سیدنی سوانز برای “تیم سال” جیلونگ در فینال بزرگ AFL آماده است | AFL

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جان لانگمیر همیشه انتظار داشت که تیم سیدنی او دوباره به رقابت بازگردد، اما مربی سوانز اذعان دارد که آنها در فینال بزرگ AFL با “بهترین تیم سال” روبرو خواهند شد.

ترکیب Swans از کهنه سربازان سخت نبرد و اسلحه‌های جوان برق‌آمیز، تنها دو سال پس از پایان‌های پشت سر هم در رده چهارم، اولین تصمیم‌گیری را در برابر Geelong رقم زدند.

رتبه های پایین در 2019-2020 تنها دو باری است که سوانز در طول سلطنت 12 ساله لانگ ماایر فینال ها را از دست داده اند، که تا به حال یک مقام برتر را از سه حضور بزرگ فینال ایجاد کرده است.

پس از پیروزی هیجان‌انگیز یک امتیازی آنها مقابل کالینگوود در فینال مقدماتی در SCG در روز شنبه، مربی قوها ثابت کرد که صعود سریع باید به دور از شگفتی تلقی شود.

ما انتظارات زیادی در داخل داشتیم. ما می‌خواهیم هر سال به این افراد در فینال‌ها فرصت بدهیم.» امسال، ما فقط به گروه بازی خود اعتماد داشتیم. اونا گروه خوبی هستن

«آن‌ها در آنجا تجربه‌ای دارند، و جوان‌های جوان فوق‌العاده‌ای که من واقعاً از کار کردن با آنها لذت می‌برم. شما افراد مناسب را در موقعیت های مناسب قرار می دهید و این به شما فرصت می دهد. برای رسیدن به آخرین بازی، تلاش فوق‌العاده‌ای برای رسیدن به آن است و سپس می‌خواهید از این فرصت حداکثر استفاده را ببرید.»

سوانز در 9 مسابقه متوالی پیروز شده است اما با آزمون سختی در برابر گربه ها روبرو است که 15 برد متوالی را کسب کرده و بریزبن را در فینال مقدماتی خود با 71 امتیاز شکست داده اند.

تام پاپلی و لوک پارکر بعد از آژیر در SCG جشن می گیرند.
تام پاپلی و لوک پارکر بعد از آژیر در SCG جشن می گیرند. عکس: دین لوینز/AAP

تنها دیدار فینالیست‌های بزرگ امسال در دور دوم بود که سوانز با 30 امتیاز در SCG در مسابقه‌ای پیروز شد که لنس فرانکلین هزارمین گل حرفه‌ای خود را زد و صحنه‌های پس از آن را به یاد آورد.

لانگمیر گفت: “ما با تیمی بازی می کنیم که بازی های دو فصل خانگی و خارج از خانه را کاملاً به پایان رسانده است، آن بازی دیشب کاملاً فوق العاده بود، بنابراین آنها بسیار مطمئن خواهند بود.”

آنها درخشان بودند، آنها واقعاً از همان اولین جهش مسلط بودند، آنها به عنوان بهترین تیم سال بازی کردند که تاکنون بوده است. ما می‌دانیم که آنها چه می‌کنند، آنها یک تیم فوق‌العاده هستند. ما باید بهترین بازی خود را انجام دهیم، اما آن را انجام خواهیم داد.”

مانند همیشه، فرانکلین به عنوان کلیدی برای شانس سوانز برای دستیابی به موفقیت نهایی ظاهر می شود، به خصوص پس از اینکه سام رید، مهاجم راک در فرم، مجبور شد با آسیب دیدگی از فینال مقدماتی خارج شود.

با شک جدی رید برای فینال بزرگ، توجه به فرانکلین معطوف خواهد شد که از یک فینال ضعیف نادر برگشت و دو گل در نیمه اول به ثمر رساند و پس از آنکه پای ها بازگشت دیرهنگامی را آغاز کردند، به خوبی در اختیار دارسی مور قرار گرفت.

لانگمیر گفت: “من فکر می کردم که او خیلی خوب است، به خصوص در اوایل.” فکر می‌کردم او مسابقه‌ای پشت سر هم برنده می‌شود، او تعقیب می‌کرد، در جناح دیگر تعقیب و گریز بزرگی انجام داد و انتقادی بود. او بالا می رفت و می رفت، غنچه بزرگ. او در حال شارژ کردن بود، فکر می‌کردم او به ما انرژی زیادی می‌دهد.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پست استرالیا به دلیل افزایش اقلام ممنوعه پست دریایی را به طور موقت متوقف می کند | پست استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، به دلیل اینکه تعداد فزاینده‌ای …