته کننده ای است، اما لطفاً با من تحمل کنید که می گویم: در 40 سالی که فوتبال و به ویژه “این لیگ” تماشا می کنم، استاندارد سرگرمی هرگز به اندازه این فصل بالا نبوده است. مطمئن نیستم که در گذشته زمانی وجود داشته باشد که بتوانم به برنامه‌هایی مانند بازی امروز بعدازظهر نگاه کنم و کاملاً مطمئن باشم که یک بازی باکیفیت فوتبال را خواهیم دید، اما با نگاهی به برنامه امروز بعدازظهر، متوجه شدم مطمئناً ما شاهد یک بازی باکیفیت فوتبال خواهیم بود.

برنتفورد تیم فوق‌العاده‌ای است، تند و تیز، زیرک و پرقدرت، و همچنین در شروع فصل گذشته در این مسابقه پیروز شد – چیزی که حداقل برای گری نویل برای هر دو طرف نقطه عطفی به نظر می‌رسید. در این صورت، او در مورد آنها حق داشت، اما در مورد آرسنال اشتباه می کرد، که آن شب همه بازیکنانی را از دست داده بود، اما فیزیکی و مستقیم بودن آنها همچنان سوالات جالبی را از مردان میکل آرتتا می پرسد. به طور خاص، من مشتاقانه منتظرم تا ببینم گابریل و ویلیام سالیبا چگونه با ایوان تونی برخورد می کنند، اما در سرتاسر زمین، آنها بازیکنانی دارند که این مسابقه را به یک مسابقه مناسب تبدیل کنند.

در همین حال، آرسنال در حال رشد است و به نوعی ناامیدی را به شتاب پیش فصل تبدیل کرده است. من به نوعی می گویم زیرا این یک چیز داده شده یا چیزی شبیه به آن نبود، اما مرکزی برای تغییر قرارداد با گابریل ژسوس بود، موقعیت نادری که در آن کاملاً آشکار بود که یک باشگاه بازیکنی کاملاً مناسب برای نیازهای خود در هر فرد به دست آورده است. جنبه. اما این فقط او نیست – مارتین اودگارد یک سطح را ارتقاء داده است، گرانیت ژاکا در نقش جدید و پیشرفته‌اش لذت می‌برد و گابریل مارتینلی در حال پیشرفت است.

این، اگرچه فشار می آورد. در تابستان امسال، آرسنال می تواند خود را دلداری دهد که اگرچه فصل گذشته با ناامیدی به پایان رسید، اما گام های مهمی برداشته شد. تابستان آینده، نیاز به اثبات محکمی وجود دارد، نه فقط یک احساس کوچک خوب. در همین حال، برنتفورد می‌توانست خود را با بقا قانع کند، اما اکنون باید همه چیز را به عهده بگیرد و خود را به عنوان یکی از اعضای اصلی لیگ برتر تثبیت کند، زیرا آنها همه چیزهایی را که برای آن نیاز دارند و بیشتر دارند. این خوب می شود.

شروع: 12 بعد از ظهر BST

🗣 “هیچ چیز بدتر از این نیست که فکر کنید تیم شما کمی نرم هستند. برنتفورد به آنها نگاه کرده و فکر کرده است “آره، ما شما را خواهیم داشت” و این بدترین احساس است.”

گری نویل، آرسنال را در شکست 2-0 مقابل برنتفورد به عنوان “به هم ریخته” توصیف کرده است.

– Sky Sports (@SkySports) 14 آگوست 2021

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

آسودگی چلسی چون وسلی فوفانا حدود یک ماه را به دلیل مصدومیت زانو از دست داد | چلسی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، ترس چلسی از وسلی فوفانا پس …