عزاداری سلطنتی به مشاغل محلی در لندن رونق می بخشد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

طرفداران سلطنتی به قلب لندن سرازیر شده‌اند تا جاده‌های پرچم‌دار، راهپیمایی‌های پر شکوه و، مهم‌تر از همه، شجاعت صف عظیمی را برای فرصتی برای خداحافظی با ملکه الیزابت دوم که درگذشت. پس از هفت دهه بی سابقه بر تخت سلطنت.

و در حالی که اینجا هستند، هتل ها، رستوران ها و مغازه ها را جمع می کنند.

در زمانی که اقتصاد بریتانیا با بحران هزینه های زندگی ناشی از بالاترین تورم در چهار دهه گذشته و پیش بینی های رکود اقتصادی در آینده، ازدحام بازدیدکنندگان مرکز لندن از نقاط دوردست آمریکا و هند رونق می بخشد. .

کاناککانت بندیکت که به همراه همسرش از هند بازدید می کرد و این هفته از کنار تابوت پوشیده شده با پرچم ملکه عبور کرد، گفت: “این تاریخ است، می دانید، این یک بار در طول زندگی اتفاق می افتد.” بنابراین، ما بخشی از آن شدیم.

شکوه و عظمت منتهی به مراسم تشییع جنازه طولانی ترین پادشاه بریتانیا بر قدرت خانواده سلطنتی به عنوان یک جاذبه جهانی تأکید کرد، از یک راهپیمایی نظامی پیچیده برای تابوت بالای تاج او که تماشاگران زنده را در سراسر جهان جذب می کند تا انبوهی از گل ها که پارک سبز را پر می کند. در نزدیکی کاخ باکینگهام و کادو فروشی‌هایی که با عجله سوغاتی‌هایی را برای بزرگداشت زندگی ملکه تهیه می‌کنند، در حالی که مردم برای یادگاری فریاد می‌زنند.

انتظار می‌رود که صدها هزار نفر در چهار روزی که جسد ملکه در حالت آماده باش قرار می‌گیرد، پیش از مراسم تشییع جنازه وی در روز دوشنبه، ادای احترام کنند و تقاضا برای اتاق‌های هتل در مرکز لندن را افزایش دهند که در برخی موارد قیمت آن دو برابر شده است.

صدها تن از رهبران جهان، از جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده گرفته تا امپراتور و امپراتور ژاپن، به‌علاوه همراهان آن‌ها هنگام ورود به مراسم خاکسپاری ملکه، به مکان‌هایی برای اقامت نیاز دارند.

همینطور افسران پلیسی که از سراسر بریتانیا برای کمک به امنیت می آیند.

طبق پلتفرم رزرو گروهی مستقر در لندن، Hotelplanner.com، سطح اشغال می تواند به بالاترین سطح تاریخ 95٪ برسد.

تابوت ملکه تا روز دوشنبه در تالار وست مینستر باقی خواهد ماند، تا روز دوشنبه برای مراسم خاکسپاری ملکه به کلیسای وست مینستر منتقل شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شرکت دارویی Mark Cuban Cost Plus اولین شریک برنامه بهداشتی را اعلام کرد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، Capital Blue Cross و Mark Cuban …