به روز رسانی اخبار زنده استرالیا: آلبانیز قبل از مراسم خاکسپاری ملکه با پادشاه و نخست وزیر بریتانیا ملاقات می کند. استرالیا باید برای پایان همه گیری «شتاب» کند | اخبار استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

از مارلز در مورد اینکه استرالیا تا چه زمانی به حمایت از اوکراین ادامه خواهد داد و نتیجه نهایی ممکن است چگونه باشد، سوال می شود.

هدف ما این است که خود اوکراین را توانمند کنیم تا بتواند در مرکز حل این مشکل قرار گیرد. این باید با شرایط آنها حل شود. این باید با توجه به تجاوز بی دلیلی که از روسیه در آغاز این کار دیدیم، نتیجه باشد.

با این حال، مارلز احتیاط را ترغیب می کند زیرا روسیه هنوز یک پنجم خاک اوکراین را در اختیار دارد و می گوید با وجود موفقیت در زمان های اخیر، درگیری هنوز پایان نیافته است.

این یک اقدام تجاوزکارانه از سوی روسیه است. نمی توان اجازه داد که بایستد و اوکراین باید در موقعیتی قرار گیرد که بتواند این موضوع را بر اساس شرایط خود تعیین کند.

مارل به طور خاص به حمایت استرالیا از اوکراین پرداخته نمی شود و فقط می گوید که خودروهای جنگی بوش مستر و هویتزرهایی که قبلاً ارائه شده است “تفاوت ایجاد می کنند”.

استرالیا در حال حاضر خودروهای بوش مستر را در اختیار ارتش اوکراین قرار می دهد که در ضدحمله اخیر از آنها استفاده شده است.

مارلز:

ما 60 بوش مستر، 28 خودروی زرهی دیگر، شش هویتزر سبک وزن، سامانه های هوایی بدون سرنشین را متعهد کرده ایم. ما یکی از بزرگترین حامیان نظامی اوکراین غیر ناتو هستیم.

استرالیا به حمایت نظامی اوکراین ادامه خواهد داد

ریچارد مارلز او صبح امروز با ABC Insiders در مورد اوکراین صحبت می کند و می گوید استرالیا به حمایت نظامی خود ادامه خواهد داد.

ما این را به‌عنوان یک درگیری طولانی‌مدت می‌بینیم که باید برای مدت طولانی در آنجا حضور داشته باشیم، اما در نهایت هدف استرالیا، ناتو و همه کشورهایی که از اوکراین حمایت می‌کنند این است که مطمئن شوند که اوکراین در موقعیتی است که در نهایت این مناقشه را خودش حل کند. مقررات.

مارلز می‌گوید که با سفیر اوکراین در مورد چگونگی ادامه حمایت صحبت می‌کند.

کارشناس می‌گوید ساخت واکسن برای پایان دادن به همه‌گیری ضروری است

استاد بیماری های عفونی دانشگاه ملی استرالیا، دانشیار سانجایا سنانیاکه می‌گوید با ایجاد ترکیبی از واکسن‌ها و ایمنی طبیعی، جهان شاهد کاهش مرگ‌ومیر و موارد ابتلا به کووید-19 است.

سنانایاک گفت که بیش از 100 واکسن در مراحل مختلف توسعه وجود دارد و مهم است که توسعه آنها ادامه یابد.

واقعاً مهم است که سرعتمان را کم نکنیم، اما به خط پایان سرعت دهیم. اما شما همچنین باید بدانید که هیچ بیماری همه گیر به معنای نداشتن کووید نیست.

کووید بومی خواهد شد، کمتر مزاحم خواهد بود، اما همچنان بخشی از زندگی ما خواهد بود، بنابراین ما باید به درستی به آن انتقال دهیم.

روز پنجشنبه سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که پایان همه‌گیری با مدیر کل “در چشم انداز” است تدروس آدهانوم غبریسوس وضعیت را به عنوان یک ماراتن توصیف کرد.

غبریسوس گفت: “ما هرگز در موقعیت بهتری برای پایان دادن به همه گیری نبوده ایم – هنوز آنجا نیستیم، اما پایان در چشم است.”

یک دونده ماراتن وقتی خط پایان نمایان می شود متوقف نمی شود، او با تمام انرژی که برایش باقی مانده است، سخت تر می دود. ما نیز باید.

ما می توانیم خط پایان را ببینیم، ما در موقعیت برنده هستیم. اما اکنون بدترین زمان برای توقف دویدن است. اکنون زمان آن است که سخت‌تر بدویم و مطمئن شویم که از مرزها عبور کرده و پاداش تمام تلاش خود را می‌گیریم.»

معاون نخست وزیر ریچارد مارلز صحبت خواهد کرد دیوید نیزه ها در ABC Insiders امروز صبح و نخست وزیر آنتونی آلبانی از لندن در اسکای نیوز ظاهر شد.

من امروز صبح از لندن با رسانه های استرالیایی صحبت کردم و گفتم که چه افتخاری است که نماینده استرالیا در مراسم تشییع جنازه ملکه است. بعداً امروز صبح با نخست وزیر بریتانیا دیدار خواهم کرد @trussliz به ملت ما تسلیت می گویم. pic.twitter.com/7Ii7tstSFF

– آنتونی آلبانیز (@AlboMP) 17 سپتامبر 2022

صبح بخیر

به صبح یکشنبه دیگری با وبلاگ زنده آبان نیوز خوش آمدید.

نخست وزیر، آنتونی آلبانی، در انگلستان است که با او دیدار کرد پادشاه چارلز و نخست وزیر بریتانیا لیز خرپا یک شبه و ادای احترام کرد ملکه الیزابت II. آلبانیز روز شنبه طی یک سخنرانی در خانه استرالیا در لندن گفت: “ملکه از موانع فراتر رفت” و حتی به عنوان یک جمهوری خواه او “هیچ چیزی جز توجه به او” احساس نمی کرد.

دانشیار سانجایا سنانیاکهاستاد بیماری‌های عفونی در دانشگاه ملی استرالیا، می‌گوید که با اعلام سازمان بهداشت جهانی برای پایان دادن به همه‌گیری کووید-۱۹، مهم است که استرالیا «به خط پایان شتاب دهد». سنانایاک در صحبت با تلویزیون ABC در روز یکشنبه گفت: پایان همه گیری به معنای ناپدید شدن کووید نیست، اما این بیماری باید مدیریت شود زیرا اکنون آندمیک است.

من هستم رویس کورملوفس وبلاگ را در طول روز می گذراند. با توجه به اتفاقات زیاد، به راحتی می توان چیزهایی را از دست داد، بنابراین اگر اتفاقی را در استرالیا مشاهده کردید و فکر می کنید باید در وبلاگ باشد، می توانید من را در توییتر پیدا کنید. @RoyceRk2 جایی که DM من باز است

با آن، بیایید شروع کنیم …

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شطرنج: آخرین دور از حماسه هانس نیمن در سنت لوئیس در روز چهارشنبه | شطرنج

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، هانس نیمن هفته آینده توسط سه …