ادای احترام کامیلا به ملکه در پخش تلویزیونی | کامیلا (همسر ملکه)

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

همسر ملکه قرار است روز یکشنبه یک ادای احترام تلویزیونی به ملکه بپردازد و از او به خاطر ایفای نقش خود در طول سالیان متمادی در حالی که در “موقعیت دشوار” یک “زن انفرادی” در دنیای تحت سلطه مردان قرار دارد، تمجید کند.

در کلمات از پیش ضبط شده، او همچنین “چشم های آبی شگفت انگیز” پادشاه فقید را به یاد می آورد و می گوید: “من همیشه لبخند او را به یاد خواهم داشت.”

ادای احترام ملکه همسر به مادرشوهرش قرار است کمی قبل از دقیقه سکوت ملی در ساعت 8 شب پخش شود.

کامیلا خواهد گفت: «او برای همیشه بخشی از زندگی ما بوده است. من الان 75 ساله هستم و نمی توانم کسی را به یاد بیاورم جز ملکه که آنجا باشد. انفرادی بودن برایش باید خیلی سخت بوده باشد.

نخست وزیر یا رئیس جمهور زن وجود نداشت. او تنها کسی بود، بنابراین فکر می‌کنم او نقش خودش را حک کرد.»

کامیلا با یادآوری پادشاه فقید می‌افزاید: «او آن چشم‌های آبی شگفت‌انگیز را دارد که وقتی لبخند می‌زند، تمام صورتش را روشن می‌کنند. لبخندش را همیشه به یاد خواهم داشت. این لبخند فراموش نشدنی است.»

دو تن از نوه‌های ملکه، بئاتریس و یوژنی، قبل از شرکت در مراسم بیداری با شش نوه دیگرش، به مادربزرگشان ادای احترام کردند و مراقب تابوت او در تالار وست مینستر بودند.

این خواهران که دختران پرنس اندرو و سارا فرگوسن هستند، گفتند: “اشک و خنده، سکوت و پچ پچ، آغوش و تنهایی و یک فقدان جمعی برای شما، ملکه محبوب ما و مادربزرگ محبوب ما” وجود داشته است.

بیانیه آنها می‌گوید: «از زمانی که شما همه ما را ترک کردید، نمی‌توانستیم چیزهای زیادی را بیان کنیم. ما هم مثل خیلی‌ها فکر می‌کردیم که شما برای همیشه اینجا خواهید بود. و همه ما به شدت دلتنگ تو هستیم.

“تو مادر ما بودی، راهنمای ما بودی، دست محبت آمیز ما بر پشتمان بود که ما را در این دنیا هدایت کردی. تو به ما چیزهای زیادی آموختی و ما آن درس ها و خاطرات را برای همیشه گرامی خواهیم داشت.

“در حال حاضر مادربزرگ عزیز، تنها چیزی که می خواهیم بگوییم این است که از شما تشکر کنم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

خبر خوب: تا سال 2040 ممکن است 90 درصد پلاستیک در اقیانوس ها از بین برود و پیشرفتی برای آلزایمر باشد.

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، این خبر خوب برای امروز است: …