ملکه دراز کشیده در حالت: صف عمومی در طول شب در آخرین روز کامل برای دیدن تابوت – زنده | ملکه الیزابت دوم

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

امشب در ساعت 8 شب در بریتانیا برنامه ریزی شده است که “لحظه ملی تأمل” توصیف می شود و از مردم خواسته می شود یک دقیقه سکوت کنند. همانطور که ندیم بدشاه گزارش می دهد، این سخنرانی پس از یک سخنرانی تلویزیونی از پیش ضبط شده توسط ملکه همسر انجام می شود:

همسر ملکه قرار است روز یکشنبه یک ادای احترام تلویزیونی به ملکه بپردازد و از او به خاطر ایفای نقش خود در طول سالیان متمادی در حالی که در “موقعیت دشوار” یک “زن انفرادی” در دنیای تحت سلطه مردان قرار دارد، تمجید کند.

در کلمات از پیش ضبط شده، او همچنین “چشم های آبی شگفت انگیز” پادشاه فقید را به یاد می آورد و می گوید: “من همیشه لبخند او را به یاد خواهم داشت.”

ادای احترام ملکه همسر به مادرشوهرش قرار است کمی قبل از دقیقه سکوت ملی در ساعت 8 شب پخش شود.

کامیلا خواهد گفت: «او برای همیشه بخشی از زندگی ما بوده است. من الان 75 ساله هستم و نمی توانم کسی را به یاد بیاورم جز ملکه که آنجا باشد. انفرادی بودن برایش باید خیلی سخت بوده باشد.

نخست وزیر یا رئیس جمهور زن وجود نداشت. او تنها کسی بود، بنابراین فکر می‌کنم او نقش خودش را حک کرد.»

کامیلا با یادآوری پادشاه فقید می‌افزاید: «او آن چشم‌های آبی شگفت‌انگیز را دارد که وقتی لبخند می‌زند، تمام صورتش را روشن می‌کنند. لبخندش را همیشه به یاد خواهم داشت. این لبخند فراموش نشدنی است.»

ادامه گزارش ندیم بدشاه را می توانید در اینجا بخوانید: ادای احترام کامیلا به ملکه در پخش تلویزیونی

فقط به عنوان یک یادداشت، اگر خبر را از دست داده باشید، در طول این فرآیند یک مسیر قابل دسترسی وجود داشته است که از Tate Britain شروع می شد و برای افرادی که شرایط دسترسی را داشتند زمان بندی شده بود تا بتوانند نقش خود را در عزاداری ملی ایفا کنند.

که اکنون به طور دائم بسته شده است، و تمام زمان ها و مچ بند ها اختصاص داده شده است، و وزارت دیجیتال، فرهنگ، رسانه و ورزش گفته است:

صف قابل دسترس برای دراز کشیدن در حالت به ظرفیت کامل رسیده است و اکنون برای همیشه بسته است. مچ بند برای تمام اسلات های زمانی اختصاص داده شده است تا هر چه بیشتر مردم بتوانند ادای احترام کنند. لطفا به صف در تیت بریتانیا نپیوندید. از درک شما متشکرم.

می توانید در گزارش چارلی مولونی در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید: صف قابل دسترس برای تابوت ملکه پس از رسیدن به “ظرفیت کامل” برای همیشه بسته می شود.

در حال حاضر ردیاب DCMS می گوید که مردم باید انتظار داشته باشند که 13 ساعت و نیم در صف ادای احترام به پادشاه فقید منتظر بمانند.

از آنجایی که قرار است خواب در ایالت در ساعت 6:30 صبح روز دوشنبه به پایان برسد، این نشان می دهد که در مقطعی بعد از ظهر امروز – در حال حاضر حدود ساعت 5 بعد از ظهر است – مقامات باید از پیوستن مردم به صف جلوگیری کنند.

ردیاب DCMS صف برای دیدن تابوت ملکه.

صبح بخیر از لندن امروز آخرین روز کامل دراز کشیدن در ایالت برای تابوت ملکه، قبل از مراسم خاکسپاری ایالتی فردا است.

انتظار می رود سران کشورها و اعضای خانواده های سلطنتی خارجی بعداً برای مراسم خاکسپاری وارد لندن شوند.

پادشاه همچنین قرار است با لیز تراس در کاخ باکینگهام شرکت کند، در حالی که همسر پادشاه و ملکه میزبان سران کشورها و مهمانان رسمی خارج از کشور در کاخ خواهند بود، آنچه سخنگوی پادشاه آن را “رویداد رسمی دولتی” توصیف کرد.

مراسم تأملی برای ملکه در مجسمه‌های Kelpies در نزدیکی فالکرک، اسکاتلند برگزار می‌شود و از عموم مردم دعوت می‌شود در ساعت 8 شب یک دقیقه سکوت به یاد ملکه داشته باشند.

ما تمام آخرین تحولات را در طول روز برای شما ارائه خواهیم کرد. من مارتین بلم هستم و می توانید از طریق martin.belam@aban.news.com با من تماس بگیرید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مسافران هوایی استرالیا که بیش از سه ماه منتظر گذرنامه هستند، به دلیل تداوم تاخیرهای کووید | اخبار استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، هزاران استرالیایی در حال رفتن …